Jesteś tutaj: Home » Moda » Łapmy okazje cenowe » Alejandra Alonso - nowa twarz marki CALZEDONIA 

Alejandra Alonso - nowa twarz marki CALZEDONIA

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

Nowa twarz marki CALZEDONIA – Alejandra Alonso modelką w sezonie wiosna - lato 2012

Niesamowite zdjęcia do sesji zostały wykonane nad jeziorem Como przez fotografa Davida Bartona. Oddają atmosferę piękna, delikatnej elegancji i śródziemnomorskiej pasji.
Kolory kolekcji oscylują między wiosennymi tonami pasteli przez wyszukane odcienie migdała, kości słoniowej, miodowej żółci aż do delikatnych brązów. Refleksy słońca i morskiego błękitu stanowią chromatyczną grę pomiędzy krojem, a barwą.

Zdjęcia są pełne tajemnicy i intymnych momentów- niezwykle zmysłowe i romantyczne.
Alejandra Hiszpanka z Valencii, urodzona w 1992 roku, Alejandra jest modelką od 17 roku Ŝycia.
Przez większość czasu mieszka w Nowym Yorku, nie ukrywa jednak swojej tęsknoty za domem w Hiszpanii i jej wielką miłością- Włochami, gdzie jak sama przyznaje, „czuję się jak w domu”.
Jej absolutnym „must have” jeśli chodzi o garderobę, są legginsy, które nosi przede wszystkim ze względu na wygodę, uwzględniając jednak najnowsze modowe trendy. Uwielbia nosić je z niebotycznymi szpilkami! To jest właśnie to, co najbardziej podoba jej się w najnowszej kolekcji marki Calzedonia- można znaleźć w niej niezwykle trendowe elementy, wszystkie niesamowicie wygodne w noszeniu.


Wygląda jakby nigdy nie zamierzała zdejmować swoich JOGGERSów - najbardziej miękkich i najbardziej „sportowych” legginsów wykonanych z miękkiej i niezwykle wygodnej bawełny.

---