Jesteś tutaj: Home » Moda » Katalog butików » Atelier Krajewscy - katalog butików i domów mody 

Atelier Krajewscy - katalog butików i domów mody

Atelier Krajewscy

Warszawa

Tel: +48 665 512 623

atelier@projektancimody.pl

www.projektancimody.pl   

 

Kreacje dostępne:

Krajewscy w Made By Design 

ul. Klimczaka 17/Lok 204

Miasteczko Wilanów

02-797 Warszawa    

Tel: +48 665 778 877      

 m.mialkowska@madebydesign.pl                                                    

www.madebydesign.pl

atelier krajewscy katalog butików i domów mody ewa i piotr kraajewscy kontakt

Ewa i Piotr Krajewscy- Katalog butików i domów mody

Ewa i Piotr Krajewscy -polscy projektanci mody
Markę Krajewscy  zaczęli tworzyć w 2003 roku. Zgrany duet, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Zachwycają swoimi projektami i szokują recenzjami, Specjalizują się w projektowaniu Sukien wieczorowych , ich projekty słyną z  bardzo odważnych i nie typowych  fasonów i materiałów, projektują kreacje  podkreślające urodę każdej kobiety, pragną aby każda kobieta  czuła się  w ich kreacjach  kobieco wyjątkowo i oryginalnie.

 
Zadebiutowali w 2004 roku pokazem zorganizowanym na Fashion TV Polska w Gdyni. W 2004 roku po raz kolejny zadebiutowali na XXX leciu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w Hotelu Nadmorskim do filmu Faraon – Jerzego Kawalerowicza. Zaprezentowali kolekcje inspirowaną Egiptem i Filmem Faraon. W sierpniu 2004 kolejnym sukcesem Ewy i Piotra Krajewskich jest bez wątpienia zaprojektowanie oraz wykonanie kostiumów do sztuki Patty Diphusa - Ewa Kasprzyk    wg. Pedro Almodovara. I tak z roku na rok swoja pracą zdobywają rzesze swoich klientek i fanów.

W kreacjach Ewy i Piotra pojawiały się gwiazdy takie jak: Ewa Kasprzyk, Laura Łącz, Hanna Śleszyńska, Joanna Trzepiecińska, Katarzyna Glinka, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Edyta Herbuś, Weronika Książkiewicz, Anna Prus, Katarzyna Żielińska, Aleksandra Szwed, Karolina Nowakowska, Izabela Janachowska,   i wiele innych ....

butik ewy i piotra krajewskich

 

 

---