Jesteś tutaj: Home » Kultura » Teatr » BISTY GRYDLIK 

BISTY GRYDLIK

BISTY GRYDLIK

8 LUTY|21:00| KONCERT| BILETY 25 normalny/15 ulgowy

9 LUTY|21:00| KONCERT| BILETY 25 normalny/15 ulgowy

 

Na deski teatru wchodzi człowiek, przyznaje, że nie umie śpiewać, po czym wykonuje kilka piosenek; a każda kolejna jest coraz lepsza!
BISTY GRYDLIK czyli One man show Mateusza Grydlika, to zbiór żartobliwych historii, powiązanych ze sobą sztandarowymi szlagierami. (Tylko, że te historie są realne z życia wzięte, jak Boga kocham!). 

To wyjątkowe spotkanie z człowiekiem, któremu w głowie melodyjka gra. Jeżeli Wam jej nie zanuci, to na pewno o niej opowie. Gwarantuję Wam, że przynajmniej jedna zostanie w Waszych uszach… na zawsze.
Oprawy muzycznej dzieła podjęła się niezwykle utalentowana muzyczka. Maja Lenar. Można śmiało nazwać ją akuszerką Grydlikowych melodyjek. 

Odtwróca głównej roli opowie wam bez żadnej żenady ani zahanowania o morzu i Bieszczadach, papierosach i kurwach i o wielu innych rzeczach, ktróre inni wolą przemilczeć. (Np.: zadaje pytania o kondycję człowieka i miejsce artysty w post-industrialnym kosmosie, stawia Bogu poważne zarzuty i woła quo vadis Europo nad przepaścią. A to wszystko w ciągu niespełna godziny! – szybko, tanio i na każdy temat)

Mateusz Grydlik (albo wg. POLITYKI Ten, któremu A.Grochowska i P.Adamczyk boki obstawiają) (1982 ). Aktor, kabareciarz, autor tekstów piosenek i skeczy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Pierwsze kroki jako aktor stawiał w programie 5-10-15 (1989-1992) i w teatrze telewizji dla dzieci Na razie w porządku mamo (1994) Związany z Teatrem Współczesnym w Warszawie. Założyciel kabaretu Macież. Prezenter stacji Canal+. Razem z żoną tworzy miniserial dla 3PR "Karol i Helena", można go też wypatrzeć w kilku chodliwych serialach polskich jak np "Przyjaciółki". Spektaklem "Bisty Grydlik" chciałby zmierzyć się z nowym gatunkiem satyrycznym i trochę dorobić, bo rata w euro ostro podskoczyła. W ostatniej encyklice papież Benedykt XVI wyraził nadzieję na odnowę duchową Europy słowami "Habemus Grydlicum".

Bilety: 25/15
Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub pod numerem telefonu: 604126295

---