Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Biżuteria w kolorach jesieni 

Biżuteria w kolorach jesieni

Jesień na dworze mieni się tysiącem barw. Podobnie jak biżuteria divy z najnowszej kolekcji Dark Pastels. To kwintesencja jesieni i zestaw dodatków w najmodniejszych kolorach sezonu.

Złota, polska jesień w pełni: liście rumienią się i złocą, zieleń przygasa. Podobne kolory znaleźć można w najnowszej kolekcji biżuterii diva. W Dark Pastels królują bowiem najmodniejsze odcienie: musztardowy, purpura czy kolory morza. To biżuteria idealnie nadająca się do jesiennych stylizacji.

Wyraziste ozdoby o modnych wzorach i najmodniejsze kolory to myśl przewodnia kolekcji Dark Pastels. Można w niej znaleźć zarówno odważne pierścionki jak i delikane, kobiece kolczyki. To kwintesencja jesiennych trendów” – mówi Aneta Szymanowska, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W kolekcji znalazły się duże pierścionki w rozmiarze XXL, które są hitem sezonu. Wśród ozdób można także znaleźć długie, delikatne kolczyki oraz wyraziste bransolety. Taka biżuteria idealnie nadaje się do jesiennych stylizacji – dzianinowych bluzek i sukienek, swetrów czy marynarek. A wszystko w pastelowych odcieniach, które królują tej jesieni.

---