Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Seks-rety » Czego mężczyźni nie akceptują u swoich partnerek? 

Czego mężczyźni nie akceptują u swoich partnerek?

Na początku mężczyzna zwraca uwagę na wygląd kobiety, ale nawet jeśli na pierwszy rzut oka będzie wyjątkowo atrakcyjna, na dłuższą metę nie ma u niego żadnych szans, jeśli nie będzie akceptowana przez jego znajomych i rodzinę. Mężczyźni nie lubią smutnych kobiet. Ogromną wagę przywiązują także do ubioru kobiety mimo, że oficjalne się do tego nie przyznają.


Jeśli kobieta nie będzie miała wyczucia gdzie jak należy się ubrać i założy na pierwszą wizytę do jego rodziców zbyt wyzywający ubiór, a do tego taki sam makijaż, natychmiast straci punkty w jego oczach. To paradoks, ale z jednej strony mężczyzna dostaje szału kiedy jego kobietę podrywają inni mężczyźni, a z drugiej strony uwielbia, kiedy inni patrzą się na nią z pożądaniem.

 
Najlepszym rozwiązaniem jest kiedy kobieta podoba się innym mężczyznom, ale jest tak wpatrzona w swojego partnera, że ich odtrąca i ignoruje. Takie zachowanie jest dla mężczyzn idealne, mają bowiem szansę chwalić się kobietą, a jednocześnie czują się bezpieczni i dumni, że mają tą, która dla innych jest nie do zdobycia.
Drażni mężczyzn niezaradność kobiet, natomiast tu również potrzebne jest spore wyczucie, bo kobiety silne i niezależne w równej mierze budzą w mężczyznach stan przerażenia jak ich niezaradność. Jak więc postępować skoro nie powinno się pokazywać siły przed partnerem, ale słabość również nie jest mile widziana. To nie koniec jeszcze niespodzianek, otóż mężczyźni nie wiadomo czy nie najbardziej nie znoszą kobiet zbytnio im uległych, które nie mają własnego zdania i we wszystkim się z nimi zgadzają. Kobiety takie są mało pomysłowe w sferze seksualnej i mężczyźni szybko się nudzą taką monotonią.


Jaka więc jest kobieta idealna? Dla każdego mężczyzny pewnie będzie inna. Można jednak zaryzykować kilka uogólnień, bo na te zalety jednak zwraca uwagę najwięcej mężczyzn. Na pierwszym miejscu zadbana, nie musi być super ładna, ale nie może paradować w zniszczonych butach i przetłuszczonych włosach. Naturalnie opiekuńcza, wrażliwa i umiejąca słuchać o problemach innych ludzi. Nie bez znaczenia jest jej pomysłowość i spontaniczność, mężczyzna bowiem domyśla się że taka sama może być w łóżku.

 

autor tekstu Beata Zaręba

---