Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda męska » Design męski na co dzień 

Design męski na co dzień

 

Design na co dzień
  
Popularne, zagraniczne blogi modowe prowadzone przez fotografów mody ulicznej oraz serwisy społecznościowe umożliwiające monitorowanie i wirtualne kolekcjonowanie stylizacji zamieszczonych przez innych użytkowników, w dużym stopniu przyczyniają się do poprawy codziennego stylu Polaków oraz stanowią niewyczerpane źródło inspiracji dla wielu fanów mody. 
Stylowo ubrani mieszkańcy Mediolanu czy Nowego Jorku lub bywalcy fashion weeków i targów mody pojawiający się na fotografiach jednego ze słynniejszych blogerów – Scotta Schumana – potrafią inspirować internautów nawet przez kilka sezonów. Zestawienia najnowszych propozycji od projektantów, ubrań szytych na miarę czy unikatowych egzemplarzy z ekskluzywnych butików vintage tworzą stylowy miks będący synonimem wolności, wysmakowanej estetyki i oryginalnego designu. 
Na szczęście, Polaków przykładających dużą wagę do ubioru jest coraz więcej – po modzie na zakupy w second handach i u mało znanych projektantów, przyszedł czas na bardziej wysublimowane stylizacje – np. spersonalizowany garnitur na miarę. 


Marynarka z wysokiej jakości wełny z podszewką w kolorze fuksji? Garnitur starannie wykończony oryginalnym obszyciem w kolorze pomarańczowym? A może charakterystyczny monogram lub unikatowy wzór na koszuli? 
Takie i mnóstwo innych sposobów wyróżnienia się spośród mas ubierających się w sieciówkach, oferuje Cafardini – ekskluzywna marka szyjąca garnitury na miarę. Nowoczesny design, wybór spośród najwyższej jakości 5 tysięcy tkanin oraz możliwość spersonalizowania każdego elementu i detalu garderoby nie pozwala polskim fashionistom zostać w tyle.     

 

---