Jesteś tutaj: Home » Wydarzenia » Druga edycja FASHION DEMOCRACY 

Druga edycja FASHION DEMOCRACY

Wiosenne wietrzenie szafy

kiedy startuje FASHION DEMOCRACY?

 

Druga edycja FASHION DEMOCRACY

Wiosenne wietrzenie garderoby, czyli druga edycja FASHION DEMOCRACY

W czwartek (25 kwietnia) w Centrum Handlowym Blue City startuje druga edycja FASHION DEMOCRACY. To wyjątkowa okazja, by upolować nietuzinkowe zestawy ubrań oraz akcesoriów od młodych i zdolnych polskich projektantów.

 

 

O FASHION DEMOCARCY

FASHION DEMOCRACY to impreza typu Pop Up Shop. To nowy projekt modowy organizatorów WARSAW FASHION WEEKEND i współtwórców klubu sprzedażowego LaBohemia.eu. Inicjatywa stworzona z myślą o ludziach nowoczesnych, oryginalnych, zainteresowanych modą oraz designem. FASHION DEMOCRACY skupia w jednym miejscu szereg polskich projektantów oferujących swoje kolekcje na nadchodzący sezon. Oferujemy modę unikalną, niezwykła, ale również dostępną szerszemu gronu osób. Naszym celem jest wprowadzenie mody autorskiej w struktury miasta i przełamanie stereotypu mody dla wybranych. Nie chcemy przylepiać jej etykiety towaru niszowego, niedostępnego.

 

Wiosenna edycja FASHION DEMOCRACY jest doskonałą okazją do uaktualnienia swojej garderoby o modne w tym sezonie rzeczy i dodatkowo w przystępnej cenie. Wiosenne trendy będą odznaczały się różnorodnością stylów. I tak obowiązkowo w naszych szafach muszą się znaleźć na pewno ubrania w geometryczne wzory, w kolorze bieli czy seksowne ołówkowe sukienki. To wszystko znajdziecie w przestrzeni centrum handlowego Blue City.

Nie może Was zabraknąć!

 Druga edycja FASHION DEMOCRACY

PROGRAM FASHION DEMOCRACY:

Jeśli nie wystarcza Ci wciąż powtarzający się asortyment popularnych sklepów sieciowych to impreza FASHION DEMOCRACY jest stworzona dla Ciebie. Cenimy oryginalnych i kreatywnych odbiorców, szukamy nowej jakości na polskim rynku modowym. Chcemy dać Wam szanse zrobienia zakupów u młodych polskich projektantów. Podczas zbliżającej się drugiej edycji zakupowego szaleństwa przedstawimy pomysły młodych projektantów, będzie to okazja do porozmawiania z autorami projektów, znanymi i cenionymi stylistami czy blogerami modowymi.

 

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku: http://www.facebook.com/fashiondemocracyy 

Data: 25 kwietnia 2013 (czwartek)

Godziny otwarcia: 10.00 – 22.00 

Miejsce: Centrum handlowe Blue City, Al. Jerozolimskie 179

Zdjęcia z poprzedniej edycji
---