Jesteś tutaj: Home » Wydarzenia » Edycja The Look Of The Year 2013 

Edycja The Look Of The Year 2013

Jeśli marzysz o zostaniu modelką

Jak zostać modelką?

Edycja The Look Of The Year 2013

Jeśli twoim marzeniem jest zostać modelką nie omiń tegorocznych eliminacji - może będziesz mieć szczęście i uda ci się zrobić międzynarodową karierę modelki. Jeśli chcesz pracować z najlepszymi na świecie profesjonalistami w dziedzinie mody - to musisz koniecznie spróbować swojego szczęścia w tegorocznym konkursie. Teraz masz niepowtarzalną szansę! Właśnie trwają eliminacje regionalne oraz casting online do kolejnej polskiej edycji The Look Of The Year 2013. Gala finałowa odbędzie się 24 sierpnia 2013r. w Łodzi.

Renata Paradis 

 

Musisz wiedzieć, że THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek, którego celem przewodnim konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. W konkursie swoje pierwsze kroki stawiały m.in. Kasia Smutniak.

Edycja The Look Of The Year 2013 

Światowy finał The Look Of The Year 2012 we Włoszech wygrała reprezentantka Polski, Angelika Lipa. Pokonała ona 70 modelek z całego świata. Angelika w nagrodę otrzymała kontrakt z renomowaną agencją modelek w Mediolanie.

 Edycja The Look Of The Year 2013

Tegoroczne eliminacje regionalne odbędą się w kilkunastu miastach i regionach w Polsce m.in. w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Kielcach, Rzeszowie. Terminy castingów można znaleźć na stronie internetowej konkursu www.thelookoftheyear.pl w zakładce „Konkurs w Twoim mieście”.

Edycja The Look Of The Year 2013 

Równolegle trwa także casting online do konkursu, do którego mogą zgłaszać się wszystkie zainteresowanie udziałem w konkursie dziewczęta. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.thelookoftheyear.pl w zakładce CASTING. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2013r.

 

Informacje dla kandydatek:   Wzrost m.in. 172cm    Wiek 15-22 lata

---