Jesteś tutaj: Home » Moda » Łapmy okazje cenowe » est by eS. to nowa marka Gosi Sobiczewskiej 

est by eS. to nowa marka Gosi Sobiczewskiej

Gosia Sobiczewska to absolwentka Wydziału Tkaniny i Ubioru, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi im. W. Strzemińskiego -projektowanie mody, obuwia i grafika warsztatowa.

Współpracowała z butikiem Polscy Projektanci. Projektowała kostiumy teatralne, m.in. do francuskiej wersji dramatu Janusza Głowackiego „Czwarta Siostra”, wystawianym w Théâtre Sylvia Monfort w Paryżu. Prowadziła autorki blok wykładów w Międzynarodowej Szkole Wizażu i Charakteryzacji – FAM w Nicei. Przez cztery lata współtworzyła duet projektancki WoSo. Oprócz projektowania zajmuje się stylizacją pokazów mody, sesji zdjęciowych –  współpracowała ze znanymi fotografami mody jak Adam Balcerek czy Michael Greg. Sesje były publikowane m.in. w Fashion Magazine, Dilemmas Magazine,  180mag, Designe Scene, TrendHunter. Od roku współpracuje również z firmą VMArt w zakresie działań Visual Fashion dla marek odzieżowych.

est by eS. to marka, którą Gosia Sobiczewska stworzyła w 2009 roku. Nowa kolekcja została zaprezentowana w niedzielę 26 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie w ramach Warsaw Fashion Street 2011.

„Przez tą kolekcje przemawia talent i doświadczenie Gosi, jestem pewna kolekcja zostanie dobrze odebrana przez rynek, klientów. Kolekcja jest bardzo dopracowana i dojrzała, a jednocześnie świeża.”” – mówi Cristina Ghisolfi konsultant firm odzieżowych z Mediolanu.

W nowej kolekcji dominuje dżins, bawełna, jersey.  Nowością są klasyczne formy sukienek, płaszczy, bluzek i spódnic na rzecz umiłowanych przez projektantkę dzianinowych draperii i asymetrii.

Projektantka zapowiada szybkie rozpoczęcie prac nad drugą kolekcją est by eS.

Prezentujemy est by eS. to nowa marka Gosi Sobiczewskiej

---