Jesteś tutaj: Home » Wydarzenia » Fashion Democracy w Centrum Handlowym Blue City 12-13.11.2013 

Fashion Democracy w Centrum Handlowym Blue City 12-13.11.2013

 

 

 

 

 

 

Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie – Immanuel Kant

 
Młodzi polscy projektanci będą mieli okazję zaprezentować swoje unikalne kolekcje ubrań podczas dwóch dni targów mody w warszawskim Centrum Handlowym Blue City.

W czasie tego modowego wydarzenia -Fashion Democracy, które będzie trwać w dniach 12-13.11.2013 twórcy modowi będą służyć radą odwiedzającym, jak również pomogą stworzyć jesienno-zimowe stylizacje.  

            Dzięki Fashion Democracy będzie można poznać najnowsze trendy mody, a także zobaczyć, że stroje od projektanta to nie zbytek ekstrawagancji, ale dobrze zgrany do urody ubiór, który można nosić na codzień, zatuszować mankamenty figury i czuć się w nim wyjątkowo komfortowo. 

W imprezie udział weźmie ponad 50 młodych polskich projektantów reprezentujących różne style, będziemy mogli poznać ich indywidualnie spojrzenie na modę. Zakupić ubrania, które zostały uszyte jako limitowane serie. Dominować będzie styl uliczny, który możemy nosić do szkoły, na spotkanie ze znajomymi i do pracy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy również projektantów, którzy w swoich projektach pamiętają o osobach dojrzałych i młodych rodzicach.

Wstęp wolny!

Nie może Ciebie zabraknąć na tej wyjątkowej imprezie modowej!

Serdecznie zapraszamy
Redakcja


Strona internetowa:
http://www.fashiondemocracy.pl/

---