Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Filcowa biżuteria wszystkimi barwami malowana 

Filcowa biżuteria wszystkimi barwami malowana

Lekka i efektowna – idealna jako dodatek stroju codziennego, jak i eleganckiego. Przyciąga uwagę swoim niebanalnym, fantazyjnym wykonaniem.

Taka właśnie jest ręcznie wykonana przez pracownię art-sklepik biżuteria z filcu!

 

Filc jest bardzo wdzięcznym materiałem. Niezwykle lekki, po uformowaniu wytrzymały, o intensywnych, żywych barwach i – co ważne – przyjemny w dotyku
i wygodny w noszeniu.

 

Każda z nas chce być oryginalna i wyjątkowa. Nikt nie lubi spotkać na ulicy czy przyjęciu kogoś w takich samych kolczykach czy koralach.

Biżuteria z filcu to naszyjniki, bransoletki, broszki, kolczyki i breloczki w niezliczonej ilości barwach. Teraz masz niespotykaną okazję pokolorowania się na lato! Sama ustalasz z ilu i jakich kolorów ma się składać Twoja biżuteria, a co najważniejsze będzie ona wykonana własnoręcznie, ze szczególną dbałością o detale
i wykończenie.

 

Breloczki-muffinki to kolejny pomysł pracowni. Słodkie, barwne, określone mianem „apetycznego dodatku do kluczy”. Idealne dla dzieciaków i tych, którzy chcą obudzić w sobie dziecko.

Oferta art-sklepiku to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność, bojkotując masową produkcję.

 

 

---