Jesteś tutaj: Home » Kultura » Muzyka » Garou w Polsce - koncert 20 II 2014 

Garou w Polsce - koncert 20 II 2014

 

 

 

 

 

Koncert Garou: 20 luty 2014 – Warszawa, Sala Kongresowa PKiN

 
Na świecie nie brakuje gwiazd muzyki pop oraz rocka, ale pośród nich zdarzają się takie, które świecą zdecydowanie najjaśniej. Do takich właśnie gwiazd należy Garou i już wkrótce jego polscy fani będą mogli rozkoszować się jego muzyką na żywo. W czasie nadchodzącej trasy koncertowej artysta odwiedzi bowiem Warszawę.

Garou to kanadyjski piosenkarz obdarzony nieprzeciętnym muzycznym talentem. Już w wieku 3 lat nauczył się grać na gitarze, co zainspirowało go do dalszego rozwoju. Jako gitarzysta spełniał się grając w licznych zespołach, ale sukces ostatecznie przyniósł mu jednak śpiew. Zaczęło się od musicalu Notre-Dame de Paris, w którym zagrał Quasimodo. Występ w duecie z Celine Dion sprawił, że o Garou dowiedział się cały świat. Od tej pory artysta rozpoczął swoją solową karierę. Kolejne albumy, które wydawał, zdobywały tytuły platynowych i złotych płyt, a debiutancki album przeszedł najśmielsze oczekiwania Garou zyskując status diamentowej płyty. Pomimo wielu lat działalności na scenie jego popularność nie słabnie. Każdy kolejny album powiększa grono wiernych fanów artysty.


Garou to przede wszystkim mocny i niezwykle poruszający głos. Jego piosenki łamią bariery pokoleniowe i docierają nawet do osób o bardzo skrajnych upodobaniach muzycznych. Każdy jego koncert to emocjonujące wydarzenie muzyczne i z pewnością najbliższy występ artysty w Polsce także odbije się szerokim echem.

Źródło: http://tixar.pl/

---