Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Makijaż » Golden Rose błękit w makijażu na wiosnę i lato 2013 

Golden Rose błękit w makijażu na wiosnę i lato 2013

Golden Rose błękit w makijażu na wiosnę i lato 2013

 

Styliści firmy Golden Rose propomują na sezon 2013 – nie ważne, czy wolimy cienkie kreski na powiekach, czy też nakładamy cienna całą ich powierzchnię , to powinniśmy użyć koloru oczy niebieskiego. Tredni są oba sposoby podkreślania oka, jeżeli w roli głównej występuje wibrujący błękit i jego odcienie – jest to zauważalne w propozycji makijażu na wiosnę i lato 2013 marki Golden Rose.

 

Oczy modelki obrysowano niezwykle precyzyjnie czarnym eyelinerem. Lśniąca, mocna kreska na górnej powiece jest ekstremalnie wyciągnięta, zatrzymuje się dopiero na linii brwi, przypominając te widziane na oczach modelek z lat 60. ubiegłego stulecia albo bohaterek kultowego serialu „Mad Men”. Powyżej smoliście czarnej, geometrycznej kreski namalowano też wibrującą szafirowymi refleksami grubą, niebieską linię – już tylko na górnej powiece. Kolor jest tak intensywny, że błękitnych refleksów nabierają również rzęsy, pomalowane czarnym, mocno wydłużającym i pogrubiającym tuszem. Aby dopełnić makijaż oczu, błękitu – tym razem w postaci cieni do powiek – użyto również do pomalowania oka w jego zewnętrznych kącikach, a nawet na linii brwi, harmonijnie łącząc go z metalicznym srebrem.

 

Usta to tym razem oaza spokoju – delikatnie pokryto je najmodniejszą w tym sezonie pomadką w odcieniu nude i uzupełniono warstwą bezbarwnego błyszczyka.

 

Cera jest porcelanowo gładka, naturalnie świeża, dzięki warstwie pudru mineralnego, który

idealnie wtapia się w skórę. Policzki podkreślono niezwykle delikatnie, używając różu typu terracotta, który swoim działaniem naśladuje orzeźwiające działanie wiosennego wiatru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmetyki użyte do makijażu:

Golden Rose Precision Liner

Golden Rose Kohl Kajal Eye Pencil

Golden Rose Volume Eyeliner Blue

Golden Rose Wet & Dry Eyeshadow nr 01

Golden Rose Sexy Black Mascara

Golden Rose Mineral Terracotta Powder

Golden Rose Terracotta Blush-On 07

Golden Rose Ultra Rich Color nr 40

Golden Rose Ultra Brilliant Tube Lipgloss nr 21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---