Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop dzienny na czwartek 28 marca 2013 

Horoskop dzienny na czwartek 28 marca 2013

Baran: W czwartek czekają cię zmiany. Stracisz cierpliwość do czegoś co do tej pory jakoś znosiłeś. Nie podejmuj jednak żadnych radykalnych ruchów. To może być jedynie stan przejściowy.

Byk: Podejmij w czwartek nowe wyzwania. Najlepiej będzie jak pomyślisz o jakimś kursie doszkalającym, najlepiej związanym bezpośrednio z zawodem.

Bliźnięta: Pomyśl dziś o intelektualnych przyjemnościach. Wszystkie problemy dziś zostaną uśpione ale to nie znaczy, że się same rozwiązały.   

Rak: Dziś przeciwstaw się swojej aurze, nie będzie dla ciebie dziś korzystna. Radzę dokładnie sprawdzić, czy zapłacone masz wszystkie rachunki.

Lew: Dziś uważaj na swoje zdrowie, ubieraj się ciepło ale nie przegrzewaj. Pomyśl też o świętach. Czy wszystko już masz zaplanowane?   

Panna: Dziś uda ci się zrealizować twoje ambitne plany, może nie do końca ale będzie to duży krok do przodu. Warunek do spełnienia? Owszem – musisz zacząć działać!

Waga: Dziś uda ci się rozpocząć rozwiązywanie problemów finansowych. Postaraj się w czwartek wstać z łóżka prawą nogą i cały dzień mieć uśmiech na twarzy.

Skorpion: Nie upieraj się bez sensu przy swoich racjach. Pamiętaj, że punk widzenia zależy od miejsca siedzenia. Każdy ma swoją rację i nie ma nikogo do niczego przekonywać.

Strzelec: Ktoś poznany kilka tygodni wcześniej będzie dziś zakłócał twój spokój. Jeśli jesteś w związku to radzę uważać, bo wszystko zaczyna się od marzeń i możesz sobie wymarzyć romans, który zakłuci twoje życie prywatne.

Koziorożec: Dziś sprzyjać ci będzie zaczynanie nowych projektów i wszystkich nowych zadań. Nawet tych bardzo trudnych. Wykaż więcej determinacji w działaniu.

Wodnik: Dziś będziesz miał bardzo dużo energii ale uważaj aby ją odpowiednio spożytkować. Najlepiej wykorzystaj ją do uwolnienia się od spraw lub ludzi, którzy cię ograniczają.

Ryby: Dzień w kratkę. W jednej sekundzie będziesz mieć dobrą a za chwilę złą wiadomość. Wszystko się zrównoważy i dzień bilansowo wyjdzie na zero.   


reklamka 

e-sklep z akcesoriami łazienkowymi www.mediana.kei.pl

polanda 

---