Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop dzienny na niedzielę 24 marca 2013 

Horoskop dzienny na niedzielę 24 marca 2013

Baran: musisz koniecznie znaleźć czas dla siebie, zadbaj o swój wygląd zewnętrzny i zakup dla siebie jakieś nowe ubrania. Wkrótce zrobi się ciepło, zrób się na bóstwo.  

Byk: jeśli jesteś w związku zrób przyjemność partnerowi, pokaż jak bardzo ci zależy, może kolecja we dwoje, albo wspólny wypad na miasto.  

Bliźnięta: sprawdź czy nie grają czegoś co warto by było zobaczyć, trochę kultury ci nie zaszkodzi a masz szansę na poznanie interesujących ludzi.

Rak: ludzie nie zawodzą tylko my za dużo od nich oczekujemy, pomyśl czy nie wymagasz od bliskiej osoby czegoś niemożliwego.

Lew: zadbaj o swoje zdrowie. Nie możesz się leczyć się sama. Wywiad ze z dobrym specjalistą może zasadniczo zmienić twój punkt widzenia.  

Panna: Trzymaj nerwy na wodzy, nic tym nie osiągniesz a wręcz przeciwnie. Nie oceniaj też powierzchownie ludzi, bo możesz im zrobić dużą przykrość.  

Waga: umów się dziś z miłą twemu sercu osobą i postaraj się pokazać jak bardzo ci na niej zależy. Jeśli nie zrobisz pierwszego kroku do niczego między wami nie dojcie.

Skorpion: będzie dziś sporo okazji do zakupu czegoś o czym od dawana marzysz. Musisz jedynie wykonać pierwszy krok i poszukać tego, może w internecie.

Strzelec: szczęście jest blisko ale musisz w to uwierzyć i żyć tak jak by to wszystko o czym marzysz już nadeszło, a nawet się nie spostrzeżesz jak będziesz to trzymała w dłoni.

Koziorożec: zadbaj o swoje zdrowie, bo masz je jednio. Więcej się poruszaj i zacznij żyć aktywnie a twoje stany depresyjne same znikną.  

Wodnik: Będziesz dziś mieć ciekawe propozycje od osoby z którą w przeszłości coś was łączyło. Nie łap okazji tylko dokładnie przemyśl za i przeciw.    

Ryby: nie wciągaj się w plotki bo możesz zrazić do siebie kogoś na kim ci zależy. W życiu wygrywają ci, którzy są uczciwi i prawdomówni, nawet jeśli tobie wydaje się że jest inaczej.  reklama 
e-sklep z akcesoriami łazienkowymio i naklejkami ściennymi www.mediana.kei.pl


polanda 

---