Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop dzienny na piątek 22 marca 2013 

Horoskop dzienny na piątek 22 marca 2013

Baran: twoje dzisiejsze plany udadzą się jeśli od rana będziesz w dobrym nastroju i nie pozwolisz aby ktokolwiek ci go zepsuł. Masz dziś talent negocjacyjny, więc go wykorzystaj.  

Byk: Jeśli szukasz prawdziwej miłości to musisz wiedzieć, że ktoś kto w przeszłości cię odtrącił lub nie był dla ciebie miły dziś byłby najlepszym partnerem pod słońcem.  

Bliźnięta: musisz koniecznie odpocząć i nie chodzi tu o odpoczynek fizyczny ale relaks emocjonalny. Za dużo ostatnio się wszystkim przejmujesz.

Rak: Kup bilet do teatru lub kina i wybierz się tam nawet samotnie. Konieczny jest dla ciebie kontakt ze światem a nie tylko praca dom i obowiązki.

Lew: od dziś wszystko będzie układało się po twojej myśli, musisz jedynie słuchać przyjaciół i nie izolować się.   

Panna: Piątek jest waszym dniem, będziecie brylować w towarzystwie. Nie wykorzystujcie tego jednak do flirtowania, bo ktoś może to zbyt poważnie odebrać.       

Waga: rodzina bardzo liczy na twoje wsparcie, więc nie lekceważ jeśli to sygnalizują. Pieniądze nie są w życiu najważniejsze, czasem wystarczy dobre słowo i świadomość, że nie jest się samemu.   

Skorpion: kiedy śniegi topnieją ludzie tęsknią za miłością. Jeśli nie jesteś w stałym związku to dziś wybierz się gdzieś na dyskotekę lub do knajpki a tam możesz poznać swojego partnera.  

Strzelec: od dziś do końca roku będziecie jak w czepku urodzeni. Nie igrajcie jednak z uczuciami bo szczęśliwy czas może przerodzić się w płacz.   

Koziorożec: dawajcie dziś więcej uczucia swoim bliskim, oni tego bardzo potrzebują. Zakupy tylko dla ciebie, wprawią cię w znakomity nastrój, nie żałuj zatem pieniędzy na swoje przyjemności. 

Wodnik: mała impreza poprawi twoje relacje z partnerem. Zwracaj większą uwagę na bliskich i mów im więcej czułych słów.

Ryby: masz dar zrażania do siebie ludzi poprzez swoje żarty. Uważaj w piątek na to co mówisz, bo ktoś na kim ci zależy może odebrać to naopak.   

---