Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop dzienny na wtorek 19 marca 2013 

Horoskop dzienny na wtorek 19 marca 2013

Baran: Nie wszystko jest jeszcze przesądzone, musisz zadbać o swoje interesy i pilnować bieżących obowiązków a wszystko będzie układało się po twojej myśli.

Byk: musisz zacząć wierzyć w swoje siły i pozytywnie myśleć o tym co cię w życiu spotyka. Uważaj dziś na wodnika, będzie chciał ci podciąć skrzydła.      

Bliźnięta: ruszaj do walki i zbieraj plony. Wtorek to dzień dla ludzi aktywnych a ty do takich należysz, musisz jedynie wierzyć w to co robisz a wszystko pójdzie jak po maśle.

Rak: miłość wymaga poświęceń i robi się to z czystą przyjemnością. Jeśli ktoś wypomina ci co dla ciebie robi to nie jest to ani miłość ani prawdziwa przyjaźń. Przemyśl to.

Lew: uważaj na kręgosłup, nie dźwigaj ciężkich rzeczy i nie forsuj mięśni. Jeśli chcesz żyć w spokoju to wykonuj wszystkie swoje obowiązki sukcesywnie i starannie. Nie odkładaj nic na ostatnią chwilę, bo możesz z czymś nie zdążyć.   

Panna: jeśli podejmujesz się nowych zadań, dokładnie przemyśl czy nie popełniasz błędu i lepiej zrobisz jeśli poradzisz się fachowca niż sam będziesz ryzykował.

Waga: jeśli dziś będziesz ciężko i sumiennie pracował to zostanie to zauważone i docenione. Nie zapominaj o tym, że opinie na twój temat mogą się szybko zmienić.  

Skorpion: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a ty chyba zapomniałeś o tym przysłowiu. Jeśli komuś zawsze będziesz odmawiać pomocy to ucieknie od ciebie.  

Strzelec: nie popadaj w melancholię i zacznij żyć na ziemi tu i teraz. Ostatnio bujasz w obłokach a sprawy ziemskie nie załatwią się same. Zatem, do roboty!       

Koziorożec: masz wielu życzliwych przyjaciół i ludzi chętnych do pomocy zawsze i wszędzie. Masz dar przekonywania ludzi do swoich pomysłów więc korzystaj z tego.

Wodnik: dziś będziesz niezwykle kreatywny ale pamiętaj, że nie każdemu można o wszystkim powiedzieć. Jeśli nie masz do kogoś zaufania, staraj się trzymać język za zębami.

Ryby: jeśli ktoś z twojego otoczenia pracuje tyle co ty a ma większe osiągnięcia to warto zastanowić się dlaczego tak się dzieje. Proponuję abyś wyszedł do ludzi i zaczął szczerze mówić o swoich potrzebach, przyznanie się do tego to pierwszy krok do sukcesu.   mediana 
akcesoria łazienkowe Bisk www.mediana.kei.pl


polanda 

---