Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop miesięczny na czerwiec 2013 

Horoskop miesięczny na czerwiec 2013

Horoskop miesięczny

Autorką horoskopu jest Weronika Wer - doradca życiowy i duchowy, trenerka rozwoju osobistego, coach, arteteraputka, wizjonerka, wróżka, numerolog, runistka.

Weronika Wer:

  • Konsultacje indywidualne w zakresie miłości, biznesu, pracy, kariery, zdrowia
  • Prognozowanie przyszłości
  • Doradztwo życiowe i duchowe
  • Rozwój osobisty
  • Portrety numerologiczne i runiczne
  • Analiza związków i relacji
  • Interpretacja snów
  • Talizmany, Amulety, Mandale
  • Warsztaty, Szkolenia
  • Arteterapia

Kontakt:

tel. 666 205 751

gg. 33569487

weronikkka@wp.pl

www.weronikawer.bloog.pl

www.facebook.com/weronikawer

 

Baran 21.03 – 19.04

W czerwcu, aktywne i energiczne Barany zdecydowanie zmobilizują się i uruchomią swoje wszystkie pokłady sił, talentów i możliwości!

W tym miesiącu Baranie, z kopyta ruszysz całą naprzód, by realizować swoje plany zawodowe, zamierzenia osobiste i cele towarzyskie. Twoja siła przebycia, pewność i determinacja w działaniu będzie nie do pokonania! Niczym odważny, i waleczny wojownik wyruszysz, by zdobyć wartościowe trofea i duże łupy! I raczej nie będziesz pytać innych o zdanie i pozwolenie, czy możesz? Sam zdecydujesz, i zarówno w pracy, jak i w miłości, i w seksie, weźmiesz sobie to, czego zapragniesz i zechcesz! Przy takiej asertywności, pewności siebie, zdecydowaniu i gotowości na wyzwania i przeciwności losu, nie straszne Ci będą jakiekolwiek problemy i kłopoty codzienne, i na pewno nie będziesz narzekać na brak powodzenia i sukcesów!

 

Byk 20.04 – 20.05

W czerwcu, zazwyczaj zadowolone z siebie i pogodne Byki mogą dojść do mało konstruktywnych i nieoptymistycznych wniosków, że ostatnio nie za bardzo radzą sobie ze swoją rzeczywistością i że trochę pogubiły się w swoim życiu.

W tym miesiącu, czekają Cię Byku trochę trudniejsze i bardziej wymagające wydarzenia i doświadczenia. Brak spektakularnych sukcesów, Twoje zbyt wygórowane wymagania w stosunku do samego siebie, świata i innych, zagubienie kierunku działania i niemożność zrealizowania swoich celów i planów, mogą stać się powodem Twojego niezadowolenia, depresyjnego nastroju i negatywnego oglądu rzeczywistości. Ze względu na taką sytuację i Twój pesymizm i niezadowolenie, być może to odpowiedni dla Ciebie moment, byś zajrzał głębiej w siebie, zanalizował i zrewidował swoje oczekiwania i zmienił podejście do życia!

 

Bliźnięta 21.05 – 21.06

Przed wszędobylskimi i towarzyskimi Bliźniętami zapowiada się miesiąc wypełniony po brzegi intensywną pracą i wypełnianiem codziennych obowiązków zawodowych!

W czerwcu Bliźniaku, opłaci się Ci postawienie na pracowitość, sumienność, wytrwałość i cierpliwość. Możesz spodziewać się, że Twoje zaangażowanie i praca zostaną sowicie i szybko  wynagrodzone. Uda Ci się  korzystnie sfinalizować i zakończyć ciągnące się dotąd sprawy, zdobyćnowych klientów i podpisać dochodowe kontrakty i zlecenia. Zatem zaciśnij zęby i zrezygnuj w tym okresie z wypoczynku i relaksu, na rzecz zobowiązań w pracy i powinności zawodowych. Poświęć teraz całą swoją uwagę i energię na pracę i realizację swoich celów i planów, a szybko otrzymasz należne Ci pochwały, oczekiwane wyniki i wysokie profity!

 

 Rak 22.06 – 22.07

 Czerwiec, wrażliwym i romantycznym Rakom upłynie w oparach westchnień miłosnych i radosnych wydarzeń towarzyskich!

W tym miesiącu Raku, okoliczności Ci sprzyjają, więc ufnie otwórz swoje uczuciowe serce na nowy związek lub gorący romans. Twoje marzenia o doświadczeniu prawdziwej miłości i znalezieniu właściwego partnera, mają teraz spore szanse na szczęśliwą realizację. Zatem nie zmarnuj okazji, którą podsuwa Ci los! Przełam swoją nieśmiałość i niepewność, i sam inicjuj spotkania towarzyskie, nawiązuj nowe znajomości i umawiaj się na randki. Twoja atrakcyjność i urok osobisty zapewni Ci powodzenie i będzie przyciągać do Ciebie odpowiednie towarzystwo. Jeśli zaryzykujesz, możesz przeżyć wspaniałe uniesienia i namiętności, a nawet zakochać się i przeżyć naprawdę piękną miłość, która może dać początek stałej relacji na dłużej!

 

 

Lew 23.07 – 22.08

W czerwcu, ambitne i lubiące sukces Lwy, będą musiały pogodzić się z zastojem i spowolnionym rozwojem wydarzeń w ich sprawach zawodowych i kwestiach materialnych!

Lwie, w tym miesiącu niektóre Twoje plany i działania zawodowe okażą się niecelowe i mocno chybione, dlatego wnikliwie przemyśl je jeszcze raz i jasno określ swoje wytyczne i cele, by niepotrzebnie nie marnować czasu i energii. W kontaktach towarzyskich i partnerskich możesz doświadczyć nieoczekiwanych konfliktów, braku porozumienia i trudnych zranień. Ponadto mogą Ci dokuczać kłopoty zdrowotne, ogólne osłabienie i utrata wigoru. Takie samopoczucie może zmusić Cię do pofatygowania się do lekarza i dostosowania swojego obecnego trybu życia do potrzeb swojego organizmu, ponieważ dotychczasowy styl funkcjonowania może okazać się dla Twojego zdrowia zbyt agresywny i destrukcyjny!

 

Panna 23.08 – 22.09

Dlawiecznie zapracowanych i odpowiedzialnych Panien nadchodzący miesiąc zapowiada się wyjątkowo spokojnie i raczej wypoczynkowo.

Zapracowana Panno, powinnaś wreszcie trochę odpocząć i zebrać siły i energię do dalszych działań. I w czerwcu będziesz miała sporo czasu na samotne przemyślenia, głębsze refleksje nad swoim życiem i planowanie nowych aktywności na przyszłość. Przed Tobą okres wyciszenia, relaksu, oczekiwania na zmianę i dojrzewania do pewnych decyzji. Teraz masz właściwy moment na to, żeby w wielu sferach swojego życia cierpliwie siać to, co zaowocuje i czego plony będziesz zbierać już wkrótce. Zatem postaw teraz na refleksję i pracę nad sobą, medytację, relaks przy dobrej muzyce czy leniuchowanie na słońcu. Poświęć też więcej czasu i uwagi rodzinie i swoim najbliższym.

 

Waga 23.09 – 22.10

W czerwcu, zazwyczaj towarzyskie i zgodne Wagi, będą miały mocno pod górkę i całkiem na bakier ze swoją rodziną, więc raczej drażliwe i dość zaporowe będą dla nich kwestie i tematy domowo-rodzinne.

Wago, w najbliższym miesiącu raczej niechętnie będziesz uczestniczyć w życiu rodzinnym, ponieważ mocno będą szwankować Twoje relacje i układy z rodziną. Niestety, zbyt często będziesz popadać w konflikty i spory ze swoimi bliskimi domownikami i dalszymi członkami rodziny. Pewne kwestie między Wami będą wymagały natychmiastowej konfrontacji i szczegółowych wyjaśnień. Może okazać się, że to, co do tej pory było tolerowane przez Twoich najbliższych, teraz nagle okaże się bardzo niepożądane, urośnie do rangi poważnego problemu i stanie między Wami sporą kością niezgody. I trudno Ci będzie przekonać wszystkich, że jest inaczej, zatem uzbrój się w cierpliwość i łagodność i zaplanuj sobie więcej samotności i aktywności poza domem!

 

Skorpion 23.10 – 21.11

Kiedy wszyscy będą rozglądać się wokół, gdzie by tu wyjechać za miasto, by odprężyć i zrelaksować się na łonie natury, Skorpiony w ogóle nie będą myślały o odpoczynku, tylko z impetem rzucą się w wir zajęć zawodowych!

Skorpionie, w czerwcu z wielką ochotą i zapałem zabierzesz się do zaległej pracy i codziennych obowiązków. Będziesz pełen energii i dynamizmu! Przypływ sił, Twoje pozytywne myślenie i zdecydowane nastawienie sprawi, że wszystko wyda Ci się łatwe i proste w wykonaniu. Przed Tobą okres obfitujący w ciekawe wydarzenia, owocne spotkania i zasłużone sukcesy zawodowe. W tym miesiącu masz spore szanse, by z powodzeniem zrealizować swoje plany, zamierzenia i marzenia. Twoje starania i działania zostaną odpowiednio docenione i wynagrodzone. Towarzyszyć Ci będzie znakomite samopoczucie i dobry humor!

 

Strzelec 22.11 – 21.12

Zazwyczaj pogodne i optymistyczne Strzelce, w czerwcu mogą narzekać na kiepski, zmienny nastrój i popadać w paskudne chandry i trudne dołki emocjonalne.

Strzelcu, nadchodzący miesiąc może okazać się dla Ciebie trudniejszym czasem, jeśli chodzi o Twoją kondycję psychiczną i tematy towarzyskie. Może dokuczać Ci, psując dobre samopoczucie i powodując brak radości i uśmiechu na co dzień, Twoje własne, pesymistyczne nastawienie do świata i negatywny ogląd rzeczywistości oraz chwiejność i zmienność nastrojów. Przy takich tendencyjnie gorszych i zaniżonych nastrojach będziesz stronić od atrakcji i rozrywek towarzyskich i zdecydowanie będziesz unikać towarzystwa innych ludzi. Należy spodziewać się, że w najbliższym okresie raczej nie będziesz dobrym, wesołym towarzystwem dla innych, nawet dla tych najbliższych znajomych i dobrych przyjaciół.

 

Koziorożec 22.12 – 19.01

W czerwcu, pracowite i oszczędne Koziorożce, będą mogły sobie znacznie pofolgować i trochę użyć życia, bo zapowiada się dla nich dobra passa i duże powodzenie materialne!

Koziorożcu, w najbliższym miesiącu pieniądze będą dawały szczęście i zadowolenie właśnie Tobie! W kwestiach materialnych pisana Ci jest zdecydowana poprawa stanu Twoich finansów i szybki dopływ gotówki. W sprawach zawodowych możesz liczyć na więcej nowych klientów, zleceń, duży ruch w interesie i sukcesy finansowe. Będzie to dla Ciebie bardzo korzystny okres na zaczynanie nowych projektów, nawiązywanie nowej współpracy, szukanie pracy i podpisywanie intratnych umów i kontraktów handlowych. Ponadto możesz liczyć na znaczne polepszenie samopoczucia, zdrowia oraz dopływ sił i zapału do działania. Będziesz bardziej aktywny i pełen apetytu na życie!

 

Wodnik 20.01 – 18.02

Ze względu na niezbyt korzystne przypadki i niefortunne zdarzenia losowe, czerwiec może być trochę trudniejszym i mniej szczęśliwym okresem dla pogodnych i optymistycznych Wodników!

Wodniku, w tym miesiącu, w swoich planach, inicjatywach i działaniach zawodowych i osobistych, nie podejmuj zbędnego i niepotrzebnego ryzyka! Przyglądaj się uważnie otaczającej Cię rzeczywistości i bądź ostrożny i rozważny w swoich decyzjach, wyborach i podejmowanych aktywnościach. Okoliczności życiowe nie będą Cię teraz zbytnio rozpieszczać i niestety nie będą sprzyjać szybkimi łatwym sukcesom w pracy czy też spędzaniu czasu na miłych rozrywkach i przyjemnościach. Zatem, nie licz na łut szczęścia i weź się ostro do pracy i wypełniania swoich codziennych obowiązków i powinności!

 

Ryby 19.02 – 20.03

W czerwcu, wrażliwe i zazwyczaj mało zdecydowane Ryby, będą poszukiwały właściwych wyborów i odpowiednich rozwiązań na swoje życie!

W tym miesiącu, odczujesz Rybo silną potrzebę skoncentrowania się tylko na sobie, swoich przemyśleniach i pobycia w samotności, na tyle, na ile pozwolą Ci na to Twoje obowiązki zawodowe i codzienne powinności. Postanowisz na spokojnie i na chłodno przemyśleć i zanalizować wiele dotychczas nurtujących Cię pytań i problemów natury osobistej i zawodowej. Wykonasz mały rekonesans w sobie, by rozeznać się w swoich potrzebach i zorientować się, co naprawdę jest dla Ciebie ważne, a co niewarte Twojej uwagi i zachodu. Postaw na równowagę wewnętrzną i do swoich kłopotów i trudnych spraw podejdź z dystansem i spokojem, to pomoże Ci podjąć właściwe decyzje i wybory!

 

 

Dodatkowe informacje o Weronice Wer

Weronika Wer - doradca życiowy i duchowy, coach, trenerka ds. rozwoju osobistego i samoświadomości, arteterapeutka, wizjonerka, jasnowidz, numerolog, runistka, wróżka, malarka. Z wykształcenia humanistka, kulturoznawca, psychoterapeutka. Ezoteryką i parapsychologią interesuje i zajmuje się od ponad 20 lat. Współpracuje z mediami - jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, pisze i publikuje horoskopy na Wirtualnej Polsce. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich, dlatego od wielu lat pracuje z ludźmi. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty i kursy, prognozuje przyszłość, doradza w sprawach życiowych i tematach duchowych, wspomaga w rozwoju osobistym i wspiera w pracy nad sobą, interpretuje sny, tworzy amulety ochronne, talizmany i maluje mandale. W swojej pracy wykorzystuje intuicję, empatię, talenty jasnowidzenia, doświadczenie i wiedzę z zakresu numerologii, run, różnych technik dywinacyjnych, ezoteryki, astrologii, psychologii i psychoterapii. Prognozuje przyszłość i odkrywa tajniki przeznaczenia korzystając z daru jasnowidzenia i interpretując głównie runy w rozkładach indywidualnych i partnerskich oraz korzystając z numerologii - tworząc portrety numerologiczne i opierając się na cyklach numerologicznych. Uważa jednak, że nasz los i nasza przyszłość nie są zdeterminowane, a prognozowanie daje nam tylko pewne znaki i wytyczne na ścieżce naszego życia, pozostawiając każdemu własną wolę i wybór. W pracy skupia się na człowieku, poszukiwaniu przyczyn jego konfliktów wewnętrznych i zewnętrznych i rozwiązywaniu jego problemów. Sądzi, że wszystko co nas spotyka jest nam potrzebne i rozwojowe, wszystkie nasze doświadczenia mają swoje uzasadnienie, a wszelkiego rodzaju problemy i porażki traktuje perspektywicznie, jako przyczynek do dalszego rozwoju.

 

---