Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop miesięczny na październik 2013 

Horoskop miesięczny na październik 2013

 

 

 

 

 

 


Baran:
Miłość. Ten miesiąc spędzisz na flirtach i spotkaniach z wieloma adoratorami. Zapragniesz spełniać swe zachcianki i nie odmówisz sobie przyjemności. Trudno Ci będzie wzbronić się przed pokusami. Nie teraz w głowie Ci stałe związki, raczej postawisz na dobrą zabawię.
Praca i finanse.Planety będą motywować Cię do pracy, więc możesz liczyć na lepszą wypłatę. Będziesz zapracowany, ale nie przyniesie Ci to zmęczenia, z chęcią wykonasz powierzone Ci obowiązki. 
Zdrowie i samopoczucie.Z zdrowiem nie będziesz miał większych problemów. Będziesz czuł większą energię i aktywność. Jednak ubieraj się ciepło, przede wszystkim przy wieczornych spacerach, ponieważ możesz łatwo się przeziębić.

Byk:
Miłość.Będziesz wyglądał i czuł się świetnie co zaowocuje nowymi znajomościami. Byki w związkach mogą być teraz bardziej krytyczne i wyzny magające, uważajcie by nie sprawić przykrości swym partnerom. 
Praca i finanse.
Masz teraz sporo dobrych pomysłów i energii, obowiązki nie będą dla Ciebie ciężarem. Praca minie w dobrej atmosferze, bez żadnych nieoczekiwanych wydarzeń. Zarobione pieniądze szybko wydasz na ciuchy i wygląd. 
Zdrowie i samopoczucie.
Mimo nie najgorszego zdrowia, zadbaj teraz o dostarczenie organizmowi witamin i suplementów diety. Twoje samopoczucie będzie wspaniałe i będziesz aktywna, ale pozwól sobie na chwile relaksu.

Bliźnięta:
Miłość.Obowiązki zawodowe spowodują że mniej czasu będziesz poświęcał partnerowi czy spotkanią towarzyskim. Pozwól sobie choć na krótkie spotkania, choć może nie masz teraz do nich głowy, możesz właśnie teraz spotkać kogoś ważnego.
Praca i finanse.To aktywny czas, w pracy dużo będzie się działo, a Ciebie będzie wszędzie pełno gdyż w każdym dziale będziesz potrzebny. Nie próbuj wszystkim dogodzić, nie jesteś w stanie pracować w kilku miejscach naraz. Zwolnij tempo.
Zdrowie i samopoczucie.Przez zapracowanie możesz odczuć zmęczenie i być nerwy. Zadbaj o swoje zdrowie, wysypiaj się i znajdź czas na relaks, to uchroni Cię przed chorobami.

Rak:
Miłość.Wykaż się większą wyrozumiałością, i opanuj swą zazdrość. Nie wszystko jest takie na jakie wygląda. Jeśli podejrzewasz o coś partnera porozmawiaj z nim zamiast stawiać zarzuty, a dla uspokojenia wybierz się do wróżki. Zaufaj również nowo poznanej osobie, nie ma względem Ciebie złych intencji.
Praca i finanse.Nie oskarżaj szefa o wykorzystywanie i nadmiar obowiązków. Raz jest pracy więcej a raz mniej. Postaraj się wykonać swoje obowiązki, nawet jeśli będziesz musiała zostać po godzinach, będzie Ci to wynagrodzone.
Zdrowie i samopoczucie.Nie złość się i nie denerwuj, panuj nad swymi emocjami. Pij zioła uspokajające i przed snem słuch muzyki relaksacyjnej. Nie przejmuj się tak wszystkim. Twój strach okaże się bezpodstawny.

 
Lew:
Miłość. Będziesz teraz adorowana i w centrum zainteresowania. Nowe znajomości okażą się bardzo interesujące i może wyjść z nich bliższa relacja. Jednak nie wymagaj od nikogo deklaracji bo wystraszysz swego partnera. Wyznania same przyjdą z czasem.
Praca i finanse.Przedstaw szefowi swoje cele i sama określ swe priorytety. Choć pracować może nie będzie Ci się chciało, to dobry czas by coś zmienić, rozwinąć się i pójść do przodu. Nie przegap tej szansy.
Zdrowie i samopoczucie.Twoje samopoczucie będzie dobre, możesz czuć lekkie zmęczenie ale nie będzie one Ci przeszkadzać. Raczej odczujesz niechęć do obowiązków gdyż będziesz wolała zająć się flirtami.

 
Panna:
Miłość. Możesz liczyć na szalone zbiegi okoliczności i poznać kogoś interesującego. Więcej śmiałości, komuś się już możesz podobać, otwórz oczy i zauważ tego który od dłuższego czasu Cię adoruje.
Praca i finanse. Nie bądź krytyczna wobec samej siebie i nie wymagaj od siebie za dużo. Wszystko robisz jak należy, przykładasz się i dbasz o swą pracę. Nie ma powodu by coś w niej poprawiać i oskarżać się o niedbalstwo. 
Zdrowie i samopoczucie.Twoje zdrowie będzie w dobrej formie. Jednak samopoczucie może być pod kreską. Nie wmawiaj sobie że jesteś do niczego. Jesteś silna i wartościowa, uwierz w siebie.

Waga:
Miłość. Nie myśl tyle o pracy i zawodowych problemach. Zostaw te sprawy za sobą tym bardziej jeśli wybierasz się na randkę. Przejmowanie się pracą może negatywnie wpłynąć na twe spotkania i popsuć relacje w związku, tym bardziej że twój partner zacznie się starać byś go w końcu doceniła i zauważyła.
Praca i pieniądze.Masz przed sobą ważny miesiąc. Wiele może się w sprawach zawodowych wyklarować. Skup się i załatw wszystkie formalności. Przestań się ciągle zastanawiać i w końcu dokonaj wyboru – będzie on właściwy.
Zdrowie i samopoczucie. Przez sprawy zawodowe możesz być spięta i nerwowa. Pozwól sobie na masaż i zajmij się czymś przyjemnym, poza pracą zapomnij o niej i się zrelaksuj. 

Skorpion:
Miłość. Będziesz wspominać stare znajomości i zakończone związki. Staniesz się sentymentalna a romantyczne filmy zaczną Cię wzruszać bardziej niż kiedykolwiek. Zapragniesz ciepła i miłości. Jednak uważaj przez swój nastrój na nowe znajomości i nie zakochuj się w nowej osobie zaczym zdążysz ją poznać.
Praca i finanse.Nie wahaj się zainwestować w szkolenia i kursy. A przynajmniej kup ciekawą książkę oraz wybierz się w edukacyjną podróż. Planety sprzyjają przede wszystkim zdobywaniu wiedzy która już niedługo przyda się w życiu zawodowym.
Zdrowie i samopoczucie. Będziesz bardzo emocjonalna i wrażliwa, co może spowodować słabszy system odpornościowy. Ubieraj się Ciepło nawet jeśli za oknem zobaczysz słońce. 

 
Strzelec:
Miłość.Mimo tego że twa wybranek będzie przy tobie możesz czuć się samotna i nierozumiana. Sama nie wiesz czego chcesz i potrzebujesz. Nie chowaj swych uczuć ani urazów. Tylko dzięki rozmowie, twój partner Cię zrozumie.
Praca i finanse.Będziesz miała ochotę na urlop i odpoczynek od pracy. Życie zawodowe nie będzie Cię teraz interesować. Choć ciągle będziesz myśleć o pracy z jej wykonaniem może już być gorzej. Podziel dzień na pracę, zobowiązania i odpoczynek. W ten sposób unikniesz zaległości.
Zdrowie i samopoczucie.Możesz czuć się słabiej i łatwiej przeziębiać. Przez to że musisz być w każdym miejscu odczujesz zmęczenie. Zaopatrz się w witaminę C.

Koziorożec:
Miłość. Zaufaj swym przeczuciom i intuicji. Nie słuchaj osób które, krytykują osobę która Ci się podoba, nie mają racji i są o Ciebie zazdrośni. Działaj nim miłość ucieknie Ci sprzed nosa.
Praca i finanse.Miesiąc sprzyja spokojnej i systematycznej pracy. Kłopotów będzie mniej, a nieliczne nagłe wydarzenia szybko znajdą swe ujście. Finanse będą w normie i nie czekają Cię większe wydatki.
Zdrowie i samopoczucie. Będziesz czuł się dobrze, choć możesz narzekać na ból kolan i nóg. Twojemu zdrowiu nie będzie zagrażać większe niebezpieczeństwo

Wodnik: 
Miłość. Trzymaj się z dala od ludzi, którzy lubią robić z wszystkiego problemy.  Denerwujące Cię w związku sprawy postaraj się od razu wyjaśnić. Samotni mogą spotkać kogoś ciekawego, z kim spędzą jesienne wieczory.
Praca i finanse. Planety przyniosą różne okazje i propozycje. Możesz nawiązać nową współpracę, lub dostać lepszą pracę czy coś dodatkowego. Nie obawiaj się zmian i angażuj się w nowe projekty. Jeśli jesienią przyłożysz się do pracy, stać będzie Cię na bogate świąteczne prezenty. 
Zdrowie i samopoczucie. Aura wróży przypływ sił i poprawę nastroju. Nie odczujesz zmęczenia, zamiast odpoczynku przed telewizorem wypierzesz sport, lub wyjazd w góry.

Ryby:
Miłość. Jeśli jesteś w stałym związku odważysz zadawać pytania i wprowadzać pozytywne zmiany, co spotka się z uznaniem twego partnera. Samotne Ryby poczują chęć stabilizacji, ale jak tylko pojawi się taka możliwość możecie poczuć dyskomfort i nie wiedzieć czego chcecie. Bądź szczera sama ze sobą i swym partnerem czy to tym w długoletnim związku czy tym nowo poznanym.
Praca i finanse.Wydatki teraz będą mniejsze więc pomyśl o remoncie lub zakupie nowych mebli. Zadania w pracy będą teraz niezwykle interesujące i z chęcią się nimi zajmiesz. Dodadzą Ci one inspiracji i polotu.
Zdrowie i samopoczucie. Poczujesz energię do działań i z chęcią wprowadzisz zmiany w swe życie. Choć twemu zdrowiu nic nie będzie dolegać, zwróć uwagę na to co jesz, może się pojawić drobne zatrucie. 

felicytas

---