Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop miesięczny na wrzesień 2013 

Horoskop miesięczny na wrzesień 2013


Baran:

Miłość. 
Ten miesiąc spędzisz na wielu spotkaniach i zabawach towarzyskich. Zarówno w pracy jak i w szkole mogą pojawić się wycieczki integracyjne na których zbliżysz się do pewnych osób. W tym czasie nie będziesz myślała o stałym partnerze, zapragniesz się bawić i spotykać z ludźmi, a los przed tobą będzie stawiał coraz to nowe osoby, kto wie, może nieoczekiwanie z jedną z nich zaczniesz robić plany na przyszłość.

Praca i finanse.
Mimo energii jaką będziesz odczuwała w tym tygodniu sfera pracy może Cię przerastać. Na początku miesiąca mogą pojawić się wyjazdy i podróże, a środek miesiąca przyniesie zmiany do których ciężko będzie Ci się dostosować. Będziesz musiała zawalczyć o to czego pragniesz w swej karierze, a także przyjdzie Ci się tłumaczyć przed szefem. Niektórym Baranom może nagle coś się zmienić w sferze zawodowej, nagle coś runie i będzie trzeba zacząć wszystko od nowa. Drogie Barany więcej cierpliwości i wytrwałości a przetrwacie ten zawodowy szum w tym miesiącu.

Zdrowie i samopoczucie.
Twoje samopoczucie będzie w kratkę, zależne od tego co przyniesie los – raz lepsze, raz gorsze. Ale dzięki pozytywnym wpływom planet nie poddasz się i energia oraz chęć  działania cię nie opuści. Nie rezygnuj z sportów, to dobry sposób by pozbyć się nadmiaru stresu i odzyskać siły.

 


Byk:

Miłość.
Jeśli wakacyjne miłości musiały się zakończyć i pozostało tylko wspomnienie po tym co było, nie martw się. Coś się zaczyna i coś kończy. Przed tobą nowe miłosne wyzwania. W tym miesiącu będziesz atrakcyjna dla płci przeciwnej i panowie będą obdarzać cię ciepłymi gestami. Nie stawiaj swym nowo poznanym partnerom swoich wymogów bo ich tylko zrazisz do siebie. Uważaj  również jeśli jesteś w stałym związku, możesz pochopnie ocenić zachowanie partnera.

Praca i finanse.
W tym miesiącu planety sprzyjają twojej karierze. Będziesz czuła chęć wykazania się swą wiedzą i umiejętnościami co przyniesie dodatkowe zyski. Możesz nawiązać również ciekawe współpracę lub  zaczniesz działać w grupie. Pod koniec miesiąca stworzy się drobne zamieszanie w pracy, nie wpłynie ono znacząco na twoją posadę, ale dzięki niemu dowiesz się czegoś ciekawego.

Zdrowie i samopoczucie.
W tym miesiącu postaraj się zwrócić uwagę na zdrowie i na to co mówi twoje ciało. Warto zrobić badania, lub zabrać się na wizytę lekarską którą od dłuższego czasu odwlekasz. Ten miesiąc pozwoli Ci przetrwać lżej wszystkie badania i uspokoi twe nerwy. Zaopatrz się również w witaminy, po lecie twój organizm może ich potrzebować.

 


Bliźnięta:
 

Miłość.
W uczuciach będzie Ci czegoś brakować. Samotne Bliźnięta będą miały dojść swej samotności, jednak na horyzoncie jeszcze w tym momencie nie pojawi się odpowiedni kandydat na partnera. W stałych związkach może powiać chłodem i nudom. Wrzesień to dla Ciebie czas zastoju i zawieszenia w życiu uczuciowym.

Praca i finanse.
Także w tej sferze życia planety każą Ci czekać. Tu szef spóźni się z wypłatą, tu trzeba poczekać na materiały zanim ruszy się z nowym pomysłem. Ten miesiąc uczy Cię cierpliwości w każdej dziedzinie życia, dlatego nie popędzaj nic na siłę. Zajmij się teraz dokumentami, w szczególności tymi urzędowymi. Osoby prowadzące własny biznes powinny zwrócić szczególną uwagę na księgowość i zadbać o to by było wszystko zgodne z prawem, ponieważ mogą pojawić się kontrole.

Zdrowie i samopoczucie.
Twoje samopoczucie będzie pod kreską i w kratkę. Jednego dnia będziesz duszą towarzystwa, innego będziesz miała ochotę nie wychodzić z łóżka. Z zdrowiem nie będziesz miała większego problemu, jednak zadbaj o ubiór, wieczory teraz robią się coraz chłodniejsze.

 


Rak:

Miłość.
Zadbasz o to by pięknie wyglądać i pokazać się z jak najlepszej strony. Będziesz chciała zachwycić swego partnera swym wdziękiem ale również pokazać im swoją niezależność. Uważaj by nie przekombinować i udawać kogoś kim się nie jest, ponieważ trudno będzie Ci żyć ciągle odgrywając rolę w której do końca nie czujesz się dobrze.

Praca i finanse.
W pracy będzie panować wesoła atmosfera a także pojawią się nowi współpracownicy. Wrzesień nie przyniesie Ci wyzwań w życiu zawodowym, ani większej gotówki. To spokojny miesiąc który spędzisz na zabawach integracyjnych i przyjęciach, a obowiązki zostawisz na boku. 

Zdrowie i samopoczucie.
Zatroszczysz się w tym miesiącu zarówno o swój wygląd jak i o zdrowie. Możesz być bardziej emocjonalna i płaczliwa. Nie top swych smutków i tęsknot w słodyczach bo lada dzień będziesz tego żałować.

 


Lew:

Miłość.
Będziesz czuła się rozdarta wewnętrznie przez wybory którym trzeba stawić czoła. Jedne z was będą coś zaczynały drugie kończyły. Ważne decyzje dotyczące spraw uczuciowych nie podejmuj w tym miesiącu, odłóż je na inny czas a los sam podsunie Ci argumenty co do twojej decyzji. 

Praca i finanse.
Aktywna i działająca – właśnie taka będziesz w tym miesiącu. Właśnie teraz możesz znaleźć nową pracę, starać się o awans. Wszelkie sprawy związane z finansami zakończą się dla Ciebie pozytywnie. Co niektórym Lwom uda się spełnić swe zawodowe i finansowe marzenia.

Zdrowie i samopoczucie.
Twoje samopoczucie może być pod kreską. Jeśli odczujesz, że Ci coś dolega nie kombinuj z domową apteczką tylko udaj się do lekarza. Nie oszukuj także najbliższych, że nic Ci nie dolega, nawet Ty możesz czasem poczuć się gorzej.


Panna:

Miłość.
Nawet jeśli ostatnio coś nowego się skończyło nie załamuj się bo już widać, że pojawi się nowe uczucie w Twoim życiu. To będzie bardzo pozytywny okres, poznasz wiele nowych osób, będziesz imprezować i się bawić. Zorientujesz się że w waszym gronie masz więcej przyjaciół niż myślałaś a może właśnie dla jednego z nich znaczysz coś więcej.

Praca i finanse.
To czas na realizacje planów i zamierzeń. Co niektóre z Was mogą dostać propozycję wyjazdu za granicę naszego kraju -  przemyśl ją dobrze zamiast od razu się tłumaczyć że takie podróże nie są dla Ciebie. To także czas inwestycji. Zadbasz o zmiany w swoim mieszkaniu, może pojawi się jakiś drobny remont, lub kupisz chodziarz nowe dekoracje.

Zdrowie i samopoczucie.
Będziesz czuła się bardzo dobrze i nic nie będzie w stanie zepsuć twego samopoczucia. Jednak uważaj z nałogami i nie przesadzaj ani z jedzeniem ani z piciem.Waga:

Miłość.
Zamiast skupić się na przyziemnej stronie życia, będziesz marzyć i śnić o idealnym mężczyźnie który ma pojawić się w twoim życiu w przyszłości. Nie poprzestawaj tylko na wyobraźniach i nie odsyłaj na inny termin randek które będą Ci proponowane. Życie nie dzieje się tylko w przyszłości, skup się na tym co jest tu i teraz, bo możesz przegapić ważne spotkania.

Praca i pieniądze.
Jak w miłości  tak i w pracy, zamiast działać skupisz się na tym co ma się dziać w przyszłości. Plany i postanowienia są pozytywne, ale tylko wtedy gdy się działa i je realizuje, a nie tylko duma nad tym co ma być. W przyszłości szykuje się nagroda za Twoją pracę, ale gdy będziesz się tylko skupiać o marzeniu o niej, może ona Ci przepaść, tak też weź się lepiej do pracy. 

Zdrowie i samopoczucie.
Nie będziesz w tym miesiącu narzekać na zdrowie ani na swe samopoczucie. Mimo tego że zazwyczaj jesteś ostrożna, nie działaj zbyt szybko ponieważ przez swą nieuwagę możesz się skaleczyć lub oparzyć.


Skorpion:

Miłość.
Skupisz się w tym miesiącu na domu. Właśnie rodzinie poświęcisz najwięcej swej uwagi i czasu. Z jednej strony dziecko będzie potrzebowało pomocy przy szkolnych obowiązkach, z innej  rodzice lub rodzeństwo poprosi Cię o pomoc. Nie będziesz miała czasu na romantyczne chwile z swym partnerem, ani na podboje nowych miłości.

Praca i finanse.
Początek miesiąca przyniesie nadzieję i szansę zmian na lepsze i nowego źródła dochodu. Odczujesz stabilizacje finansową i bezpieczeństwo. Jednak uważaj pod koniec miesiąca na złodziei i pilnuj swego portfela.

Zdrowie i samopoczucie.
Możesz czuć się rozczarowana i przygnębiona. Mimo dobrej passy w życiu, czegoś ci może brakować. Uważaj by w smutkach zbyt często nie sięgać do kieliszka, oraz jak tylko poczujesz że Cię gdzieś, coś boli skontaktuj się z lekarzem. Dobrze również by było jakbyś porozmawiała z kimś Ci bliskim, lepiej wyrzucić z siebie żale i smutki niż się denerwować i tym samym niszczyć sobie zdrowie.


Strzelec:

Miłość.
W szczególności na początku miesiąca będziesz odczuwała zastój i nudę w życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w stałym związku, twój partner może nie mieć czasu dla Ciebie, jednak odbijecie sobie to pod koniec miesiąca gdy nieoczekiwanie waszym związku pojawi się więcej uniesień. Dotyczy to także samotnych Strzelców, w ostatnich dnia września, może pojawić się  waszym sercu gwałtowne uczucie do nowej osoby.

Praca i finanse.
Skończy się czas zabawy i odpoczynku, trzeba będzie podwinąć rękawy i wziąć się do pracy. Pojawią się nowe projekty i zobowiązania, którym trzeba będzie spotkać. Osoby szukające własnego lokum, mogą właśnie teraz znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Zdrowie i samopoczucie.
Będziesz teraz w nie najgorszej formie i twemu samopoczuciu nic nie zagraża. Sprawdź czy posiadasz w domu bandaże, mogą się przydać choć bez strachu nic złego się nie wydarzy.


Koziorożec:

Miłość.Mimo tego że wokół Ciebie pojawi się wiele możliwości nawiązania nowych kontaktów, oraz liczne imprezy, Ty nie będziesz chciała dostrzec zalotników. Otwórz oczy,  twa miłość znajdzie się na wyciągnięciu ręki. To dla Ciebie najlepszy czas na wejście w związek partnerski, nie musisz być osobą samotną, tylko pozwól sobie na to.

Praca i finanse.
To będzie bardzo dobry okres dla Ciebie w tej dziedzinie życia. Będzie dużo się działo a ty będziesz miała liczne okazje by wykazać się swą wiedzą i umiejętnościami. Może z dodatkowych dochodów pozwolisz sobie na spory zakup czegoś do domu o czym dawno marzyłaś.

Zdrowie i samopoczucie.
Będziesz czuła się wyśmienicie, a problemy zdrowotne nie będą Ci dokuczać. Osoby starające się o potomstwo w tym miesiącu mogą zrealizować swe marzenie.


Wodnik 

Miłość.
Twe życie uczuciowe będzie stabilne i nic go nie zachwieje. Poczujesz się szczęśliwa i docenisz to jak bardzo jesteś kochana za co postanowisz podziękować swemu partnerowi. Osoby samotne nie będą narzekać ani na brak uczuć ani na brak zainteresowania swą osobą. Będziecie w swoim żywiole i choć jeszcze nie czas na stałego partnera, nie będziesz z tego powodu się martwić.

Praca i finanse.
Uważaj na złudne nadzieje i inwestycje, samymi marzeniami nie osiągniesz sukcesu. Planety dodadzą Ci energii do działania i możesz wiele osiągnąć w swej karierze, ale weź się do pracy i uważaj na propozycje współpracy ponieważ to co będzie Ci zaproponowane może nie zgadzać się z prawdą. 

Zdrowie i samopoczucie.
Miesiąc zapowiada się spokojnie i raczej nie grożą Ci kłopoty ze zdrowiem. Pod koniec miesiąca pozwól sobie na jakieś drobne przyjemności, by nie poddawać się już jesiennej chandrze. 


Ryby:

Miłość.
W tym miesiącu nie będziesz poświęcać zbytniej uwagi na swe życie uczuciowe. Poświęcisz swój czas pracy lub nauce a miłostki odsuniesz na bok. Choć właśnie w miejscu i czasie, w którym się najmniej spodziewasz może pojawić się ktoś, na kogo zwrócisz szczególną uwagę, a i ty nie będziesz mu obojętna. Mniej oczy szeroko otwarte w szczególności w miejscu Twej pracy.

Praca i finanse.
W pracy zaczniesz robić plany i projekty na przyszłość, oraz organizować swój czas na spotkania zawodowe.  Możesz spotkać na swej drodze życzliwego mężczyznę, który pomoże Ci w ważnych dla Ciebie projektach.

Zdrowie i samopoczucie.
Zadbasz zarówno o swój stan psychiczny jak i fizyczny, dzięki czemu przetrwasz dni w których twój organizm będzie lekko osłabiony. Spaceruj i medytuj, pozwól sobie na kilka chwil relaksu.

 

 

 

felicitas

---