Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop na 2013 rok dla wszystkich znaków zodiaku 

Horoskop na 2013 rok dla wszystkich znaków zodiaku

Nasza wróżka przygotowała horoskop na 2013 rok  dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz co Cię czeka w roku 2013. Na co warto zwrócić uwagę, przed czym się strzec i jakie czekają Cię sukcesy w sferze prywatnej i zawodowej. Jeśli pisana jest Ci wielka miłość nie przegap jej, a może wielka wygrana w grze liczbowej. Jaka jest Twoja szczęśliwa liczba, jaki kamień warto zawsze nosić przy sobie i w jakie ubierać się kolory. Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się od naszej sprawdzonej wróżki.  

Nie idź przez życie po omacku. 

Na to co nas czeka lepiej być zawsze przygotowanym ! 

Szczęścia, miłośći i bogactwa starczy dla wszystkich a warunkiem jest jedynie nauczyć się żyć w/g panujących prawideł wszechświata. Życzymy zatem powodzenia w roku 2013 wszystkim naszym czytelnikom, ich rodzinom i wszystkim tym którzy nas jeszcze nie znają.   

 

 

Baran

Ten rok dla Barana może być przełomowy, z pewnością czeka Ciebie dużo pracy, wystrzegaj się odkładania rzeczy na później. Staraj się równo dzielić czas na prace i rodzinę, która będzie bardzo potrzebowała Twojego wsparcia, niekoniecznie finansowego. Nie staraj się snuć dalekosiężnych planów, myśl raczej krótkoterminowo łatwiej będziesz mógł osiągnąć upragniony cel. W swoich dążeniach bądź konsekwentny, ale pamiętaj nie cel uświęca środki.

szczęśliwy kamień: brylant

szczęśliwy dzień:  
wtorek

szczęśliwe liczby: 7, 8

kolor: czerwony

 

Byk

Byki w 2013 roku raczej nie zaznają tzw. ulubionego spokoju, jaki sobie bardzo cenią ale coś za coś. To będzie dla Was świetny rok, zarówno w sprawach zawodowych jak i w życiu prywatnym. Wszystko o czym zamarzycie i czego zapragniecie za chwilę będzie leżało na tacy.  Pierwsza połowa roku to czas wielkich zmian –nieprzewidziany wir zdarzeń i gwałtownych zwrotów akcji pochłonie Was bez reszty. Nie zapominajcie jednak o sprawach codziennych, zawłaszcza o papierach z urzędu skarbowego. Dzięki tym zmianom będzie wreszcie szansa na pokierowanie życiem według własnych planów. W miłości kierunkiem będzie seks i chęć rozmnażania. Plony w rodzinie będą zbierane na poczatku drugiej połowie roku. Może to być jakaś dobra wiadomość od dawna oczekiwana. 

zalety: pracowitość, ambiwalencja

wady: porywczość, upór

szczęśliwy kamień: szmaragd

szczęśliwe liczby: 1, 3

szczęśliwy dzień: piątek 

kolor: zielony i żółty

 

 

Bliźnięta

Horoskop roczny na 2013 rok dla Bliźniąt jest wręcz wyjątkowy. Przez cały rok będziecie sięgać po sukces i będziecie go dostawać. Otworzą się przed Wami już w pierwszym półroczu wielkie perspektywy, odkryjecie swoje nowe wnętrze i zauważycie ukryte talenty. Oprócz tego wszystkiego przez cały rok towarzyszyć Wam będzie dużo radości, która tylko czasami przesłonięta będzie małymi, nic nie znaczącymi smuteczkami – prawdziwy tygiel emocji. Nie może być zbyt idealnie bo by było za nudno. W pracy możliwy awans. Nieoczekiwane dochody mogą wzbogacić Wasz budżet domowy. Pamiętajcie, że gwiazdy Wam sprzyjają. 

szczęśliwy kamień: perła

szczęśliwe liczby: 3, 6

szczęśliwy dzień: środa

kolor: niebieski, szary

 

Rak

Taki rok jak 2013 dla raków zdarza się raz na 100 lat. Twoja wrodzona życzliwość i zaufanie może czasem zwieść na manowce. Pomimo wszystko bądź otarty na nowe propozycje zwłaszcza zawodowe, możliwy dość intratny wyjazd służbowy. Jesteście bardzo emocjonalnie związane z domem i wszelkie dłuższe oddalanie się budzi w Was niepokój i tęsknotę za tym co sprawdzone.  Z nowym rokiem nowe plany, które pojawią się wraz z optymistycznym spojrzeniem w przyszłość. Ten optymizm z dnia na dzień będzie się rozwijał gdyż jak na dłoni widoczne będą w Twoim codziennym życiu zmiany na lepsze. Wszystko co Cię blokowało i nie pozwalało rozwinąć skrzydeł będzie się samo rozwiązywało bez Twoje ingerencji i możliwości zwrotu akcji. Połowa roku a właściwie okres maj-wrzesień to czas spojrzenia w głąb siebie. Może to być okres głębokich przemyśleń nad sensem życia, egzystencji, wiary,  miłości i przywiązania.  Pod koniec sierpnia będziesz już mieć klarowne spojrzenie a dręczące Cię pytania same znajdą odpowiedzi. Taki melancholijny i romantyczny nastrój będzie Ci towarzyszył niemal do końca roku ale to część oczyszczającego planu.      

szczęśliwy kamień: rubin, księżycowy kamień - selen

szczęśliwy dzień: poniedziałek

szczęśliwe liczby: 8, 3

kolor: srebrny, biały

 

 

Lew

Choć trudno egocentryzm nazwać pozytywną cechą charakteru, to w tym roku musisz być trochę egocentryczny, egoistyczny wręcz, skupić się na własnych sprawach. Charyzma i odwaga z jaką przystąpisz do realizacji celu może zgromadzić wokół Ciebie przyjazne grono zwolenników. Nie zniwecz tego zbytnią porywczością. Jesteś władcą z tytułu ale kontrolę nad Twoim życiem przejmują Skorpiony i Byki. W roku 2013 rozpoczniesz wiele ważnych dla Ciebie spraw, które szczęśliwie uda Ci się doprowadzić do końca. Może to być np. zakup lub sprzedaż nieruchomości, rozpoczęcie jakiegoś kursu lub nawet studiów, a może rozpoczęcie szczęśliwego długotrwałego związku. Idź przez życie łapiąc chwilę jakby to miał być ostatni dzień w Twoim życiu. Okazuj wdzięczność za wszystkie dobre chwile jakie będą Ci towarzyszyć, za ludzi którzy przy tobie będą w różnych chwilach 2013 roku. Uważaj na fałszywych przyjaciół, możesz ich łatwo rozpoznać, to Ci ludzie, którzy cię krytykują i nie akceptują Cię, próbują zmieniać i pouczać. Pamiętaj, że masz swój rozum i swoje życiowe credo, nie daj sobą manipulować lepiej delikatnie usuń się z pola widzenia.                   

szczęśliwy kamień: sardoniks, rubin

szczęśliwe liczby: 5, 1

szczęśliwy dzień: niedziela

kolor: pomarańczowy, złoty

 

 

Panna

Rok 2013 to dla Panny czas realizacji licznych obowiązków, jakie sama na siebie przyjęła. Panna powinna uważać, aby zbytnia obowiązkowość w połączeniu z pracowitością, a także zbędna drobiazgowość nie doprowadziły do dużego uszczerbku na zdrowiu. Szufladkowanie różnego rodzaju przedmiotów to Wasz świat naturalny. Od samego początku roku czeka Was podróż za wewnętrznym głosem, to dobrze bo intuicja będzie silna i niezawodna. Musicie jedynie umiejętnie rozróżniać jej głos z głosem innych ludzi, którzy będą próbowali wpłynąć na Wasze decyzje. Największe niebezpieczeństwo będzie w drugiej połowie roku, kiedy będziecie zmuszone podejmować radykalne życiowe zmiany. Wiadomo, że najważniejsza jest rodzina, akurat Tobie nie trzeba o tym przypominać. Jeśli taki będzie kierunek Twojego działania zawsze na tym wygrasz i w finansach i w miłości.         

zalety: sumienna, skrupulatna

 

szczęśliwy kamień: szafir

szczęśliwe liczby: 8, 5

szczęśliwy dzień: środa 

kolor: modry, szafirowy 

 

Waga

Rok 2013 dla osób urodzonych pod znakiem wagi będzie pełen niespodzianek i sukcesów zawodowych. Czaka Was sporo pracy ale warto będzie się poświęcić, bo wasz trud będzie doceniany przez wszystkich. Uważaj jedynie, aby Twoja władczość i dominacja nie zniechęciły zbyt wielkiej grupy ludzi do Ciebie. Rok 2013 ma duży potencjał, jeśli chodzi o rozwój zawodowy. Nie zniwecz tego zbytnią zmiennością nastrojów i niezdecydowaniem. Wagą rządzi Wenus, która jest patronem harmonii i łączenia się w pary. Wagi dopiero wtedy osiągają pełną harmonię kiedy ich szale współgrają ze sobą. W pierwszej połowie roku będzie dużo pracy ale druga połowa roku, a właściwiej już od czasu kiedy stopnieją śniegi i pojawią się pierwsze zielone pąki to czas wzlotów miłosnych. Twoje serce mocniej zabije, jeśli jesteś samotną wagą to może być ktoś na długo a wagi w stałych związkach liczyć mogą na szczęście i rozkwit w domowych pieleszach, nie pisana jest Ci niewierność a raczej rozkwit miłosny.        

zalety: uczynność, umiejętność wzbudzania sympatii, wrażliwość na piękno

wady: zmienność, obojętność, wygodnictwo

szczęśliwy kamień: opal

szczęśliwe liczby: 5, 3, 7

szczęśliwy dzień: piątek

kolor: turkus

 

 

Skorpion

Pierwszy kwartał nadchodzącego roku może być niekoniecznie po Waszej myśli drogie Skorpiony przyczyna niepowodzeń leży w Was samych. Wasza skrytość, tajemniczość i duży indywidualizm mogą skutecznie alienować Was ze środowiska znajomych jak i w pracy. Skorpiony mniej krytycyzmu dla siebie i innych więcej otwartości na pomysły innych a rezultaty będą natychmiastowe. Najlepiej gdybyś spojrzał skorpionie w głąb siebie i zadał sobie pytanie czy oby na pewno masz zawsze rację. Ludzie myślący o sobie że pozjadali wszystkie rozumy przestają się rozwijać. Wiem, że to co teraz czytasz nie przypada Ci do gustu i myślisz sobie, że to nie jest o Tobie ale zapewniam Cię, że niestety jest o Tobie. Rok 2013 będzie dla Ciebie albo początkiem czegoś nowego, lepszego albo radykalnym cofnięciem do tyłu. Życzę Wam z całego serca abyście doświadczali tej pierwszej opcji ale to będzie zależało tylko i wyłącznie od was samych. Koniec roku będzie zbieraniem plonów z działań całego roku. Znajomi i rodzina surowo Was podsumuje.        

 

szczęśliwy kamień: topaz

szczęśliwe liczby: 5, 4

szczęśliwy dzień: wtorek

kolor: czerwony

 

 

Strzelec

W tym roku spokojnie możesz marzyć o ciekawych wakacjach. Jeśli nie zabraknie Ci energii i konsekwencji w działaniu może to być nawet podróż życia. Zanim jednak zaczniesz planować zapanuj nad domowymi wydatkami, zbytnia rozrzutność może pokrzyżować całe przedsięwzięcie. Rok 2013 będzie dla Was nauką słuchania innych. Jeśli zapanujecie nad swoją wadą, że wasze musi być zawsze na wierzchu możecie przekonać się, że są ludzie od których możecie się sporo nauczyć i przesunąć o kilka metrów przed szereg. Wasz upór w dążeniu do celu i niezwykła wręcz precyzja w strzelaniu do celu jest dla wielu znaków zodiaku do pozazdroszczenia. Zawsze dążycie do celu nawet kosztem najbliższych. W roku 2013 będzie jednak inaczej. Więcej uwagi poświęcicie domowi, partnerowi i rozwojowi duchowemu. Nie znaczy to wcale, że nagle przestaniecie myśleć o dobrach doczesnych ale przestaną one mieć dla Was drogie Strzelce aż takie znaczenie.            

zalety: przedsiębiorczość, dobroczynność, szczerość

wady: nadpobudliwość, upór

szczęśliwy kamień: turkus

szczęśliwe liczby: 1, 7, 9 

szczęśliwy dzień: czwartek

kolor: purpurowy 

Koziorożec

Pracowicie aczkolwiek z umiarkowaniem zacznij Nowy Rok. Pamiętaj 365 dni to dużo, staraj się aby wrodzony pracoholizm nie zakłócał rodzinnych spotkań. Więcej wyrozumiałości dla współpracowników. Dzięki obowiązkowości Twoje dążenia do spełnienia zawodowego mogą zaowocować awansem. Waszą planetą jest Saturn symbolizujący dyscyplinę. W 2013 roku planety będą Ci sprzyjały i pomagały rozwijać najszlachetniejsze Wasze cechy charakteru. Gwiazdy sprzyjać Wam będą również w sferze głębokich i odwzajemnionych uczuć. Powodzenie będzie Ci towarzyszyć do końca października 2013 roku, będziesz tak urokliwy drogi Koziorożcu, że trudno będzie się tobie oprzeć. Jeśli jesteś w stałym związku nie zapominaj o tym, bo Twoje wdzięki mogą stać się bombą wybuchową dla trwałego starego związku. Również intelekt nie będzie Cię zawodził, w pracy będziesz błyszczał a przełożeni będą zadziwieni twoją fachowością i skrupulatnością w działaniu. Czeka Cię rok pełen sukcesów. Pamiętaj jedynie aby mierzyć siły na zamiary i to powinno wystarczyć jako całoroczna recepta na sukces.       

 

szczęśliwy kamień: granat

szczęśliwe liczby: 7, 8

szczęśliwy dzień: sobota

kolor: czarny i brązowy

 

 

Wodnik

Wodniku ten Rok będzie dla Ciebie dość ryzykowny.  Wystrzegaj się podejmowania zbyt wielu wyzwań na raz, otoczenie może nie wytrzymać Twojej excentryczności i narazisz się na śmieszność. W drugim półroczu roku masz szansę na poszerzenie kwalifikacji, być może szef pozwoli Ci na większą swobodę w podejmowaniu decyzji lub założysz własną firmę. Twój przełożony doskonale widzi jakie masz talenty organizacyjne, w wielu firmowych czynnościach jesteś niezastąpiony. Potrafisz się skupić i logicznie myśleć w sytuacja kryzysowych. Rok 2013 będzie dla Ciebie splotem szczęśliwych wydarzeń. Wszystko co wymyślisz będzie miało szansę na powodzenie a pomysłów będziesz miał wiele, dlatego konieczne jest ustalenie priorytetów. Ten rok jest również dokonały w relacjach towarzyskich, wszędzie będą Cię zapraszali a nowo poznani ludzie będą do Ciebie lgnęli jak nigdy wcześniej, może to być dla Ciebie nawet trochę krępujące. Od czerwca skup się na swoim zdrowiu, porób podstawowe badania i zadbaj o uzupełnienie witamin i minerałów.                 

zalety: wierność, uprzejmość, uczciwość

wady: wybuchowość, chimeryczność

szczęśliwy kamień: cytryn

szczęśliwe liczby: 4, 5, 8

szczęśliwy dzień: sobota 

kolor: kremowy

 

Ryby

Ryby w tym roku muszą bardzo uważać na zdrowie. Pomyślcie trochę o sobie, jeśli marzy Wam się awans zaufajcie intuicji, nie warto stać na uboczu, trzeba pokonać wewnętrzną nieśmiałość i przejąć inicjatywę. Jesteście z natury niepoprawnymi romantykami ale nie chcecie tego ujawnić przed światem. Wstydzicie się bo myślicie, że romantyczne usposobienie jest oznaką słabości, nic bardziej mylnego. Pełnię szczęście możecie osiągnąć dopiero wtedy kiedy będziecie żyć w zgodzie z własną naturą, to jedyna i całkowicie sprawdzona recepta na sukces dopiero wtedy i tylko wtedy nie będzie w waszym życiu miejsca na porażki.  Relacje miłosne, które od dawna wiszą na włosku warto w tym roku definitywnie zakończyć. Zawalcz jedynie o miłość osoby spod znaku skorpiona, jeśli jesteś w takim związku nie kończ go ale staraj się odbudować go za wszelką ceną. Pod koniec roku będzie Wam ze sobą jak w niebie. W uważajcie na słowa, zwłaszcza do przełożonych lub stałych kontrahentów. Macie za długi język, koniecznie musicie trzymać na wodzy swoje emocje.                 

 

szczęśliwy kamień: akwamaryn

szczęśliwe liczby: 8, 2

szczęśliwy dzień: piątek

kolor: zieleń morska, błękitny

 

 

Prawa autorskie do treści horoskopu na 2013 rok stanowią własność Wydawcy portalu modowo.pl. Wszelkie kopiowanie całości lub fragmętów bez wcześniejszej zgody jest zabronione.   

 

 

 

 

 

 

 

 

---