Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop tygodniowy 02 - 08 września 2013 

Horoskop tygodniowy 02 - 08 września 2013


Baran

 Drogi Baranie to dla Ciebie wspaniały tydzień. Za sprawą Merkurego już od początku tygodnia poczujesz przypływ sił i chęci by zająć się obowiązkami, zarówno tymi dnia codziennego jak i tymi nowymi, które mogą się pojawić w tym czasie. W życiu uczuciowym możesz stać się teraz bardziej wrażliwy i emocjonalny przez co będziesz bardziej przeżywał kontakty z bliskimi, choć Wenus przyniesie Ci serdeczność ludzi i brak konfliktów. 
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia :Dla wszystkich Baranów najlepszymi dniami będzie początek tygodnia, w tym czasie załatwiajcie wszystko co dla was ważne. Zaś te nie najlepsze aspekty planet możecie odczuć w weekend.Baranom z pierwszej dekady planety będą sprzyjać w poniedziałek, w ten dzień załatwiajcie wszystkie ważne dla was sprawy, zaś w sobotę odłóżcie na bok obowiązki i odpocznijcie ten dzień nie będzie należał do najlepszych. Barany z drugiej dekady, dla Was najlepszy dzień w tym tygodniu to wtorek, możecie osiągnąć tego dnia sukcesy zawodowe, jeśli szukacie pracy, to właśnie na ten dzień umówcie się na spotkania. Uważajcie w niedziele, w tym dniu planety mają na was niekorzystny wpływ, dlatego spotkania towarzyskie lepiej odłożyć na inny termin.Barany z trzeciej dekady, dla osób urodzonych na początku tej dekady najlepszym dniem tego tygodnia będzie wtorek, a dla tych urodzonych pod koniec znaku środa. W te dni możecie załatwiać wszystkie ważne sprawy w szczególności te związane z sferą zawodową. Najgorszym dniem zaś może okazać się niedziela. W tym dniu zrelaksujcie się i spędźcie go z dala od stresu.

Byk

 
W tym tygodniu planety dodadzą Ci odwagi i pewności siebie. Zapragniesz zacząć nowe projekty czy zobowiązania, zechcesz działać w czymś nowym. Jednak uważaj, Mars który działa na Ciebie w tym tygodniu może przynieść nerwowość i brak cierpliwości, przez co będziesz chciał o wszystko walczyć co może prowadzić do kłótni z najbliższymi czy współpracownikami. Zapisuj swe dobre pomysły, ale w tym czasie nie wprowadzaj je w życie. W przyszłym tygodniu na spokojnie wszystko sobie przemyślisz, pochopne decyzje mogą nie wyjść Ci na dobre. Także w życiu uczuciowym, możesz stać się bardziej kłótliwy i wybuchowy, postaraj się trzymać swe nerwy na wodzy, by nie zrobić z małej sprzeczki awantury.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Dla wszystkich Byków tydzień nie przysporzy większych problemów, nie działają na was w tym czasie mocne negatywne wpływy i cały tydzień powinien być spokojny.Byki z pierwszej dekady – Dla Was najlepszym dniem będzie środa, to dzień intuicji, więc słuchajcie swego przeczucia i zwróćcie uwagę co wam się śniło gdy wstaniecie tego dnia. Intuicja może w tym dniu przynieś wam nieoczekiwane pomysły lub rozwiązania starych problemów. Uważajcie natomiast w poniedziałek, będzie to bardzo nerwowy dzień i możecie wybuchnąć i zranić kogoś słowami.Byki z drugiej dekady. Najlepszym dniem tego tygodnia będzie czwartek, księżyc w nowiu będzie w trygonie do Waszego znaku. Co przyniesie nie tylko świetne przeczucia ale i dobre pomysły a ludzie będą dla was życzliwi. W wtorek możecie poczuć osłabienie i dzień będzie dla was bardzo męczący, dlatego nie planujcie w tym czasie ważnych wydarzeń.Byki z trzeciej dekady.  Najlepszym dniem będzie piątek, w tym dniu możecie dowiedzieć się czegoś ważnego, lub dostać informacje na które już od dawna czekaliście. Niekorzystny układ planet będzie miał na Was wpływ w środę, ale nie popsuje Wam on  nastroju tego dnia.

Bliźnięta 

 
 Drogie Bliźnięta dzięki wpływom Jowisza na wasz znak możecie mieć więcej pracy i obowiązków w szczególności na początku tygodnia, co również będzie miało wpływ na wasze finanse. Właśnie w tych dniach będziesz miał głowę do rachunków i planowania swej finansowej przyszłości. Zapragniesz teraz się rozwijać i iść na przód, zainteresujesz się bardziej rozwojem zawodowym jak i akademickim. Miłość również będzie dla Ciebie ważna, ale w tej dziedzinie mogą pojawić się dylematy i zapytania co dalej... Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji a dylematy same się rozwiążą.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Tydzień będzie dla Was bardzo zróżnicowany, jeden dzień będzie lepszy, inny nieco gorszy i pracowity ale bardzo szybko zleci wam cały tydzień i raczej nie zaliczycie go do tego najgorszego.Bliźnięta z pierwszej dekady. Dobry dzień to poniedziałek, mimo tego że to dzień po weekendzie, spędzicie go bardzo aktywnie. Jeśli zamierzacie inwestować, lub zrobić większe zakupy właśnie tego dnia się udadzą. Świetny dzień to także sobota, spotkania towarzyskie jak i nawet te zawodowe udadzą się rewelacyjnie.  W czwartek zwróćcie uwagę na swą nerwowość i nadpobudliwość, ugryźcie się w język za czym coś powiecie, to jeden z tych nie najlepszych dni.Bliźnięta z drugiej dekady.   Niedziela to dla was najlepszy dzień tygodnia, udadzą się podróże i wycieczki, ale miłosne podboje zaplanujcie w wtorek.  Gorsze samopoczucie możecie mieć w piątek i sobotę, na te dni nie planujcie ważnych wydarzeń.Bliźnięta z trzeciej dekady.  Dla was cały tydzień będzie spokojny i udany, niedziele spędzicie w miłym gronie poza miastem. Gorszym dniem może okazać się piątek, możesz odczuć że trzeba zacisnąć pasa, rób w tym dniu zakupy z ołówkiem w ręku.

Rak

 
Mimo natury romantyka to nie będzie dla Ciebie dobry czas na randki. Kwadratura Wenus i Jowisz w koniunkcji sprawi że szkoda będzie Ci czasu na zaloty, będziesz wolał go poświęcić pracy i zarabianiu pieniędzy, tym bardziej że planety będą wspierać twój rozwój zawodowy. Jednak nie przesadzaj z pracą i pozwól sobie na odpoczynek. Raki w stałych związkach uczuciowych staną się bardziej podejrzliwe w stosunku do swego partnera, co może prowadzić do konfliktów.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Ten tydzień przyniesie same dobre dni, staniesz się kreatywny i pomysłowy co zaowocuje w twojej pracy, pod koniec tygodnia wszystkie Raki mogą odczuć zmęczenie.Raki z pierwszej dekady.  Cały tydzień będzie dla was spokojny i nie przyniesie negatywnych aspektów, jedynie uważajcie w sobotę, miejcie w ten dzień oczy szeroko otwarte i nie ulegajcie presji otoczenia.Raki z drugiej dekady.  To dla was szczęśliwy tydzień, w którym los wam będzie sprzyjać od poniedziałku do czwartku, gdzie czwartek może okazać się dniem najlepszym. Uważajcie natomiast w sobotę, nie ryzykujcie tego dnia i nie zaczynajcie nic nowego.Raki z trzeciej dekady.  Działajcie przez cały tydzień, każdy jego dzień będzie dla was pozytywny, Piątek może być dla was dniem ważnym, w którym pojawią się nowe plany i pomysły, w niedziele postarajcie się już odpocząć i zrelaksować. 

Lew

 
Poczujesz napływ sił i chęci do walki o to co twoje. Uważaj ponieważ wpływ Marsa nie tylko doda Ci odwagi, ale i staniesz się bardziej nerwowy i podatny do kłótni. Staraj się na siłę nie uświadamiać innym swoich racji i nie grać twardego przeciwnika, bo w przyszłości możesz tego żałować. Postaraj się uśmiechać do ludzi, uśmiech teraz może sprawić o wiele więcej niż walka.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Ten tydzień jest dla wszystkich Lwów neutralny i planety nie mają na Was większych wpływów, jedynie znaki z pierwszej dekady muszą bardziej uważać.Lwy z pierwszej dekady. Najlepszym dniem dla was będzie poniedziałek, już od początku tygodnia możecie zabłysnąć i osiągnąć sukces. Niedziela może okazać się męcząca, zadbaj wówczas o swe ciało, nałóż maseczkę na twarz, lub zrób peeling.Lwy z drugiej dekady.  Na was w tym tygodniu nie będą działały negatywne aspekty, także i tych pozytywnych planety nie tworzą zbyt dużo, tak też tydzień będzie spokojny. Wtorek może okazać się najbardziej romantycznym dniem tygodnia.Lwy z trzeciej dekady.  Podobnie jak i inne Lwy na was również nie działają żadne aspekty planet, a jak już się pojawią będą one pozytywne, tak też cały tydzień zaliczycie jako udany. Randki udadzą się w niedziele, choć mogą być bardzo zaskakujące.


Panna


To świetny tydzień na realizacje planów i marzeń. Koniunkcja Słońca i Merkurego doda Ci optymizmu i aktywności. Będziesz świecić przykładem w pracy jak i w szkole, zapragniesz pogłębiać swą wiedzę, uczyć się, studiować. Jeśli nie zaczęłaś szkoły 1-go września to z pewnością zapiszesz się na jakiś kurs. W miłości również szczęście wam sprzyja, samotne Panny mogą poznać kogoś ciekawego, a w związkach stałych pojawi się nowa energia.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Ten tydzień dla wszystkich Panien jest pełen pozytywnych aspektów, w każdej dziedzinie życia każdy dzień w tygodniu może wam przynieść małe sukcesy.Panny z pierwszej dekady – Mimo tego że ogólnie planety wam sprzyjają, wasz humor może być nieco marudny przez cały tydzień, dlatego postarajcie się o uśmiech i chęci i spróbujcie wykorzystać pozytywny wpływ planet. Najlepszym dniem dla was będzie środa, zaufajcie w tym dniu swej intuicji.Panny z drugiej dekady – Dla Was początek tygodnia okaże się bardzo pozytywny, i w tych dniach zaczynajcie nowe projekty. Dobry humor będziecie miały w czwartek, w tym dniu los sprzyja wygrywaniu w grach losowych.Panny z trzeciej dekady -  Cały tydzień będzie dla was spokojny, planety nad waszym znakiem nie będą tworzyć żadnych negatywnych aspektów. Najlepszym dniem dla was będzie piątek, w szczególności na miłosne podboje.

Waga


Będzie to dla Ciebie bardzo spokojny i umiarkowany tydzień. Zaczniesz od planowania całego miesiąca i bilansu tych dni które minęły. Pozwól sobie w tym czasie na mały relaks i zadbaj o swoje ciało i umysł. Choć na spacery, medytuj, wycisz się, w szczególności w czwartek podczas nowiu, wówczas również możesz oczyścić mieszkanie z negatywnej energii. Dbając o ciało nie zapomnij o maseczkach nawilżających na twarz, po wakacjach twa cera może być wysuszona.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Wpływ planet nie będzie na was oddziaływał w dużym stopniu i będzie to jeden z najspokojniejszych tygodni dla wszystkich Wag.Wagi z pierwszej dekady.  Dla Was najlepszym dniem okaże się poniedziałek, doda wam energii do działań i zmiany swego trybu życia. Jeśli przymierzacie się by zrzucić kilka kilogramów lub poprawić swą kondycję zacznijcie właśnie od tego poniedziałku.Wagi z drugiej dekady -  Sobota okaże się dla was dniem relaksu które znakomicie odpręży wasze ciało, może wybierzecie się tego dnia do spa, lub na zabiegi pielęgnacyjne. Wagi z trzeciej dekady -  Po całym tygodniu, niedziela będzie dla was dniem priorytetowym i niektóre z was mogą zapamiętać ją na bardzo długo. Czekają was w nią niesamowite przeżycia, zabawa lub tańce do białego rana mimo tego że w poniedziałek trzeba będzie wstać do pracy.

Skorpion 


Będzie to spokojny i pozytywny tydzień. Nie bierz się jeszcze za nowe projekty i polecenia bo nie będziesz miał głowy teraz do pracy, zamiast tego będziesz myślał o ciuchach i kosmetykach bo planety wprawią cię w romantyczny nastrój, a na randkach trzeba przecież jakoś wyglądać. Planety w tym tygodniu postawią na twą sferę uczuciową. Skorpiony w stałych związkach zbliżą się do swoich partnerów, a te samotne mogą znaleźć swą drugą połówkę.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.W tym tygodniu planety nie przyniosą Ci za wiele wyzwań ani przygód, w tym czasie po prostu odpoczniesz. Dla Skorpionów z początku znaku koniec tygodnia może okazać się cięższy od pozostałych dni, zaś Skorpiony z ostatnich dekad nie posiadają negatywnych wpływów aspektów.Skorpiony z pierwszej dekady.  Mimo tego że druga połowa tygodnia tworzy mniej korzystny układ planet, to uważajcie również w poniedziałek  Możecie w tym dniu chodzić z głową w chmurach i możecie łatwo wpaść w oszustwa czy kradzieże. Najlepszym dniem dla was będzie środa, w tym dniu udadzą się spotkania towarzyskie i wycieczki.Skorpiony z drugiej dekady.  Uważajcie w poniedziałek i wtorek w szczególności na kradzieże i oszustwa, nie podejmujcie w tych dniach żadnego ryzyka. Pozostałe dni będą sprzyjające, świetny układ planet stworzy się w czwartek, tego dnia spotkania i randki będą udane.

Strzelec


Będziesz w dobrym humorze i z chęcią zabierzesz się za obowiązki. Merkury doda Ci motywacji do pracy i obdarzy zdolnością komunikowania się z otoczeniem. Możesz osiągnąć drobne sukcesy i planować swój dalszy rozwój. Także nauka przyjdzie Ci łatwo, a chęć do niej sprawi że zapiszesz się na dodatkowe kursy. W życiu uczuciowym uważaj, nie posądzaj i nie oceniaj partnera. Przemilcz jego zachowanie, tylko w ten sposób nie doprowadzisz do kłótni.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.To będzie dobry tydzień, a gorsze dni nie będą psuć Wam nastrojów. Najlepsze dni dla wszystkich strzelców to te z początku tygodnia i weekend. Strzelce z pierwszej dekady.  Zarówno w poniedziałek jak i w piątek planety utworzą nad wami pozytywne aspekty, wykorzystajcie te dni na nowe projekty, podpisujcie umowy i zaczynajcie współpracę. W tych dniach mogą pojawić się ciekawe propozycje zarobienia większych pieniędzy. Uważajcie natomiast w środę, możecie być bardziej nerwowi i kłótliwi.Strzelce z drugiej dekady.  W wtorek poprawi wam się nastrój i dostaniecie zastrzyk świeżej energii, to dobry dzień na załatwianie trudnych spraw. Uważajcie w czwartek, w tym dniu nie ryzykujcie, i postarajcie się nie przemęczać.Strzelce z trzeciej dekady.  Wam pozytywne aspekty planety przyniosą w niedzielę, którą spędzicie z kimś dla was bliskim. Tego dnia randki będą udane. Uważajcie natomiast w piątek, możecie być leniwi i rozkojarzeni, nie będziecie zauważać ważnych spraw.

Koziorożec 


Będziesz w tym tygodniu się nieco dąsać i będziesz niezdecydowany. Zapragniesz coś zmienić w swym życiu a może w domu, ale nie będziesz wiedział co. Weź się w garść i skorzystaj z tego co w tym tygodniu dadzą Ci planety, nie czekaj z decyzjami na lepszy moment, bo właśnie on nadszedł, wprowadź zmiany w swe życie właśnie już, i nie słuchaj się innych, wokół Ciebie mogą pojawić się zazdrośnicy, którzy będą próbować Cię odwieść od swych planów.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Ogólnie planety działają na was w swych sprzyjających aspektach, jedynie weekend może okazać się tym gorszym czasem, i na ten czas nie planujcie ani imprez ani remontów.Koziorożce z pierwszej dekady.  Każdy z dni nie będzie zły, jednak w sobotę nie denerwujcie się tak i spójrzcie lżejszym okiem na różne sprawy. W środę dzięki księżycowi załatwicie coś dla Was bardzo ważnego.Koziorożce z drugiej dekady.  Najlepszym dniem dla was będzie czwartek, tego dnia udadzą się ważne rozmowy i randki. Uważajcie natomiast w weekend, odpuście nieco swoich racji i dajcie innym się wykazać.Koziorożce z trzeciej dekady.  Cały tydzień, oprócz niedzieli będzie dla was pozytywny, tego dnia nie trzymajcie się tak mocno swej ambicji i nie bądźcie uparci. Najlepszym dniem może okazać się piątek, tym bardziej jeśli na ten dzień planujecie jakieś podróże.

Wodnik 


Niestety może to być dla ciebie ciężki i męczący tydzień. Ludzie będą od Ciebie wymagać coraz więcej, a ty jak zwykle obiecasz wszystkim się zająć, co przyjdzie Ci z trudem. Uważaj na to co komu mówisz, i nie podejmuj nowych zobowiązań. Nie daj się również wytrącić z równowagi, ponieważ nerwy w tym czasie mogą Ci puszczać. 
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Niestety planety dla Wodników z pierwszej i drugiej dekady nie będą łaskawe. Odpoczywajcie w tych dniach, medytujcie ćwiczcie jogę a w pracy róbcie tylko to co należy do waszych obowiązków.Wodniki z pierwszej dekady.  Dla was będzie to najtrudniejszy tydzień, odczujecie zmęczenie i będziecie pragnąć schować się pod ziemie dla chwili ciszy i spokoju. Bądźcie ostrożni każdego dnia już od poniedziałku z waszym zdrowiem może być nie najlepiej. W sobotę odbijecie sobie cały niedobry tydzień i tego dnia jest wam wszystko dozwolone.Wodniki z drugiej dekady.  Uważajcie w szczególności w wtorek, tego dnia zwróćcie uwagę na sprawy urzędowe czy księgowość, jak i pilnujcie dokumentów czy portfela. Weekend wam zrekompensuje cały tydzień. W sobotę odczujecie przypływ dobrych pomysłów a w niedzielę wasze serce zabije mocniej.Wodniki z trzeciej dekady. Na Was planety nie będą oddziaływać swymi aspektami w szczególny sposób. Możecie poczuć drobne osłabienie w środę przez wpływ księżyca i tego dnia lepiej się pilnować, zaś niedziela będzie świetnym dniem do zabaw i miłości.

Ryby


Będzie to bardzo ekscytujący tydzień, choć nie będzie w nim energicznych zdarzeń, za to staniesz się bardziej podatna na przeczucia i prorocze sny, które może przynieść czwartkowy nów. Planety również radzą zadbać o wygląd, przyda Ci się parę nowych ciuszków, a może zapragniesz zmienić coś w swym wyglądzie. Postaw na drobne zmiany i zadbaj o siebie, bo w tym tygodniu powodzenie będziesz miała nie małe.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia.Tydzień spędzisz w sielankowym nastroju choć aspekty planet będą miały różne wpływy, , w szczególności mogą je odczuć Ryby z pierwszej dekady znaku.Ryby z pierwszej dekady znaku. Dla was planety szykują niekorzystne układy, ale nie będą one na tyle silne by wpłynąć znacząco na to co będzie się działo w waszym życiu. Uważajcie jedynie w wtorek i tego dnia nie ryzykujcie ani nie zaczynajcie nic nowego.Ryby z drugiej dekady. Każdy dzień tygodnia zaliczycie do tych udanych, jedynie zwróćcie uwagę na czwartek, możecie w tym dniu mieć problem z komunikacją i porozumieniem z innymi. Ryby z trzeciej dekady.  Dla Was będzie to spokojny tydzień, planety nad wami tworzą drobne aspekty, które nie będą na was dodatkowo wpływać. Uważajcie jedynie w piątek i nie wierzcie w to co mówią inni. Księżyc z Merkurym mówi o kłamstwach i bajkach na które możecie być podatne.

 

horoskop felicitas

---