Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop tygodniowy 16 - 22 września 2013 

Horoskop tygodniowy 16 - 22 września 2013

 

 

 

 

 

 

 


Baran:
Będzie to tydzień w którym skupicie się na sobie i swej dotychczas zdobytej wiedzy. To czas przemyśleń i samotności, odsunięcia się przed towarzystwem. Będzie to dla Was bardzo spokojny tydzień jednakże nie nudny, planety mówią, iż los wam sprzyja i wszystko może się zdarzyć, dlatego na spokojnie podejdzie do zmian losowych które się mogą przydarzyć -  z pewnością będą one dla was korzystne.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia :Baranom z pierwszej dekady. Dla was tydzień będzie bardzo spokojny i udany. Barany z początku dekady mogą spodziewać się szczęścia w czwartek, a pozostałe w poniedziałek i piątek. Złego dnia w tym tygodniu nie będzie.Barany z drugiej dekady, dla Was najlepszymi dniami będą poniedziałek i piątek w te dni odczujecie życzliwość i sympatie innych, są to dobre dni by umawiać się na ważne spotkania. Nieco negatywne wpływy planet pojawią się w weekend ale nie powinny one zepsuć waszego humoru.Barany z trzeciej dekady, najlepszym dla Was najlepszymi dniami będą wtorek i sobota, spędzicie je bardzo aktywnie, robiąc udane zakupy i uprawiając spoty. Jedynie niedziela może przynieś wam fałszywe wiadomości, nie wierzcie w tym dniu innym i postępujcie według własnego zdania. 

Byk:
Dla Byków będzie to  nerwowy ale i dobry tydzień. Uda wam się wszystko ze sobą połączyć, zgrać. To co na ten tydzień zaplanujecie  pozytywnie zrealizujecie, w szczególności druga połowa tygodnia będzie wam bardzo sprzyjać w każdej dziedzinie życia. W weekend możliwe dalekie podróże.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:Byki z pierwszej dekady – Dla Was najlepszym dniem będzie wtorek, dzięki wpływom Księżyca wasza intuicja podpowie wam w ważnych sprawach, w niedzielę zaplanujcie randki, w ten dzień będą udane. Uważajcie w poniedziałek i nie podejmujcie w tym dniu żadnych ważnych decyzji.Byki z drugiej dekady.  Środa to dla was dzień nowych planów i pomysłów, które będziecie chcieli wcielić w życie, a niedziela może przynieść nową miłość. Uważajcie w poniedziałek, tego dnia będziecie wyjątkowo nerwowi.Byki z trzeciej dekady.  Dobry humor może zepsuć Wam poniedziałek i wtorek, w tych dniach będziecie bardzo drażliwi, reszta tygodnia upłynie już w pozytywnym świetle z czego najlepszym dniem może okazać się czwartek.

Bliźnięta: 
Dla Bliźniąt będzie to bardzo leniwy tydzień, wszystkie plany odłożycie na później przez co świat może wam stanąć do góry nogami. Uważajcie ponieważ w tym tygodniu możecie żyć w świecie iluzji i popełnić błędy. Za to w weekend zakochane Bliźnięta czeka sympatyczny wieczór we dwoje.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:Bliźnięta z pierwszej dekady.  Najlepszym dniem będzie dla Was czwartek i piątek, zaś w wtorek bądźcie ostrożni, uważajcie na złodziei i oszustów.Bliźnięta z drugiej dekady.   Poniedziałek może przynieść jakieś drobne sukcesy zawodowe a sobota miłe wiadomości. Zachowajcie ostrożność w środę.Bliźnięta z trzeciej dekady.   Wtorek i sobota może przynieść Wam ciekawe znajomości, to będą bardzo pozytywne dni. Uważajcie zaś w czwartek, nie ryzykujcie tego dnia z niczym.

Rak:
Dla Raczków to tydzień zmagań z dokonywaniem wyborów. Jest to czas zmian, może nawet zbyt nagłych dlatego wybory muszą być bardzo przemyślane. Nie bójcie się zmian one otwierają wam drzwi ku nowej drodze czasem właśnie należy coś zakończyć nawet jeśli obecnie wydaje się nam to niesłuszne by w przyszłości móc docenić ten wybór.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:Raki z pierwszej dekady.  Intuicja podpowie wam Co robić w wtorek, to też dobry dzień na magiczne rytuały. Niedziela przyniesie miłe spotkania. Gorsze samopoczucie może pojawić się w piątek.Raki z drugiej dekady.  Szczęście będzie Wam sprzyjać w środku tygodnia czyli w środę i czwartek, to pozytywne dniu w szczególności w sferze uczuciowej. Zaś w piątek starajcie się odpocząć i nie podejmujcie nowych działań.Raki z trzeciej dekady.   Jedynie w sobotę zadbajcie o swe zdrowie i pozwólcie na odpoczynek. Cały tydzień zaliczycie do tych udanych. W szczególności pozytywny może być czwartek.

Lew:
Drogie Lwy będziecie Panami tego tygodnia, będziecie miały wiele siły, uporu i odwagi by zrealizować wszystkie swoje plany. Działajcie na każdym froncie a zwyciężycie !
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia: Lwy z pierwszej dekady. Cały tydzień będzie spokojny, z czego najlepszym dniem może okazać się czwartek i piątek a tym nieco gorszym niedziela.Lwy z drugiej dekady.  W poniedziałek będziecie bardzo drażliwi, lepiej tego dnia nie wchodźcie nikomu w drogę ani sami nie powodujcie kłótni. Piątek będzie bardzo pozytywny i przyniesie możliwość awansu.Lwy z trzeciej dekady.  W wtorek zaplanujcie mniej pracy i odpocznijcie oraz zadbajcie o zdrowie, sobota będzie dniem pozytywnym, tego dnia umawiaj się na ważne rozmowy.

Panna:
Dla zodiakalnych Panien  przyjdzie czas zmian, zakańczania wszelkich spraw już na początku tygodnia. Jednak po zrobieniu zaległości z poprzednich dni, załatwienia wszystkiego do końca pod koniec tygodnia czeka was bardzo szczęśliwy czas, odpoczniecie, zrelaksujecie się. Wyjrzy do was słońce i los się uśmiechnie.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia: Panny z pierwszej dekady.  Cały tydzień możecie mieć samopoczucie pod kreską, uważajcie szczególnie w wtorek. Dopiero w niedzielę czeka was odpoczynek i miłe spotkania.Panny z drugiej dekady . Do środy i w szczególności w ten dzień bądźcie ostrożne i nie podejmujcie pochopnych decyzji. Od czwartku do końca tygodnia znajdziecie się już pod wpływem pozytywnych aspektów.Panny z trzeciej dekady . Cały tydzień będzie dla was bardzo pozytywny, przecież właśnie w tym tygodniu słońce znajduje się w waszym znaku. Jedynie w czwartek świętując nie mówcie wszystkiego, inni mogą Wam pozazdrościć. Wszystkiego najlepszego moje Panny :)

 
Waga:
To czas nadziei i radości. W tym tygodniu wszystko uporządkujecie, posegregujecie. Dobry czas by zająć się wszelkimi formalnościami, dokumentami, urzędami. Uda wam się wszystko w tej kwestii załatwić.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia: Wagi z pierwszej dekady.  W tym tygodniu nie działają na Was dodatkowe wpływy aspektów, więc cały tydzień będzie spokojny, jedynie uważajcie w nim na wydatki i róbcie zakupy z ołówkiem w ręku.Wagi z drugiej dekady.  Najlepszym dniem będzie poniedziałek, tego dnia randki się udadzą, uważajcie natomiast w piątek przez wpływ Księżyca możecie wydać za dużo na zakupach. Wagi z trzeciej dekady.  Ten tydzień nie niesie dla Was mocnych aspektów planet,  wtorek będzie dniem bardzo sympatycznym, natomiast odpocznij w sobotę. 

Skorpion:
Dla skorpionów będzie to tydzień szybkiego działania, podróżowania i nauki. Będziecie aktywni i ciekawi niemalże wszystkiego. W tym tygodniu zdacie wszelkie egzaminy. W życiu uczuciowym może zrobić się gorąco. Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Skorpiony z pierwszej dekady.  Początek tygodnia spędzicie pod wpływem pozytywnych aspektów planet, w szczególności w wtorek wpadniecie na genialne pomysły. Uważajcie w niedziele, tego dnia zadbajcie o zdrowie. Skorpiony z drugiej dekady.  W poniedziałek nie mówcie nikomu za dużo i pilnujcie swych interesów.  W środę możesz spotkać kogoś kto pozytywnie wpłynie na twe życie.Skorpiony z trzeciej dekady.  To będzie bardzo pozytywny Tydzień dla Was, w szczególności w czwartek możecie zacząć coś nowego i ambitnego. Uważaj w wtorek, możesz czegoś nie dostrzec tego dnia.

Strzelec:
Strzelce zajmą się porządkami w dokumentach, ale również znajdziecie czas dla siebie i swych zainteresowań, swej urody oraz zdrowia zadbajcie w tym tygodniu właśnie o nie najbardziej. Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia: Strzelce z pierwszej dekady.  Cały tydzień będzie pod kreską, w wtorek nie wierz w to co mówią inni i sam nie plotkuj. Przypływ sił odczujesz w piątek.Strzelce z drugiej dekady. Uważaj w środę i unikaj kłótni. Pozytywny okaże się poniedziałek i piątek, masz szansę więcej zarobić. Strzelce z trzeciej dekady. Wtorek i Sobota to te dobre dni, które zwiastują interesujące znajomości, uważaj w czwartek, tego dnia zwolnij i zajmij się zdrowiem.

 
Koziorożec:
Ten tydzień spędzicie na spotkaniach towarzyskich, a największą rolę odegrają teraz sprawy uczuciowe. Wykażesz się zrozumieniem i akceptacją tych do których jeszcze niebawem czułeś dystans. Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Koziorożce z pierwszej dekady. Wtorek będzie dniem pozytywnym na załatwianie wszelkich spraw, a w niedzielę czekają Was szalone imprezy. Uważajcie w czwartek na wydatki a w piątek starajcie się tak nie denerwować.Koziorożce z drugiej dekady.  Jeśli macie ochotę na zakupy, zaplanujcie je na środę – będą udane. W piątek odpuście i nie róbcie awantury o nic.Koziorożce z trzeciej dekady.  Cały tydzień będzie bardzo udany a w szczególności Czwartek zapowiada się znacząco pozytywnie. Uważajcie w sobotę i nie planujcie na ten dzień spotka.

Wodnik:
Będziecie mieli ochotę wyrwać się spod rozkazów szefa i zacząć coś na własną rękę. To tydzień działania, to co zaplanowaliście  w przeszłości teraz może dojść do skutku. Będzie się dużo działo a Wy będziecie w swoim żywiole. Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Wodniki z pierwszej dekady.  Tydzień przeminie bez większych wpływów planet. W piątek umawiaj cie się na spotkania, a w niedzielę nie planujcie żadnych prac i odpocznijcie.Wodniki z drugiej dekady.   Wtorek to świetny dzień który zaowocuje nowymi pomysłami, a piątek przyniesie ciekawe spotkania. W weekend zajmijcie się sobą i odpocznijcie.Wodniki z trzeciej dekady. To tydzień prawie bez dodatkowych wpływów planet, a wpływy które się pojawiają będą pozytywne. Wtorek i sobota to te najlepsze dni tygodnia.

Ryby:
Jeśli macie do załatwienia coś trudnego to zaplanujcie to właśnie na ten tydzień. Planety w tym czasie ułatwiają wam kontakty z ludźmi i dają przychylność otoczenia. Miłość czy praca, wszystko w tym tygodniu może się pojawić. Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia: 
Ryby z pierwszej dekady znaku. Najlepszym dniem będzie wtorek i niedziela,  gorsze samopoczucie możecie mieć przez pozostałe dni, ale nie wpłynie ono negatywnie na Wasze działania.Ryby z drugiej dekady.  Tydzień bardzo pozytywny szczególnie w środę, czwartek jak i w niedzielę. W te dni możecie poznać nową miłość, bądź ścieśnić stosunki z tą istniejącą. Ryby z trzeciej dekady.  Cały tydzień możecie czuć się nieco smętnie i narzekać na pogodę i mnóstwo innych spraw, ale mimo tego szczęście wam będzie dopisywać, w szczególności w Czwartek .


felicitas 

---