Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop tygodniowy 21 - 27 października 2013 

Horoskop tygodniowy 21 - 27 października 2013

 

 

 

 

 

 

Baran:
Nie porywaj się teraz na ambitne przedsięwzięcia. Czas służy regeneracji sił i odpoczynku. Dopiero od piątku staniesz się bardziej aktywny i będziesz wszędzie najlepszy. Zadbaj o siebie i bądź miły dla innych a szczęście w uczuciach zacznie Ci bardziej sprzyjać.

Byk:
Planety zadbają by niczego Ci nie zabrakło. Możesz teraz podejmować ważne decyzje i snuć plany na przyszłość. Masz w sobie wiele sił i potencjału, popatrz optymistycznie w przyszłość i nie słuchaj tego co mówią inni. W uczuciach trzymaj się z dala od dwuznacznych sytuacji, teraz potrzebujesz jasności i ciepła.

Bliźnięta:
Mimo tego że zapragniesz odpocząć po zeszłym tygodniu, to i w tym czeka Cię mnóstwo pracy i spraw do załatwienia. Zadbaj o witaminy i minerały, twój organizm może potrzebować wzmocnienia. W miłości powodzenie będzie Ci sprzyjać, ale teraz nie to będzie dla Ciebie najważniejsze.

Rak:
Nie chowaj się w skorupkę i nie cofaj przed niczym. Czekają Cię wspaniałe możliwości, tylko wykaż się większą odwagą i działaj bez wahania. Załatwiaj sprawy materialne, możesz teraz szybko się wzbogacić. To pozytywny tydzień, a twe optymistyczne nastawienie przyciągnie do Ciebie nowych ludzi, może wśród nich pojawi się ktoś kto Cię oczaruje.

Lew:
To spokojny tydzień, który poświecisz miłości i twórczości. Może odkryjesz w sobie talenty artystyczne, bądź wybierzesz się na wystawę, Będziesz czuł piękno wokół siebie i w sobie, dzięki czemu twój partner będzie tobą oszołomiony. Jeśli jesteś samotny z pewnością swym blaskiem przyciągniesz interesującą osobę.

Panna:
Uważaj na plotki, możesz się dowiedzieć czegoś ważnego na temat swej pracy, ale nic nikomu nie mów dopóki informacje nie zostaną potwierdzone. W miłości nie wyolbrzymiaj problemów, oraz nie szukaj powodów do sprzeczek. Twój związek jest dobry, jednak pod wpływem emocji możesz wprowadzić dysharmonie.

Waga:
Możesz być roztargniona, dlatego umowy czytaj dwa razy i nie reaguj impulsywnie w ważnych sprawach. Postaraj się w tym czasie zająć tylko tym co naprawdę musisz. Odpocznij, zrelaksuj się, idź do kina lub na spacer.

Skorpion:
Zmiany jakie wprowadzisz teraz będą Ci służyć latami. Dlatego wszystko dokładnie przeanalizuj i wylicz. Nie bój się być dociekliwy, to pierwszy klucz do sukcesu. W miłości planety pomogą pozbyć się sercowych kłopotów i rozterek. Ujrzysz nadzieję na stabilny, szczęśliwy związek.

Strzelec:
Przed tobą wspaniały tydzień. Będziesz w dobrym humorze i doskonale zaopiekujesz się tymi którzy będą potrzebować twojej pomocy. W pracy nieco napięta atmosfera i kończące się terminy projektów, jednak nawet sprawy zawodowe nie zepsują Ci nastroju. W miłości, mimo że nie zobowiązując,o to będzie bajecznie.

Koziorożec:
Będziesz czuł większą odpowiedzialność na swych barkach, co może wprowadzić Cię w stres i pogorszenie nastroju. Z wszystkim sobie znakomicie poradzisz, więc nie martw się na zapas. Postaraj się o dobry sen, tylko gdy się porządnie wyśpisz unikniesz przemęczenia.

Wodnik:
Czeka Cię dużo pracy, latania i załatwiania. Będziesz w swoim żywiole, jednak zacznij robić notatki, ponieważ wśród zamieszania możesz się pogubić co i kiedy miałeś zrobić. Zadbaj o zdrowie możesz łatwo się przeziębić. Może brakować Ci uczuć i ciepła, ale nie wymagaj ich od partnera, i tak zabraknie Ci czasu na romantyczne randki.

Ryby:
Uporządkuj rachunki i załatw męczące obowiązki. Nie odkładaj niczego na później. Szczęście będzie sprzyjać Ci w podróży i w nauce. W miłości wyjaśnisz spory i odzyskasz dobry nastrój. W weekend nie szalej, bo grożą Ci przeziębienia, lepiej zostań w domu i poczytaj książkę.

wrozka felicitas

---