Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop tygodniowy 23 - 29 września 2013 

Horoskop tygodniowy 23 - 29 września 2013

 

 

 

 

 

Baran:
Dopisze Ci szczęście w kontaktach z wszelkimi instytucjami finansowymi. Możesz teraz załatwić każdą sprawę w baku czy urzędzie. Kontroluj swe emocje, pod wpływem plotek może zakuć Cię w sercu i odczujesz nutkę zazdrości.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia :
Barany pierwszej dekady. Wtorek ułatwi przyswajanie wiedzy, więc naukę zostaw na ten dzień a niedziela zapowiada szaloną zabawę. Uważaj w piątek, będziesz nerwowy i łatwo w ten dzień o kłótnie. Także ważnych spraw nie planuj w czwartek.
Barany z drugiej dekady. Początek tygodnia aż do czwartku będzie bardzo udany. W szczególności w środę możesz osiągnąć mały sukces. Uważaj natomiast w weekend, nie planuj zabaw, odpocznij i zadbaj o zdrowie.
Barany z trzeciej dekady. Jeśli jesteś z początku dekady znaku środa przyniesie Ci dużo pozytywnych zdarzeń, reszcie osób spod tej dekady gwiazdy będą sprzyjać w czwartek. Od piątku bądźcie bardziej ostrożni, a w szczególności w niedzielę.

Byk:
Zacznij dbać o to co masz i zrób porządki w finansach, wówczas szybko odczujesz pozytywny efekt. Jesień sprzyja udanym interesom i dodatkowej gotówce. Po wielu tygodniach pracy w tym tygodniu będziesz chciał nadrobić każdą straconą minutę i wynagrodzić ukochanemu czas w którym nie miałeś dla niego czasu.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Byki z pierwszej dekady. Cały tydzień może być pod kreską i z nieco gorszym samopoczuciem które da swe znaki najbardziej w niedzielę. Najlepszym dniem będzie piątek, w ten dzień planuj ważne spotkania i randki.
Byki z drugiej dekady. Możesz mieć gorsze samopoczucie przez cały tydzień, a jesienny nastrój sprawi że nie będzie Ci się nic chciało i poczujesz się zmęczony. Pozwól sobie na odpoczynek w tym tygodniu i nie planuj ważnych wydarzeń. Pozytywnie czas spędzisz tylko w piątek. Byki z trzeciej dekady. To dobry tydzień na sprawy sercowe, w szczególności w poniedziałek może być bardzo romantycznie, w weekend udadzą się wszelkie podróże. Bardzo pozytywny będzie dla Ciebie cały tydzień.

Bliźnięta:
Będziesz teraz bardzo skuteczny w działaniu a planety dodadzą Ci nowych sił i chęci. Wszystko co postanowisz uda Ci się zrealizować. Nie odrzucaj również oferowanej Ci pomocy. W uczuciach tydzień przyniesie Ci wiele miłosnych dylematów.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Bliźnięta z pierwszej dekady. Cały tydzień okaże się pozytywny. W wtorek czekają Cię ważne przyszłościowe spotkania a w niedzielę udane zakupy. Bliźnięta z drugiej dekady. Możesz mieć nieco gorszy nastrój przez cały tydzień, ale nie będzie on Ci przeszkadzał w obowiązkach. W środę możesz usłyszeć coś ważnego, lub dostać pozytywną wiadomość na którą czekałeś.
Bliźnięta z trzeciej dekady. Cały tydzień będzie udany i optymistyczny. W szczególności czwartek okaże się dniem ważnym.

Rak:
Czeka Cię teraz więcej obowiązków, ale uporasz się z nimi z wielką chęcią. Wreszcie dogonisz zaległości i zajmiesz się sobą i swą drugą połówką. Jeśli jesteś samotny, zaczniesz aktywnie poszukiwać kogoś z kim będziesz mógł spędzić jesienne wieczory. Jeśli czeka Cię rozmowa na temat pieniędzy, dobrze się do niej przygotuj.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Raki z pierwszej dekady. Tydzień raczej pod kreską i przeleci z drobnym marudzeniem, ale za to możesz ubić naprawdę dobry interes w szczególności w piątek.
Raki z drugiej dekady. Jeśli jesteś z początku dekady znaku, piątek będzie bardzo ciekawym i pozytywnym dniem, reszta dni niestety może być męcząca. Pozostałym osobą planety sprzyjają przez cały tydzień. Zrobicie ciekawe zakupy, załatwicie ważne sprawy i spędzicie czas na miłosnych wyznaniach.
Raki z trzeciej dekady. Poniedziałek i niedziela będą dniami z korzystnym wpływem planet, reszta dni może przynieść gorsze samopoczucie.

Lew:
W tym tygodniu będziesz krytyczny i spostrzegawczy. Postanowisz też zrezygnować z rzeczy które nie przynoszą Ci korzyści. Uważaj na osądzanie bliskich Ci osób, źle wypowiedziane słowa, trudno będzie naprawić.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Lwy z pierwszej dekady. Cały tydzień będzie bardzo optymistyczny, zapragniesz się uczyć, zdobywać wiedzę i szaleć na imprezach. Wtorek i niedziela to twoje dni.Lwy z drugiej dekady. Zorganizuj sobie ciężką pracę i ważne sprawy na środę, ponieważ resztę dni możesz spędzić z gorszym samopoczuciem, w szczególności uważaj w poniedziałek. Lwy z trzeciej dekady. Jedynie początek tygodnia może być gorszy, nie ryzykuj i zadbaj o siebie. Od środy planety zaczną Ci już sprzyjać, w szczególności czwartek będzie tym najlepszym dniem.

Panna:
Wykorzystaj szansę jaką dostaniesz od znanej Ci osoby, może od szefa, bądź kogoś równie ważnego. Bądź otwarta na nowe propozycję i zaplanuj jak możesz polepszyć swą przyszłość zawodową. W miłości również sprzyja Ci powodzenie, będziesz wszędzie zapraszana.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Panny z pierwszej dekady. Może to być ciężki tydzień, będziesz marudna a jedyne na co będziesz miała ochotę to plotki. W szczególności w wtorek nie zdradzaj tajemnic i nie obgaduj znajomych. Na spotkania umawiaj się na piątek, wówczas będą udane. Panny z drugiej dekady . Tydzień bardzo pozytywny. Czeka Cię już od poniedziałku powodzenie w miłości i korzystne okazje na zakupy. Jedynie w środę uważaj i nie przesadzaj z wydatkami. Panny z trzeciej dekady . Bardzo udany tydzień. W poniedziałek i wtorek czeka Cię powodzenie u płci przeciwnej, weekend również okaże się ciekawy. Uważaj jedynie w czwartek.

Waga:
Nie upieraj się tak przy swoich ideach i nie krytykuj bliskich. W miłości bądź bardzo ostrożna , ale za to w finansach będziesz mogła sobie na dużo pozwolić. Pod koniec tygodnia zajmij się zdrowiem.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Wagi z pierwszej dekady. To będzie pozytywny tydzień, podejmiesz ważne i trafne decyzję w szczególności w wtorek. Uważaj jedynie na piątek, ten dzień może być nerwowy. Wagi z drugiej dekady. Cały tydzień nie co pod kreską, nie planuj na ten czas nic ważnego. Jedynie w środę możesz chcieć coś więcej od życia i się wykazać w pracy co może zostać docenione. Wagi z trzeciej dekady. Tydzień pozytywny, a najlepszym dniem może okazać się czwartek. Uważaj w weekend i odpocznij.
 
Skorpion:
Czeka Cię sympatyczny tydzień. Będziesz wesoły i energiczny. Mimo tego że wszyscy wokół będą narzekać na pogodę, ty będziesz w doskonałej formię by wybrać się na spacer do lasu, czy na grzyby.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Skorpiony z pierwszej dekady. W tym tygodniu zadbaj o siebie i odpoczywaj, planety nie służą ciężkiej pracy i aktywności. Jedynie piątek może być tym lepszym dniem w szczególności w pracy.
Skorpiony z drugiej dekady. Osoby z początku tej dekady mają ten sam wpływ planet co osoby z pierwszej dekady znaku, zadbajcie o siebie i odpoczywajcie przez cały tydzień ponieważ wasze samopoczucie może nie być najlepsze. Pozostałe osoby z tej dekady mają bardzo mocne, pozytywne wpływy planet przez cały tydzień. Jedynie uważajcie w poniedziałek, ten dzień jeszcze nie będzie najlepszy. Skorpiony z trzeciej dekady. W tym tygodniu planety nie tworzą żadnych ważnych aspektów i wpływów na twój znak. Lepszym dniem może być niedziela a tym nieco gorszym wtorek.
 
Strzelec:
Postanowisz zmienić spojrzenie na swoje dotychczasowe dokonania i plany na przyszłość. Z chęcią zaczniesz coś zmieniać i modyfikować. Planety sprzyjają nowym innowacją w firmie ale i również w życiu osobistym.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Strzelce z pierwszej dekady. Cały tydzień będzie udany a w nim najlepszym dniem będzie niedziela która może przynieść dobrą zabawę. Uważaj jedynie w wtorek i pilnuj swoich interesów. Strzelce z drugiej dekady. Tydzień neutralny, bez większych wpływów planet. Uważaj jedynie w środę i nie dyskutuj o ważnych sprawach.Strzelce z trzeciej dekady. Tydzień bez większych wpływów planet, ale nie planuj nic ważnego na ten czas. W szczególności w czwartek, gdyż mogą w ten dzień otaczać Cię złudzenia.

Koziorożec:
Skorzystaj z każdej okazji i znajomości, dowiedz się jak możesz pomnożyć swe pieniądze. W przyszłości będziesz ich potrzebował znacznie więcej niż posiadasz, i już zaczniesz planować jak możesz dorobić by osiągnąć swój przyszłościowy cel.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Koziorożce z pierwszej dekady. Możesz być spięty i nerwowy. Planety tworzą negatywne wpływy prawie przez cały tydzień. Nie spinaj się i wyluzuj, odpocznij, zaufaj intuicji a będzie dobrze. Koziorożce z drugiej dekady. W Poniedziałek będziesz tryskał radością i humorem a w wtorek czekają Cię miłe wydarzenia w pracy. Gorszy dzień może być w sobotę, uważaj na fałszywe osoby. Koziorożce z trzeciej dekady. Poniedziałek i wtorek będziesz tryskał energią, ale już od środy zwolnij tempo, w weekend zwróć uwagę na swe zdrowie.

Wodnik:
To będzie aktywny tydzień, czekają Cię szkolenia i podróże, które spędzisz w sympatycznym gronie. Planety pomogą Ci w zawodowych sprawach, śmiało możesz planować ważne spotkania i rozmowy.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Wodniki z pierwszej dekady. Będzie to bardzo pozytywny tydzień, Słońce będzie Ci sprzyjać w wszystkim za co się weźmiesz, w wtorek podejmiesz ważne decyzje. Uważaj w niedzielę, na ten dzień zaplanuj domowe spa i zajmij się zdrowiem.
Wodniki z drugiej dekady. To będzie bardzo nerwowy tydzień. Już od poniedziałku uważaj i nie daj się oszukiwać. Najlepszym dniem będzie środa, w szczególności w pracy możesz wiele zyskać. Wodniki z trzeciej dekady. Poniedziałek i wtorek może być jeszcze pod kreską, ale już od środy planety zaczną na Ciebie działać pozytywnie, a czwartkowe dobre wiadomości poprawią Ci nastrój.

Ryby:
Zapowiada się udany tydzień a wpływ planet pomoże Ci zdobyć serca tych których pragniesz. Będziesz podziwiana i chwalona. Na każdej randce czy spotkaniu będziesz dobrze się bawić.
Najlepszy i najgorszy dzień tygodnia:
Ryby z pierwszej dekady znaku. Cały tydzień może okazać się nerwowy i męczący. Uważaj szczególnie w wtorek, wokół Ciebie mogą znaleźć się nieuczciwi ludzie. Dobrym dniem będzie piątek, możesz w ten dzień wpaść na pomysł który zmieni twe dotychczasowe życie. Ryby z drugiej dekady. Tydzień pozytywny i skupiony na emocjach. Randki udadzą się w poniedziałek ale i w weekend twe serce zabije mocniej. Uważaj jedynie w środę i rób zakupy z ołówkiem w ręku. Ryby z trzeciej dekady. Tydzień bez większych wpływów planet. Nieco gorszy może być czwartek i w ten dzień lepiej nie ryzykować. Natomiast wtorek i niedziela będzie bardzo udana.

reklama

---