Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop tygodniowy 28 października - 03 listopada 2013 

Horoskop tygodniowy 28 października - 03 listopada 2013

 

 

 

 

 

 

 

Baran:
Dotychczasowe plany mogą teraz ulec zmianie. Czeka Cię nieprzewidziana wizyta gości, albo ważne spotkanie w sprawach zawodowych. W weekend zdobędziesz ciekawe wiadomości, które mogą Ci się przydać w przyszłości. Bądź czujny w tym tygodniu.

Byk:
Znajdziesz parę powodów do radości i zadowolenia. Bądź kreatywny i myśl pozytywnie a stworzysz coś niepowtarzalnego. Zyskasz szanse na pokazanie się z jak najlepszej strony i nawiązanie pikantnego romansu.

Bliźnięta:
W tym tygodniu tylko praca będzie w twojej głowie. Będziesz myślał o zadaniach i ważnych spotkaniach. Nie usiedzisz spokojnie jeśli nie zrobisz czegoś ważnego. Osiągniesz sukces, ale zwróć uwagę na swe nerwy.

Rak:
Zainteresuj się stanem twego konta. Bądź skoncentrowany na rachunkach, ponieważ możesz zrobić pomyłkę w wypisywaniu zleceń i przelewów. Słuchaj swej intuicji, teraz może przynieść odpowiedź na to co Cię od dawna męczy.

Lew:
Czeka Cię niespokojny tydzień. Planety sprzyjają porzuceniu nałogów, zaczynaniu diety czy uprawianiu sportów. W sprawach prywatnych coś się uda wyjaśnić. Mów śmiało o tym czego Ci potrzeba do szczęścia.

Panna:
Chętnie zajmiesz się sprawami, które dotyczą pieniędzy. Czyjeś opinia lub rada okaże się trafna. Możesz liczyć na sympatyczne zbiegi okoliczności i miłe słowa. Bądź, odważna i zdecydowana a szczęście będzie Ci sprzyjać.

Waga:
Czeka Cię wiele ważnych spotkań. Trudno będzie Ci się skupić na codziennych obowiązkach, ponieważ przez cały tydzień ktoś może Ci przeszkadzać i opowiadać o swoich problemach, chcąc byś mu w czymś pomogła.

Skorpion:
Będziesz pełen pozytywnej energii, a ludzie będą Ci życzliwi i pomogą w pracy. Wykorzystaj pozytywny wpływ planet i podpisuj ważne umowy. Będziesz dobrze się bawił, a i może nawet odkryjesz w sobie talenty artystyczne.

Strzelec:
Zamiast pracy i sukcesach będziesz teraz myślał i marzył o emocjonujących przygodach i znajomościach. Uważaj, możesz mieć problemy z koncentracją. Nie przesadzaj również z wydatkami, szczególnie na zabawę i przyjemności.

Koziorożec:
Będziesz odważny i bezpośredni, co będzie sprzyjać ambitnym i ważnym zadaniom. Zaskoczysz wszystkich dobrymi pomysłami i spotkasz się z uznaniem. Pod koniec tygodnia poświęć trochę więcej czasu rodzinie.

Wodnik:
Ktoś postawi przed Tobą różne zadania, które mogą okazać się za trudne, byś umiał im sprostać. Bądź cierpliwy, dokładny i przestrzegaj zasad, a uporasz się z każdym wyzwaniem. Uważaj planety sprzyjać będą biurowym romansom i flirtom.

Ryby:
W tym tygodniu będziesz dociekliwa i na leniwe osoby wokół Ciebie popatrzysz z niechęcią. Uważaj by nikogo nie obrazić, każdemu czasem może się „nie chcieć”. W weekend możesz spotkać przypadkiem ciekawych ludzi, z którymi nawiążesz dłuższe znajomości.

 wrozka

 

---