Jesteś tutaj: Home » Horoskop » Horoskop tygodniowy od 07 -13 października 2013 

Horoskop tygodniowy od 07 -13 października 2013

 

 

 

 

 

 

Baran:
Nie martw się na zapas, wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Posiadasz teraz mnóstwo energii do działania, zrób zakupy i porządki. Trudne obowiązki domowe, zajmą teraz mniej czasu niż zwykle. Nie zamykaj się w domu, spotykaj się z znajomymi i pozwól sobie na małe szaleństwo.

Byk:
Możesz teraz załatwić ważne sprawy, pokonać przeciwników i wyjść na prostą. Nie słuchaj rad innych i licz tylko na siebie a osiągniesz sukces. Teraz żadne obowiązki nie będą dla Ciebie problemem i wszystko pójdzie Ci gładko. Wenus sprawi że będziesz przyciągał wzrok płci przeciwnej, staniesz się zauważany i adorowany.

Bliźnięta:
To jeden z najlepszych tygodni. Będziesz przyjmował komplementy i nagrody. Staniesz się podziwiany i nie jedna osoba będzie chciała Ci się przypodobać. Uważaj by nie wpaść w samo zachwyt, nie zawsze będzie tak łatwo. Możesz teraz z łatwością przemawiać i występować przed szerszym gronem.

Rak:
Zajmij się teraz domem i sobą. Zrób porządki, poukładaj w szafkach. Zadbaj również o swój wygląd, odwiedź kosmetyczkę lub fryzjera. Jeśli czujesz że twój organizm jest słabszy, nie odkładaj wizyty u lekarza. W pracy będzie spokojniej więc możesz pozwolić sobie na mniejsze angażowanie i odpoczynek.

Lew:
Pozbądź się tego co Cię ogranicza, wprowadź w swe życie więcej nowych pomysłów, inspiracji i radości. Planety teraz obudzą twoją ciekawość i chęć do życia. Zakupy okażą się bardzo przyjemne i udane a spotkania z bliskimi będziesz długo wspominał. W pracy uważaj by się nie przechwalać, może to zostać wykorzystane. 

Panna:
Zapowiadają się teraz spokojne dni, sprzyjające medytacji i przemyśleniom. Popatrz w przyszłość, szukaj nowych rozwiązań i planów, przeszłość zostaw za sobą. Uwierz w swe siły, i przestań być krytyczna wobec samej siebie. Masz wszystko co jest Ci potrzebne by osiągnąć swój cel. 

Waga:
Masz przed sobą ważny tydzień. Planety sprzyjają wyjaśnianiu nieporozumień, godzeniu się i naprawianiu błędów.  Bądź wyrozumiała nie tylko dla innych ale również dla samej siebie. Nie obwiniaj się za coś co nie było twoim udziałem i nie bądź uparta a tydzień minie w miłej atmosferze.

Skorpion:
To dobry czas na zdobywanie wiedzy i naukę. Czytaj książki i czerp wiedzę nie tylko z kursów czy szkoleń, ale również ucz się od innych.  W pracy dni szybko i spokojnie miną. Możesz spotykać się z przyjaciółmi i umawiać na randki. StrzelecNie martw się na zapas i nie denerwuj. Powinieneś teraz dużo odpoczywać zamiast nie potrzebnie się stresować. Zacznij myśleć pozytywnie i cieszyć się życiem. Wszystko zacznie się układać a twój niepokój okaże się niesłuszny. 

Koziorożec:
Ludzie będą dla Ciebie mili i uprzejmi dzięki temu uda Ci się załatwić ważne dla Ciebie sprawy. Wykorzystaj wpływ planet i zakończ dawne konflikty i nieporozumienia. Szczęście będzie Ci sprzyjać również w miłości, zaczniesz się podobać i będziesz adorowany.

Wodnik:
Nie wszystko będzie tak łatwe jak Ci się wydawało. Staniesz przed trudnym wyzwaniem, które będzie wymagać od Ciebie wiele dyplomacji i taktu. Do wszystkiego podejdź spokojnie, bądź wyrozumiały i nie reaguj pod wpływem emocji.

Ryby:
Staniesz się teraz silna i stanowcza. Będziesz chciała by wszystko układało się po twojemu i innych rozstawisz po kontach. To może nie w twoim stylu, ale teraz jest dobry moment, rządź i walcz o swoje. Przez swą wojowniczą postawę i pewność siebie możesz wprowadzić ważne zmiany do swego życia.
 

felicytas

---