Jesteś tutaj: Home » Wydarzenia » Intencyjne Malowanie Mandal Afirmacyjnych 

Intencyjne Malowanie Mandal Afirmacyjnych

Intencyjne Malowanie Mandal Afirmacyjnych

Warsztaty prowadzi Weronika Wer - 26 maja 2013, Łódź

 

Tam, gdzie narodzi się mandala, istnieje chaotyczna przestrzeń do oczyszczenia, uświęcenia, do harmonijnego wypełnienia przy użyciu figur geometrycznych, a na samym końcu do pokolorowania, wsłuchując się w pozytywne wibracje naszej duszy. C.G.Jung

 

Mandale to obrazy energetyczne, które są remedium na nasze codzienne kłopoty i problemy życiowe, zawodowe, zdrowotne, osobiste i uczuciowe. Pomagają nam poukładać nasze sprawy, zamierzenia i cele, pokonać trudności i przyciągnąć do naszego życia powodzenie, pieniądze, miłość, zdrowie, kreatywność, szczęście i sukces w sprawach zawodowych i uczuciowych.

Takie właśnie Mandale Afirmacyjne będziemy na warsztatach malować intencyjnie, w celu przyciągnięcia i wsparcia Waszych pozytywnych marzeń, przekonań i afirmacji.

 

Więc jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy i finansów? Jeśli nie układa Ci się w związku? Jeśli czujesz się samotna i pogubiona w życiu? Jeśli nie możesz znaleźć właściwego partnera życiowego? Jeżeli poszukujesz nowej perspektywy życiowej? Jeżeli potrzebujesz zmian w swoim życiu osobistym lub zawodowym? Jeśli chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość i cieszyć się życiem! Jeśli pragniesz podążać drogą sukcesu i bogactwa! Jeśli chcesz poznać ciekawych i podobnych do ciebie ludzi! Jeśli pragniesz zaznawać więcej miłości, szczęścia, bogactwa i spełnienia w każdej chwili swojego życia, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! Możesz zacząć od zaraz! Zacznij od tych warsztatów! Stwórz swoją Osobistą Mandalę Afirmacyjną

 

Zapraszam Weronika Wer ;-)

 

Na warsztatach:

Dowiesz się czym jest mandala i jak ją stworzyć

Poznasz tajniki konstruowania i zasady rysowania i malowania mandal

Poznasz znaczenia poszczególnych kolorów, kształtów i symboli w mandali

Nauczysz się dobierania odpowiednich, pasujących do siebie składowych mandali: kolorów, kształtów, figur i symboli

Nauczysz się, jak określić, sprecyzować i zawrzeć swoją pozytywną afirmację w mandali

i jak namalować mandalę z własną pozytywną intencją

Narysujesz lub namalujesz swoją własną Intencyjną Osobistą Mandalę Afirmacyjną

Dowiesz się, jak interpretować mandalę

 

Aby wziąć udział w warsztacie nie trzeba umieć rysować i malować.

Ten warsztat jest dla wszystkich, którzy pragną popracować afirmacyjnie nad sobą, poprawić swoje obecne życie i chcą nauczyć się tworzenia mandal.

Każdy z uczestników stworzy swoją Osobistą Mandalę Afirmacyjną


Warsztat według autorskiego programu prowadzi:

Weronika Wer – art-terapeutka, doradca życiowy i duchowy, trenerka ds. rozwoju osobistego i zdobywania samoświadomości, malarka, runistka, numerolog, wizjonerka, jasnowidz, wróżka. Ezoteryką i parapsychologią interesuje i zajmuje się od 17 lat. Współpracuje z mediami - jest twórczynią i redaktorką autorskiej audycji “Rozmowy z Weroniką” w radio Parada, prowadziła programy ezoteryczne w telewizji, publikuje horoskopy na Wirtualnej Polsce. Interesuje ją niezwykle złożona natura człowieka oraz mechanizmy i schematy zachowań ludzkich. Prowadzi doradcze konsultacje indywidualne, warsztaty i kursy, prognozuje przyszłość, interpretuje sny, tworzy amulety ochronne i talizmany, maluje mandale.

Dodatkowe info: weronikawer.bloog.plTERMIN: 26 maja 2013 - niedziela 11.00 – 17.00,

MIEJSCEŁódź, ul Legionów 27

KOSZT: 200 zł, wszystkie materiały są wliczone w cenę warsztatu

uczestnictwo w warsztatach warunkuje wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł, ilość miejsc ograniczona

 

Zapisy i kontakt: tel. 666 205 751

---