Jesteś tutaj: Home » Dla dzieci » O dzieciach, dla dzieci » Jak budować więź z dzieckiem? 

Jak budować więź z dzieckiem?

Jak budować więż z dzieckiem 

Dzieci mają bardzo silną potrzebę bliskości. Bycie blisko mamy i taty sprawia, że maluchy czują się pewnie, bezpiecznie, komfortowo, świetnie się rozwijają i wyrastają na szczęśliwych dorosłych. Dlatego tak ważne jest, aby rodzice na co dzień byli blisko swoich dzieci. Nie obok, lecz razem.

Nosidełko? Naturalnie!

Chęć bycia blisko mamy i taty to w pełni naturalny odruch malucha. Aby ułatwić dziecku realizację potrzeby bliskości  i skutecznie budować więź na linii pociecha – rodzic, warto korzystać z nosidełek. Ich nieoceniony wkład w pozytywny rozwój emocjonalny, psychospołeczny i ruchowy bobasów potwierdzają badania naukowe i lata doświadczeń rodziców.   Czy wiesz, że dzięki nosidełkom maluchy mniej płaczą, łatwiej zasypiają, szybciej i lepiej się rozwijają? Nosząc malucha, dajesz mu jasny sygnał, że jesteś obok, tuż na wyciągnięcie ręki. Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie relacji opartej na zaufaniu!

Zawsze tam gdzie ty

Istnieje wiele powodów, dla których warto nosić malucha w nosidełku. To dobre dla dziecka, to dobre dla Ciebie, to dobre dla Was. Dzięki temu, że maluch jest w nosidełku, jest zawsze z Tobą. Wyjście do sklepu? Spacer po lesie? Wizyta w urzędzie? Nie ma problemu! Już nie musisz przejmować się brakiem podjazdu dla wózka. A i dziecko jest bardziej spokojne, bezpieczne i szczęśliwe, czując cię tak blisko!

Dopasowane do Waszych potrzeb

To bardzo ważne, aby nosidełko, w którym Twoja pociecha spędza tak dużo czasu, było najlepsze z najlepszych. I takie właśnie są innowacyjne nosidła bawełniane lub zamszowe ( eko zamsz) holenderskiej firmy Wallaboo. Idealne już dla noworodków! To prosty, wygodny i w pełni bezpieczny sposób na to, aby mieć malucha zawsze przy sobie. Wystarczy jedynie włożyć pociechę do środka i… gotowe! Bez zawiązywania, bez owijania, bez zbędnych problemów.

Wolę Wallaboo

Nosidła Wallaboo to najlepszy wybór nowoczesnej mamy! Innowacyjny, regulowany pasek na ramie doskonale dopasuje się do każdej z nas, odciąży ramiona i kręgosłup, a miękko wyścielane Wnętrzne da maluszkowi maksimum komfortu przebywania blisko mamy.

Nosidło Wallaboo zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Specjalnie uformowanie zapewnia dziecku pełen komfort, bezpieczeństwo, swobodę ruchów. Dzięki nosidłom Wallaboo ze sklepu www.babymama.pl możesz nosić swojego malucha aż w 3 pozycjach: leżącej, siedzącej, aktywnej. Żadne inne nosidełko nie dostosowuje się do potrzeb Twojego szkraba tak jak nosidło bawełniane lub zamszowe Wallaboo. Nie dość, że maluch może być blisko mamy, śpiąc, siedząc, radośnie odkrywając świat, to dodatkowo możesz też swobodnie i zupełnie dyskretnie piersią swoje dziecko, nie wyjmując go z nosidła.

Piękne, soczyste, intensywne kolory, innowacyjne rozwiązania, nowoczesny look. I wszystko, co najlepsze dla Twojego dziecka. Czy trzeba o lepszą rekomendację? 

 

---