Jesteś tutaj: Home » Moda » Stylistka radzi » Jak dobrać biustonosz do dekoltu 

Jak dobrać biustonosz do dekoltu

 

 

 

 

 

 

Wybór odpowiedniego biustonosza to czasem wielkie wyzwanie, zazwyczaj wpadamy w złudną sieć i wydaje się nam, że ważna jest cena, kolor czy styl lecz te cechy nie koniecznie mogą być istotne. Stopień zabudowania miseczki i górna linia biustonosza ma decydujące znaczenie pod jaki dekolt chcemy dany stanik założyć.


Dekolt kopertowy, litera V
Podkreśla biust, pasuje u kobiet z pełnymi kształtami, które chciałyby ukryć parę dodatkowych centymetrów w talii, lub delikatnie podkreślić swoją sylwetkę w kształcie klepsydry. Do głębokiego wycięcia założyć biustonosz push-up ponieważ zbiera piersi do środka, a odpowiednie szycie sprawia, że łączenie miseczek znajduje się dość nisko.

Kwadratowy dekolt bądź głęboki, okrągły
Kobiety o bardziej kształtnych biodrach mogą nosić duże wcięcia bluzek z kwadratowym lub okrągłym dekoltem, ponieważ optycznie poszerzając ramiona mogą zrównoważyć dolne krągłości sylwetki. Muszą jednak zwrócić szczególną uwagę na właściwy dobór stanika na przykład bardotka, ponieważ podnosi biust i jest nisko zabudowana po zewnętrznej stronie piersi a szeroki rozstaw ramiączek umożliwia odsłonięcie większego fragmentu dekoltu.

 
Golf oraz zabudowane, obcisłe bluzki
W tym przypadku dobór stanika może wydawać się być banalna sprawą, nie ma nic bardziej złudnego, jednak gładkie mocno przylegające do ciała stroje uwydatniają wszelkie aplikacje spod spodu, dlatego należy zakładać bieliznę gładką miękką, co więcej golfy optycznie powiększają biust, dlatego kobiety o bardziej kobiecych kształtach niekoniecznie powinny do bardziej zabudowanych dekoltów zakładać biustonosze typu push-up.

Więcej informacji znajdziecie na stronie polskiego producenta bielizny firmy Lupoline, która na rynku istnieje już od 1992 roku.

Zapraszamy Readakcja

---