Jak poprawnie wiązać krawat - węzeł nicky

Już ponad 20 lat firma Adam Sp.j. proponuje Państwu kolekcje odpowiadające najnowszym trendom mody. Oferta uzupełniana jest co kilkanaście dni nowymi wzorami, a każdy z nich charakteryzuje się unikalnością w swojej serii i kolorze.

 

Indywidualnych odbiorców zapraszam do internetowego butiku http://adamtie.com/ gdzie sprawnie i szybko można nabyć wybrany przez Państwa model. 


Dzięki temu w ciągłej ofercie posiadają wybór kilkuset najmodniejszych wzorów krawatów, wykonywanych z jedwabiu żakardowego i poliestru żakardowego.


Tkaniny, z których produkowane są krawaty, pochodzą z najlepszych specjalistycznych tkalni w Europie. Wszystkie szyte są ręcznie, co ma pozytywny wpływ na poprawność ich wiązania.

Na terenie całej Polski stworzyli sieć stałych odbiorców. Są to zarówno ekskluzywne butiki i sklepy, jak również duże firmy prywatne i przedsiębiorstwa państwowe.


Są również wyłącznym i jedynym licencjobiorcą -jedwabnych krawatów, muszek i szali wełnianych marki Pierre Cardin na terenie całej Polski.
Brak plików w tej kategorii.

Brak plików w tej kategorii.