Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda męska » Jak powinien wyglądać mężczyzna? 

Jak powinien wyglądać mężczyzna?


Gdy pojawia się potrzeba ubrania się na specjalną okazję, większość pań ze smutkiem w głosie stwierdza: „ja nie mam co na siebie włożyć!” Ale problem ten nie omija również panów.

 

Gdy na niebie pojawia się pierwsza gwiazdka oni również muszą prezentować się godnie i... modnie. Ten sam dylemat pojawia się, gdy zbliża się sylwester czy noworoczna uroczystość. Jak zatem mężczyzna powinien ubrać się na Wigilię, jak powinien wyglądać w okresie świąt czy podczas noworocznego obiadu? – Przy doborze ubioru w pierwszej kolejności pod uwagę trzeba wziąć scenerię, w jakiej mężczyzna ma zamiar spędzić te uroczyste chwile – uważa Ewa Pieniak, stylistka. 


Podobnie powinien się zaprezentować podczas firmowego spotkania w tym okresie, które będzie celebrował razem z klientami czy kolegami z pracy. W tym wypadku do wizytowego garnituru może dodać szykowne spinki do mankietów. Jeśli uroczystość przybierze szczególnie odświętny charakter, można pomyśleć o smokingu. Czas zimowych świąt to również spotkania ze znajomymi bądź dalszą rodziną. 


Nierzadko do spotkań tych dochodzi w restauracji. Tam panów również obowiązuje elegancja. Swój strój mogą skomponować na bazie eleganckich spodni i koszuli z dyskretnym połyskiem oraz marynarki, np. aksamitnej. Na wierzch przyda się elegancki wełniany płaszcz albo kurtka, np. skórzana. Na pewno na większą swobodę w stroju może sobie pozwolić mężczyzna, który na święta planuje wyjechać za miasto, np. do domu w lesie czy w góry. - Wtedy, przy kominku nieodzowne będą wełniane spodnie (np. marki Hattric) zestawione z wełnianym swetrem (marki camel active) i koszulą – uważa stylistka. – Sweter można ewentualnie zamienić na kamizelkę albo marynarkę uszytą ze sztruksu, tweedu albo zamszu. Pobyt na łonie natury zimą często łączy się z udziałem w kuligu, zakończonym ogniskiem. - Wtedy przyda się ubiór warstwowy – ciepłe spodnie, flanelowa koszula, sweter albo bluza oraz wiatroszczelna kurtka  i szereg akcesoriów typu czapka, szalik i rękawiczki (np. marki Henri Lloyd)– wylicza Ewa Pieniak.   

 

Zapoznaj się z ofertą krawatów i szali marki Pierre Cardin w sklepie internetowym http://www.adamtie.com/kategoria/60/pierre-cardin-szal-zimowy-welniany/


Firma Adam sp jawna jest  wyłącznym i jedynym licencjobiorcą jedwabnych krawatów, muszek i szali wełnianych marki Pierre Cardin na terenie całej Polski. Tu kupisz z całą pewnością oryginalny wysokiej jakości produkt. 


        

---