Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Makijaż » Jak się wykonuje przedłużanie rzęs 

Jak się wykonuje przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to bardzo modny obecnie zabieg dodający kobiecemu oku uroku. Gęste ładnie zawinięte rzęsy są zalotne i kokieteryjne. Kobiece oko wygląda pięknie a my czujemy się wyjątkowo. W czasie karnawału na pewno będziemy miały niejedną okazję aby zabłysnąć w towarzystwie.  

 

Dlaczego przedłużamy rzęsy? 

Przedłużanie rzęs jest niezbędne jeśli chcemy na dłużej utrzymać nasz makijaż. Niestety możemy wykonać go perfekcyjnie używając najdroższych kosmetyków ale jeśli nasze rzęsy nie będą wystarczająco gęste o grube nasz makijaż się nie utrzyma całą noc i jedynie dla nas udręką. Sztuczne rzęsy jednak nie przekonują wszystkich kobiet. Postaramy się rozwiać wątpliwości i przekonać nasze czytelniczki do spróbowania.  

makijaz

Czy sztuczne rzęsy utrzymają się na cienkich i krótkich rzęsach?

Jeśli twoje naturalne rzęsy są krótkie i cienkie takie rozwiązanie jest wręcz dla ciebie. Dzięki przedłużeniu rzęs twoje oko będzie wyglądało pięknie bez stosowania tuszu. Dobieramy sztuczne rzęsy do twojego oka a renomowane marki produkują imitacje z naturalnego jedwabiu z domieszką syntetyczną. Takie rzęsy wyglądają zdrowo i naturalnie. 

 

Metody przyklejania 

Metoda 1:1 – ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs ,,włosek po włosku” do Twoich własnych, tak aby uzyskać całkowicie naturalny efekt. Aplikacja wykonana przez przeszkolony personel jest bezbolesna i nie wpływa na stan powiek i rzęs, nie ma też żadnych przeciwwskazań przy soczewkach kontaktowych, a kleje stosowane do aplikacji są bezpieczne i niewidoczne. Cała procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Rzęsy utrzymują się do 8 tygodni, a ceny zabiegu zwykle wahają się od 300 do 600 zł.

Metoda 2:1 – polega na doklejaniu dwóch rzęs do jednej naturalnej. Jest to luksusowy zabieg, do którego stosuje się naturalne rzęsy z włosia norki syberyjskiej. Rzęsy z norki charakteryzują się niesamowitą lekkością, są wyjątkowo cienkie i delikatne, doskonale imitują rzęsy ludzkie. Dzięki specjalnie opracowanej metodzie i unikatowemu materiałowi osiągamy niesamowite zagęszczenie i wciąż naturalny wygląd. Tą metodę kochają gwiazdy, takie jak Jennifer Lopez czy Eva Longoria.

Metoda Blink & Express – czyli spektakularne rzęsy w 20 minut. Idealna na wszelkie wyjścia okolicznościowe (śluby, imprezy, sesje zdjęciowe) oraz dla osób które nie chcą tracić czasu na uzupełnianie rzęs ani wydawać większej sumy pieniędzy. Na taki zabieg trzeba przeznaczyć ok. 100 – 200 zł, a rzęsy utrzymują się średnio 2 tygodnie.

sla3

Czy to osłabia rzęsy?

Nasze naturalne rzęsy wypadają każdego dnia a ich życie trwa około 6 tygodni. Nie ma więc obawy o nasz naturalny włos. Odrośnie tak czy inaczej. Tak więc sztuczna aplikacja wypadnie wraz z naszą naturalną rzęsą. Nie musimy o nic się martwić. Na jej miejscu wyrośnie nam nowy włosek. 

 sl2

Dlaczego warto spróbować?

Niezawsze mamy czas aby wykonać perfekcyjny makijaż a w przypadku sztucznych rzęs nie ma już konieczności tuszowania rzęs. Wilgoć nie jest dla nas problemema jeśli pomalujesz oko bez trudu wykanasz demakijaż. Warto zatem przynajmniej raz spróbować. Bez obawy,  najprawdopodobniej będziecie zadowolone. 

 

Jak je pielęgnować?

Bardzo proste. Wystarczy szczotkować je dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Do szczotkowania rzęs stosujemy specjalną szczoteczkę. I to cała filozofia. 

 

Autor tekstu; Adrianna Żmuda 

jak się wykonujke przedłużanie rzęs

---