Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Porady DLA KOBIET » Jak utrzymać białe zęby 

Jak utrzymać białe zęby

higiena jamy ustnej

Szwedzka Firma Jordan

A Ty jak walczysz z utrzymaniem zdrowych białych zębów na codzień?


Profilaktyka w walce z utrzymaniem higieny jamy ustnej jest bardzo ważna. Szwedzka Firma Jordan już od 1837 roku stara się czynnie uczestniczyć w rozwiązywaniu kwestii związanych z tym problem. Oferuje dla swoich Klientów szeroką gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

Produkty do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych:

Nici dentystyczne
Classic
Regular
Expanding
Fresh 
Whitenning 

Szczoteczki do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych
Micro
Mini
Cone 

Produkty specjalne
Clinic interbrush (szczoteczka do aparatów dentystycznych)
Clinic Denture Brush (szczoteczka do protez)


Produkty do pielęgnacji przestrzeni międzyzębowych
Szczoteczki czyszczą tylko trzy powierzche żebów o pozostałe dwie możemy zadbać tylko dzięki nici dentystycznej. Warto usuwać pozostałości jedzenia z przesteni międzyzębowych, ponieważ są one przyczyną gromadzenia się bakterii i tworzenia próchnicy i chorób dziąseł.  
 
Nić dentystyczna Classic Standardowa nić dentystyczna do usuwania płytki nazębnej. Skuteczna również w przestrzeni międzyzębowej.
Długość: 50 m

Nić dentystyczna Regular
Klasyczna nić do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych z dodatkiem fluoru, o odświeżającym, miętowym smaku.
Długość 50 m 

Nić dentystyczna Expanding
Rozszerzająca się nić z dodatkiem fluoru.
Rozprężona nić wypełnia przestrzeń międzyzębową, lepiej przylegając do powierzchni zębów i skuteczniej usuwając tam płytkę nazębną.

Nić Expanding zbudowana jest z wielu cienkich teksturowanych włókien nylonowych. Delikatna dla dziąseł, idealna dla osób z nadwrażliwością i recesją dziąseł. Zawartość fluoru w nici zwiększa dodatkowo ochronę przed powstawaniem ubytków między zębami. 
Smak; Świeża mięta/fluorDługość; 30 m  

Nić dentystyczna Whitening
Wybielająca nić do zębów Jordan Whitening pokryta jest aktywnymi składnikami, które pomagają usuwać osady nazębne i przebarwienia spowodowane kawą, herbatą, winem i tytoniem, z miejsc do których nie dociera szczoteczka. Nić wykonana została z miękkiego ale wytrzymałego, monolitycznego włókna, odpornego na strzępienie. Może być używana przez osoby z bardzo wąskimi przestrzeniami miedzyzębowymi. 
Smak; Świeża mięta/fluorDługość; 25 m  

Szczoteczki  do przestrzeni międzyzębowych (Classic Interdental Brushes) Pełna kontrola przestrzeni między zębami.
Szczoteczki  do przestrzeni międzyzębowych Jordan skutecznie usuwają nalot z powierzchni między zębami, tym samym znacznie zmniejszając ryzyko pojawienia się ubytków. Pokryty tworzywem sztucznym rdzeń idealnie nadaje się do delikatnego i dokładnego czyszczenia nie tylko przestrzeni międzyzębowych, ale również kłopotliwych  miejsc, takich jak implanty, korony, mosty i szyny. Stosowanie szczoteczek powinno być częścią codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Aby osiągnąć jeszcze dokładniejsze czyszczenie, użyj żelu. Micro
Wyjątkowo delikatna dzięki pokrytemu tworzywem sztucznym rdzeniowi 
Z higieniczną osłonką
Średnica 3 mm
Szczoteczka  do przestrzeni międzyzębowych Micro No.4
Rozmiar/średnica; 3 mm
Dostępne kolory; Żółty

Mini Wyjątkowo delikatna dzięki pokrytemu tworzywem sztucznym rdzeniowi
Z higieniczną osłonkąŚrednica 4 mm
Nazwa produktu Szczoteczka  do przestrzeni międzyzębowych Mini
Rozmiar/średnica; 4 mm
Dostępne kolory; Zielony  
 

Cone Wyjątkowo delikatna dzięki pokrytemu tworzywem sztucznym rdzeniowi
Z higieniczną osłonką
Średnica 2-5 mm
Szczoteczka  do przestrzeni międzyzębowych Cone
Rozmiar/średnica; 2-5 mm
Dostępne kolory; Czerwony
    

Clinic Interbrush Szczoteczka do aparatów ortodontycznych Szczoteczka Interbrush jest niezbędna wszystkim posiadaczom aparatów ortodontycznych. Ta poręczna, kompaktowa szczoteczka z plastikowym trzonkiem została specjalnie zaprojektowana do czyszczenia zębów noszących wszelkiego rodzaju aparaty ortodontyczne lub szyny; doskonale sprawdza się także w przypadku implantów. Lekko pochylony trzonek umożliwia dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych miejsc, doskonale nadaje się również do codziennej pielęgnacji krawędzi dziąseł. Trzonek pod kątem 90° umożliwia dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych miejscDoskonałe czyszczenie przed i za aparatami ortodontycznymi Dokładna pielęgnacji krawędzi dziąseł

Szczoteczka do protez Clinic Denture BrushPodwójna moc czyszczenia protez dentystycznych. Dwie szczoteczki czyszczące gwarantują podwójną ochronę. Większa zakrzywiona szczoteczka czyści duże powierzchnie oraz zewnętrzną stronę protezy. Mała została opracowana specjalnie z myślą o czyszczeniu wewnętrznej strony protezy. Szeroka rączka dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Zaokrąglona główka, Dwie szczoteczki czyszczące

---