Jesteś tutaj: Home » Kultura » Felietony » JAK WYTRZYMAĆ Z KOBIETĄ CZĘŚĆ DRUGA 

JAK WYTRZYMAĆ Z KOBIETĄ CZĘŚĆ DRUGA

Porada dla mężczyzn

Jak wytrzymać z kobietami

JAK WYTRZYMAĆ Z KOBIETĄ CZĘŚĆ DRUGA

JAK WYTRZYMAĆ Z KOBIETĄ

czyli instrukcja obsługi kobiety

Wytrzymać z kobietą można bez większych problemów. Wystarczy działać zgodnie z kilkoma zasadami opisanymi w specjalnej instrukcji. Poniżej przedstawiam instrukcję – wraz ze słowem wstępnym, które umożliwi prawidłową interpretację tematu.

Instrukcja obsługi Kobiety

Słowo wstępne:

Poniższe punkty określają schemat właściwego postępowania z Kobietą – po to, abyś mógł się nią cieszyć, potrafiąc unikać kardynalnych błędów, wynikających z nieznajomości schematu. Będzie z pożytkiem dla Ciebie, jeżeli wytrzymasz z wybranym egzemplarzem Kobiety przez długie, długie lata, w osiągnięciu czego pomoże Ci ten schemat.

1.Diagnoza.

Diagnoza oznacza rozpoznanie. Abyś mógł skutecznie wcielić w czyn pozostałe punkty, musisz najpierw wybrać stosowny dla siebie egzemplarz Kobiety. Pamiętaj: jeśli wybierzesz pod wpływem impulsu, cała instrukcja zda się na nic. Kobieta wymaga zgłębienia: jeśli wybierzesz taką, która go nie wymaga, wiedz, że szybko się znudzisz i instrukcja będzie Ci niepotrzebna. Musisz więc wybrać egzemplarz trudny, gdyż wyłącznie taki zwróci Twą inwestycję… duchową i zaprocentuje po latach. Celuj zatem w Kobietę piękną i rozumną; celuj świadomie.

2.Terapia.

Skoro już wycelowałeś w odpowiednią Kobietę, musisz nauczyć się z nią obchodzić. Nie jest łatwo posiąść trudny egzemplarz Kobiety: wymaga to od Ciebie taktu, zdyscyplinowania i charyzmy. Musisz być i myśliwym, i dżentelmenem – jednocześnie. Tylko w ten sposób posiądziesz klucz do jej… serca. W byciu myśliwym poradzisz sobie bez trudu: jeśli postąpiłeś zgodnie z p. 1. i mierzyłeś wysoko – wybrałeś Kobietę uroczą i zmysłową, która Cię pociąga. Jest więc oczywiste, że przy takiej bez kłopotu zachowasz instynkt łowcy. Jeśli chcesz jednak, by Kobieta została z Tobą na dłużej, musisz ów instynkt powściągnąć i trzymać go na wodzy (na czas jakiś: należy go odmierzyć i dostosować wedle poczucia taktu – dla przyjemności i szczęścia stron obu). Musisz być dżentelmenem. W tym celu zaposiłkuj się fachową literaturą: zakup podręcznik savoir vivre’u; obecnie jest ich na rynku szeroki wybór. Zdecyduj się na podręcznik klasyczny: urocze i rozumne Kobiety zwykle lubią, gdy mężczyzna otwiera przed nimi drzwi, całuje w rękę, płaci rachunek w restauracji itp. Jeżeli natomiast trafiłeś na feministkę – ta instrukcja jest bezużyteczna.

3.Dawkowanie.

Jeżeli pomyślnie przebrnąłeś przez dwa pierwsze punkty – czas, abyś się zastanowił, jak wprowadzić Kobietę na trwałe w swoje życie. Uważaj, byś nie złapał się we wnyki własnej próżności i nie dawkuj sobie Kobiety bez żadnych ograniczeń. Sam bądź swoim sędzią. Dawkuj Kobietę umiejętnie: tak, byś zawsze mógł do niej zatęsknić. Tylko w ten sposób znajdziesz w sobie siłę i ochotę, by stale ją uwodzić, i tylko wtedy ona zechce być uwodzoną i zostać przy Tobie na zawsze. W ustaleniu dawkowania pomoże proste ćwiczenie retrospektywne: przypomnij sobie okres dzieciństwa, kiedy mama przestrzegała, byś nie pożerał całego tortu od razu (skosztuj najpierw kawałek, delektuj się powoli i sumiennie, byś smak zapamiętał do następnego razu; wisienkę ze szczytu pozostaw sobie na koniec).

4.Skutki uboczne.

Niestety niezależnie od ilości dawkowania – niewykluczone są efekty uboczne Twojego współżycia z Kobietą. Mogą być one rozliczne i przenajróżniejsze, dlatego nie sposób ich wyliczyć. Wart wymienienia i sprecyzowania jest jeden fakt:

żadna kobieta nie jest schematyczna i wszystkie kobiety nienawidzą schematów. Jeśli więc w podejściu do którejś pominiesz jej wyjątkowość i w całości zdasz się na schemat jakiegokolwiek instruktażu – biada Ci. Zapamiętaj: wszystkie księgi, mądrości i poradniki świata są bezradną nicością – wobec kobiecości. Zatem jak masz wytrwaćz z wybraną –   Kobietą? Jest jedna rada: kieruj się szczerą i uczciwą miłością. Pozostałe metody zawiodą, wywołując nieprzewidywalne skutki uboczne (tak jak nieprzewidywalna jest Kobieta icon smile JAK WYTRZYMAĆ Z KOBIETĄ  CZĘŚĆ DRUGA .

Justyna Karolak.

---