Jesteś tutaj: Home » Moda » Dodatki » Jarosław Gugała w krawacie Adam Collection 

Jarosław Gugała w krawacie Adam Collection

 

 

Jedwabne krawaty w kolorze czerwieni lub bordo symbolizują aktywność zawodową i wysoką pozycję społeczną.  

 

 

Stalowy garnitur w połączeniu z białą koszulą i czerwonym krawatem jest idealnym zestawieniem dla pracowników na najwyższych stanowiskach państwowych.

 

 

Szefowie dużych firm nie obawiajcie się czerwieni w granatowy prążek. Śmiało eksponujcie na zewnątrz swój status, będziecie budzić respekt i szacunek.    

 

Jedwabny krawat w pewnych kręgach jest absolutnym wymogiem a prawdziwie ekskluzywne krawaty szyte są ręcznie, co pozytywnie wpływa na ich układanie się. W Polsce jedynym producentem naprawdę ekskluzywnych krawatów jest firma Adam Collection, których wyroby polecamy. 

 

 

 

Informacja o firmie

Już z górą 20 lat firma Adam Sp.j. proponuje Państwu kolekcje odpowiadające najnowszym trendom mody. Ofertę materiałów uzupełniamy co kilkanaście dni nowymi wzorami, a każdy z nich charakteryzuje się unikalnością w swojej serii i kolorze. Dzięki temu w ciągłej ofercie posiadamy wybór kilkuset najmodniejszych wzorów krawatów. Krawaty wykonywane są z jedwabiu żakardowego i poliestru żakardowego. Tkaniny, z których produkowane są krawaty, pochodzą z najlepszych specjalistycznych tkalni w Europie. Wszystkie krawaty szyte są ręcznie, co ma pozytywny wpływ na poprawność ich wiązania. Na terenie całej Polski stworzyliśmy sieć stałych odbiorców. Są to zarówno ekskluzywne butiki i sklepy, jak również duże firmy prywatne i przedsiębiorstwa państwowe.

 


---