Jesteś tutaj: Home » Moda » Dodatki » Kobiecość na pierwszym miejscu 

Kobiecość na pierwszym miejscu

Kobiecość, kreatywność, ironia oraz chęć eksperymentowania to cechy przewodnie i siła marki uwielbianej przez takie gwiazdy jak Kate Moss, Keira Knightley, czy Kim Kardashian.

Włoska marka Formarina została stworzona w 1947 roku przez Gianfranco Fornari, który odważył się stworzyć modny brand w powojennej Europie. Ubrania Fornariny od początku cieszyły się dużą popularnością, a w 1998 r. dołączyły do nich buty.

Najnowsza jesienno-zimowa kolekcja obuwia marki składa się linii – Sport Glam oraz Dress. Linię wyjściową (Dress) cechuje kobiecość i odwaga, a styl uliczny współgra z najnowszymi trendami mody. Miękka oraz metaliczna skóra, sztruks, denim oraz wełna zestawione z różnego rodzaju podeszwami tworzą buty o niesamowitej konstrukcji.

Wielkość kolekcji zaspokoi różnorodne potrzeby najbardziej wymagających Klientek – można wybierać wśród zwariowanych szpilek, klasycznych kozaków, kaloszy wykończonych ściągaczem oraz płaskich, lecz kobiecych baletek. Również gama kolorów jest szeroka i różnorodna, od stonowanych odcieni brązu poprzez owocowe czerwienie po metaliczne barwy i total black. Fornarina przywiązuje wielką uwagę do detali i wykończenia swoich modeli.

Linia Dress to stylizacyjna i epokowa podróż. Pierwszym przystankiem jest wyrafinowany styl bon ton lat pięćdziesiątych, poprzez mocne i rockowe lata osiemdziesiąte, po szczyptę przyszłościowego futuryzmu okraszonego metalicznym blaskiem. Fornarina proponuje wysmuklenie sylwetki poprzez użycie koturny i platformy. Hasłem tej linii jest KOBIECOŚĆ!

Sportowa linia Soprt Glam to mix aktywnego stylu życia ze stylem. To także nowe spojrzenie na sport widziany oczyma fashionistki. Styl, wiedza i najwyższej jakości materiały to sekret ponadczasowej mody.

---