Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » KREUJ. KOMPONUJ. WYRÓŻNIJ SIĘ MAYBEME 

KREUJ. KOMPONUJ. WYRÓŻNIJ SIĘ MAYBEME


MAYBEME to nowa marka biżuteryjna, której przyświeca hasło: KREUJ – KOMPONUJ – WYRÓŻNIJ SIĘ a najważniejszym założeniem jest możliwość personalizacji biżuterii. A to wszystko dzięki niedostępnej do tej pory na polskim rynku możliwości budowania bransoletek z pojedynczych ogniw, które dobierane są zgodnie z własnymi upodobaniami. Raz ułożone w bransoletkę ogniwa można dowolnie przekładać lub podmieniać na inne, nowe, bardziej odpowiednie do danej okazji czy stylizacji. Ogniwa łączą się za pomocą specjalnych mocowań, a system łączenia ogniw sprawia, że bransoletka rozciąga się jak gumka, przez co jej zakładanie i zdejmowanie jest bardzo wygodne.

Ogniwa bransoletek MAYBEME tworzone są z najwyższej jakości stali szlachetnej. Nie mają w składzie niklu, dzięki temu nie wywołują podrażnień i uczuleń, nawet u alergików. Obecnie  oferta MAYBEME to niemal 170 ogniw i 4 rodzaje bransoletek bazowych w 12 wariantach kolorystycznych. Ogniwa są pozłacane, zdobione cyrkoniami, zawieszkami, powlekane farbą jubilerską oraz dekorowane kolorowymi ikonkami. Dodatkowo, specjalnie na zbliżające się Boże Narodzenie w sklepie internetowym MAYBEME znajdziecie kolekcję ogniw ze świątecznymi motywami bałwanka, choinki czy gwiazdki oraz specjalną świąteczną ofertę. Więcej na www.maybeme.pl/sklep.html.***MAYBEME® - Fashion JewelryMAYBEME® to marka biżuteryjna, która pozwala na maksymalną personalizację produktu.

Ideę biżuterii MAYBEME: KOMPONUJ - KREUJ - WYRÓŻNIJ SIĘ, odzwierciedla konstrukcja bransoletek składających się z pojedynczych ogniw, dobieranych zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Każde z ogniw posiada unikalny system mocowań, który sprawia, że bransoletki rozciągają się jak gumka. Nieskończenie wiele możliwości kreowania i komponowania własnych aranżacji powoduje, że biżuteria MAYBEME® to rozwiązanie idealne dla osób kreatywnych i oczekujących niepowtarzalności. Bransoletki wykonane są z najwyższej jakości, antyalergicznej stali szlachetnej.

Kreator personalizowanych bransoletek dostępny jest w sklepie internetowym:

www.maybeme.pl/sklep.html.

MAYBEME® jako marka fashion inspiruje również swoich klientów w dziale Inspiracje na stronie

www.maybeme.pl

oraz na fanpage'u:

http://www.facebook.com/MaybemePolska. 

---