Jesteś tutaj: Home » Info » Gry » KSIĘGA CZARÓW NA PLAYSTATION 3 

KSIĘGA CZARÓW NA PLAYSTATION 3

Przez cały grudzień  w 10 największych centrach handlowych w  7  miastach Polski  PlayStation prowadzi cykl animacji z najnowszym produktem w roli głównej - Wonderbook: Księga Czarów na PlayStation 3 oraz popularnymi tytułami na PS Vita.
Któż nie marzy o tym by choć na chwilę stać się czarodziejem i niczym bohaterowie kultowej sagi autorstwa J.K. Rowling przenieść się w świat magii. Dzięki  PlayStation  mieszkańcy 7 miast w Polsce: Warszawy, Poznania, Gdańska, Łodzi, Wrocławia, Katowic i Krakowa  będą mogli spełnić swoje marzenia.  Sony Computer Entertainment Polska przygotowało bowiem cykl wyjątkowych eventów, podczas których wielbiciele magii i czarów wybiorą się w fantastyczną podróż i poznają sekrety sztuki magicznej, tak jak uczniowie szkoły w Hogwarcie. W 10 największych centrach handlowych w  kraju powstaną  strefy PlayStation, w  których doświadczeni animatorzy wprowadzać będą uczestników zabawy w niezwykły świat gry Wonderbook: Księga Czarów. To niepowtarzalna okazja by zobaczyć, jak książkowy świat magii ożywa dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej współgrającej z kamerą PlayStation®Eye.
Wonderbook:  Księga Czarów jest to pierwszy w historii owoc współpracy Sony z Pottermore. Wonderbook to niewyczerpane źródło zupełnie nowych i wyjątkowych treści ze świata czarodziejów J. K. Rowling, które rozwija wyobraźnię użytkownika.  Nowe akcesorium do  PlayStation 3,  będące prawidziwą książką,  umożliwia przekraczanie granic codziennej rzeczywistości i zanurzenie się w krainie magii.  Za pomocą niezwykłego kontrolera ruchu PlayStation®Move Księga Czarów ożywa jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Adepci magii wkraczają w świat, w którym mogą czytać, odkrywać sekrety, uczyć się i praktykować znane i lubiane czary, takie jak  Incendio,  Wingardium Leviosa czy Expelliarmus.  Przez świat czarów młodych adeptów magii prowadzi Piotr Fronczewski. 
Dodatkowo podczas świątecznych eventów PlayStation będzie można zagrać w  kultowe już gry na PlayStation Vita. 

---