Jesteś tutaj: Home » Kobieta » Zdrowie » Łzy dla graczy 

Łzy dla graczy

Wyczynowi gracze komputerowi używają „sztucznych łez”. Zawodnicy polskiego zespołu  BenQ DELTAeSPORTS.COM używają preparatu Hyabak do nawilżania oczu w trakcie codziennych ćwiczeń i na turniejach.

Długo pracując przy komputerze czy ćwicząc by mieć liczące się wyniki w grach komputerowych koncentrujemy wzrok na ważnym dla nas punkcie i przestajemy mrugać. To właśnie mruganie powiek odpowiada za odpowiednie nawilżenie oka. Bez tego odczuwamy suchość, podrażnienie czy „piasek pod powiekami” pojawiają się chwilę zamglonego wiedzenia.

W takich sytuacjach z pomocą przychodzą „sztuczne łzy” – Hyabak. Ulgę odczuwamy natychmiast, a co najważniejsze powraca ostrość widzenia.
Krople HYABAK® zawierają naturalny dla oka hialuronian (hialuronian sodu jest naturalnym składnikiem łez) i są pozbawione konserwantów. Oznacza to, że mogą być bezpiecznie stosowane przez każdego, również przez użytkowników soczewek kontaktowych i alergików.
Jedno opakowanie HYABAK® zawiera 10 ml (ok. 325 kropli) i wystarcza na dwa miesiące. Cena ok. 32 zł. Producent Laboratoires Théa  www.hyabak.pl

---