Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda męska » Marka Digel dla panów na jesienne dni 2013 

Marka Digel dla panów na jesienne dni 2013

Kolekcja Move Performance

Kolekcja Gentle Tradition

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka Digel dla panów na jesienne chłodniejsze dni przygotowała ciepłe, wygodne ubrania oraz jak najbardziej zgodne z obowiązującymi kanonami mody. Firma przygotowała kilka linii stylistycznych. każdy z panów bez względu na wiek i upodobania znajdzie cos dla siebie. 

Dla przykładu:
Kolekcja Gentle Tradition: 
to zdecydowany dżentelmeński angielski styl, charakteryzuje się sportowymi marynarkami, w tej kolekcji królują kolory ciemny granat i jasny atrament, oliwka, bogata i żywa gama odcieni karmelowego brązu, Bordeaux i jaskrawoczerwonego połączonego z kaktusową zielenią. Funkcję koloru rozjaśniającego pełni jasnoniebieski. Co tyczy się tkanin to używa się materiałów takich jak: tweed, donegal, sztruks, cienkie i grube dzianiny.

Kolekcja Comfort Guys:
przede wszystkim marynarki i kurtki z ciepłych miękkich tkanin połączone z funkcjonalnością i wygodą, w tej linii dzianina odgrywa ważną rolę dlatego użyto głównie miękkich takich jak: tkaniny wełniane, flanela, sztruks, dżersej, tweedowa wełna i puch, detale wykonane z futra, grube dzianiny. Użyta gama kolorystyczna: odcienie szarości, takie jak srebrnoszary, średnio szary i melanżowany taupe w zestawieniu z antycznym różem – zadymionymi jasnymi odcieniami różu i niebieskiego. Funkcję koloru rozjaśniającego pełni biel.

Kolekcja Move Performance: 
w tej kolekcji nacisk położono na styl prawdziwego mężczyzny, to linia łącząca ubrania biznesowe z wieczorowymi ciemna elegancja z subtelnymi z elementami stylu steampunk. Kolorystyka skupiona głównie wokół czerni, bakłażana, fioletu i ciemnego taupe pełnią funkcję kolorów bazowych, czerwony kolor Chianti i ultramaryna dodają delikatne akcenty. Ta linia korzysta z tkanin aksamitów połyskliwych fakturach czy też efektach skrzenia się i migotania. 
Joanna Trzebiatowska

---