Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda męska » Męska kreacja na noc sylwestrową 

Męska kreacja na noc sylwestrową

Sylwestrowe stylizacje od Lancerto

 

Planowanie sylwestrowych kreacji zwykle zostawiamy na ostatnią chwilę. Zdając się na przypadek i nie przywiązując szczególnej wagi do swojej stylizacji podczas tego szczególnego wieczoru, popełniamy błąd. Noc sylwestrowa to wyjątkowy czas, warto zatem to podkreślić i przywitać Nowy Rok odpowiednim do tej okazji strojem.

 

Panom wybierającym się na bal sylwestrowy z prawdziwego zdarzenia proponujemy smoking lub klasyczny garnitur, ponieważ tylko typowo wieczorowy strój będzie odpowiedni dla tak oficjalnych okoliczności. Obowiązkowa biała koszula będzie dobrym tłem dla czarnych dodatków, takich jak muszka czy smokingowy pas.  

 

Jeśli natomiast wybieramy się na małe przyjęcie w gronie znajomych, wówczas klasyczny garnitur możemy uzupełnić bardziej ekstrawaganckimi dodatkami, takimi jak kolorowa koszula, unikatowy krawat, niebanalna poszewka czy wzorzysty szal – w tym przypadku panuje całkowita dowolność.

 

Impreza w klubie czy w gronie znajomych pozostawia więcej luzu, dlatego smoking lepiej zostawmy w szafie i do bardziej casualowego dołu wybierzmy marynarkę, która nie będzie krępowała ruchów podczas tanecznych szaleństw na parkiecie. Dobrym zupełnieniem takiego mniej formalnego stroju będzie kolorowa koszula lub biała koszula z niebanalnym wykończeniem.

 

Przygotowując się do Sylwestrowej nocy warto pamiętać nie tylko o dobrym humorze, ale również o odpowiedniej do danej okazji dozie elegancji, dzięki której przywitamy Nowy Rok bez stylizacyjnych pomyłek. 

pozostawia więcej luzu

pozostawia więcej luzu

---