Jesteś tutaj: Home » Moda » Łapmy okazje cenowe » Metamorfozy w Pomadzie 

Metamorfozy w Pomadzie

Październik to początek jesieni, początek wielkich zmian. Natura zrzuca płaszcz zieleni i przyjmuje nowe barwy. Fiolet, pomarańcz, brąz, czerwień… To prawdziwe kreacje-wariacje. To szczególny czas metamorfoz – nie tylko w przyrodzie, ale także w urodzie i modzie.  Jesienne Kreacje - Wariacje to propozycja spotkań podczas, których każda z kobiet będzie mogła dokonać zmiany wizerunku pod okiem najlepszych specjalistów z branży mody. W konsultacjach Jesiennych Kreacji – Wariacji weźmie gościnnie udział również Piotr Sałata„polski Gok Wan”, który udowodni, że każda kobieta może prezentować się wspaniale. W zależności od potrzeb, chęci i odwagi uczestniczek, eksperci zaoferują całkowitą lub częściową metamorfozę, która pomoże zachować im dobre samopoczucie oraz nabrać większej pewności siebie.

To jak wyglądamy, mówi o nas samych najwięcej – nie trzeba nikogo przekonywać. Dobry wizerunek potrzebny  jest każdemu, niezależnie od tego, czy wybiera się na rozmowę w sprawie pracy, czy na randkę. Warto więc poświęcić jeden dzień dla siebie i poddać się radykalnej przemianie.

Na początek Jesiennych Kreacji- Wariacji uczestniczki wysłuchają wstępnych porad na temat ubioru oraz obecnych trendów w modzie. Następnym krokiem będą indywidualne konsultacje ze stylistą mody, który wykreuje nowy wizerunek, zgodny ze stylem i rozmiarem ubrania każdej z uczestniczek. Stylista fryzur natomiast zaproponuje zmianę uczesania, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami we fryzjerstwie. Końcowym etapem metamorfozy będzie krótka szkoła wizażu, czyli konsultacja u wizażystki. Przejrzy ona zawartość kosmetyczek każdej uczestniczki, dobierze kolorystykę, a następnie zaproponuje makijaż oraz krok po kroku wskaże, jak go wykonać samodzielnie. Panie, które przejdą metamorfozę, w nowych kreacjach odbędą również krótką sesję zdjęciową z profesjonalnym fotografem.

Od 10 października do 19 grudnia, co dwa tygodnie,  wszystkie Panie, które nadeślą wcześniej swoje zgłoszenie, zostaną całkowicie „odmienione” przez zespół ekspertów z zakresu mody i urody, a przy okazji dowiedzą się:

  • Jak kupować ubrania odpowiednie do swojej figury by zachwycać swoim
  • wyglądem?
  • Jak wydobyć i podkreślić swoje naturalne piękno?
  • Jak zachować fantastyczną fryzurę każdego dnia?

---