Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda damska » Moda damska w miodowych kolorach 

Moda damska w miodowych kolorach

Jednym z dominujących trendów kolorystycznych w aktualnym sezonie są bez wątpienia miodowo-musztardowe odcienie żółtego. To dość wymagająca barwa w stylizacyjnych poszukiwaniach, jednak dobrze zestawiona może być niezwykle twarzowa. Ociepla wizualnie i rozjaśnia, a cóż istotniejszego w porze chłodnych poranków i długich wieczorów?

Podczas pokazów mody jesienno-zimowej wszystkie liczące się miasta mody – Mediolan, Paryż i Nowy Jork gościły na swych wybiegach kreacje utrzymane w musztardowej, ciepłej tonacji.  Na miodowe odcienie postawili między innymi DKNY, Bottego Veneta, Jean-Paul Goultier czy Burberry. Rodzimi projektanci, inspirujący się światowymi tendencjami, zaczerpnęli z trendu i tak od premiery jesienno-zimowych kolekcji popularnych marek modowych sklepowe witryny toną w jesiennej, lekko złamanej żółci. 

Również polska marka Nife, oferująca modę soft-elegance, postawiła w tym sezonie na ciepłe tony. Niemalże każdy z ich najnowszych projektów posiada swą musztardową odsłonę – począwszy od kultowej już rozkloszowanej sukienki w stylu Audrey Hepburn, przez top w minimalistycznym chanelowskim stylu, spodnie w dwóch najmodniejszych aktualnie fasonach, na odzieży wierzchniej skończywszy. Musztarda świetnie komponuje się zarówno z hołubionymi jesienią szarościami i beżami, jak i klasyczną czernią czy uniwersalnym ecru. Amatorki niebanalnych stylizacji i nasyconych zestawień kolorystycznych chętnie zobaczą musztardę w towarzystwie śliwkowego fioletu, czy ciemnej zieleni.

 

 Wszystkie zaprezentowane w artykule produkty można znaleźć w sklepie internetowym Nife.pl 

---