Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda męska » Moda męska - jak się ubrać w zimie 2011/2012 

Moda męska - jak się ubrać w zimie 2011/2012

 DENIMOWY LUZ - MĘSKI  LOOKBOOK  BIG STAR NA ZIMĘ

W kolekcji męskiej na zimę 2011/12 Big Star   stawia na sprawdzone  denimowe rozwiązania. Jest, w czym wybierać. Kolekcja złożona z wielu modeli spodni z rożnych gatunków dżinsu. Swobodnie i z dużą dozą barwnego animuszu to pomysł, który z pewnością się sprawdzi w jesienno-zimowe szarówki.

W męskiej kolekcji Big Star na j-z 2-11/12 tradycyjnie na  plan pierwszy wysuwa się dżins. Elementem nadającym niepowtarzalny charakter spodniom Big Stara jest jego długi proces pralniczy, dzięki któremu dżins wygląda na naturalnie znoszony. Interesującą odmianą w kolekcji są spodnie w kolorze khaki z kieszeniami po bokach zapinanymi na guziki, które zapewniają maksymalny komfort noszenia. Dedykowane są mężczyznom bezpośrednim, otwartym, którzy mają łatwość wyrażania swoich myśli i podejmowania decyzji.

Mężczyzna ma czuć się przede wszystkim dobrze w tym co nosi, dlatego Big Star proponuje szeroki wybór kolorowych koszul w kratę, które najlepiej łączyć z bluzkami z długim rękawem. Taki zestaw sprawdzi się idealnie na nieformalnym i swobodnych spotkaniach z przyjaciółmi. A jeśli jednak impreza niespodziewanie przeniesie się do miasta, do wyboru mamy miękkie swetry w kilku sprawdzonych fasonach, dwurzędowe wełniane płaszcze i puchowe błyszczące kurtki. Na cieplejsze jesienne wieczory Big Star proponuje klasycznie wygodne dżinsowe kurtki, bluzy z kapturem i kamizelki zapinane na ekspres - jednym słowem wszystko to, co sprawdzi się na kameralnych spotkaniach w gronie najbliższych przyjaciół.

 

Zapoznaj się z ofertą krawatów i szali marki Pierre Cardin w sklepie internetowym http://www.adamtie.com/kategoria/60/pierre-cardin-szal-zimowy-welniany/


Firma Adam sp jawna jest  wyłącznym i jedynym licencjobiorcą jedwabnych krawatów, muszek i szali wełnianych marki Pierre Cardin na terenie całej Polski. Tu kupisz z całą pewnością oryginalny wysokiej jakości produkt. ---