Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda damska » Moda na komin znowu powraca 

Moda na komin znowu powraca

Włóż głowę w komin – kolekcja kominów Joannahorodyńskagatta

W tym sezonie najmodniejsze są obszerne, ciepłe, miękkie kominy, które nie tylko ogrzewają, ale także wyglądają bardzo stylowo. To modny oraz niezwykle praktyczny dodatek. Fasonów i modeli jest wiele, a to gwarantuje, że z łatwością możemy dobrać odpowiedni komin do każdej stylizacji. W swojej kolekcji dla Gatty Joanna Horodyńska także stawia na kominy i proponuje nam kilka ciekawych modeli.


Komin to na jesień i zimę doskonała alternatywa dla szala, chusty czy apaszki. Nie trzeba go upinać, zaplatać i wiązać. Komin to dodatek niezwykle modny, ale przede wszystkim bardzo praktyczny, bo nie tylko ogrzewa, ale także pasuje do każdej stylizacji. Może być dziergany z grubym splotem, z obowiązkowego w tym sezonie futra albo o całkowicie nowoczesnej fakturze. W kolekcji Joannahorodyńskagatta można znaleźć kilka modeli, które z pewnością będą hitem tego sezonu.

Kominy jesienią czy zimą skutecznie zastępują szaliki. Gatta proponuje kilka całkowicie różnorodnych rozwiązań: futrzane modele dla eleganckich kobiet i całkowicie nowoczesne wzory, które z pewnością pokochają wszystkie fashionistki”– mówi Małgorzata  Barton, Szef Marketingu Gatta.

Joanna Horodyńska dla Gatty zaprojektowała w tym sezonie cztery całkowicie różne kominy. Model z bardzo modnego w tym sezonie futra - miękki i elegancki otula, a także ogrzewa szyję. W kolekcji pojawia się również sorry boys scarf niezwykle puszysty, oryginalny. Dostępne są także dwa całkowicie nowoczesne i nieco bardziej ekstrawaganckie - czarny pikowany komin z ekspresem, a także moon scarf, czyli bardzo modne w tym sezonie połączenie czerni i starego złota.

Kominy z kolekcji Joannahorodyńskagatta to must have na chłodniejszy sezon. Są nie tylko niezwykle stylowe i modne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne. 

---