Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » New Gent Golden Rebel to promień słońca w zimowej scenerii 

New Gent Golden Rebel to promień słońca w zimowej scenerii

ODCIENIE ZŁOTA I SREBRA W KOLEKCJI ŚWIĄTECZNEJ OD SWATCH

 

W kolekcji Seasons Special Swatch uchwycił bogactwo, magię i radość wspólnego świętowania. Styl zegarków to zapowiedź mody, która zapanuje w 2012 roku. Zestaw dwóch zegarków – New Gent w odcieniu złota i Gent w odcieniu srebra oraz nowa linia biżuterii Swatch Bijoux, również przyciągająca wzrok połączeniem kolorów szlachetnych metali, niosąc ze sobą ciepło światła świecy i tajemniczą charyzmę cennych przedmiotów.

 

New Gent Golden Rebel to promień słońca w zimowej scenerii. Cieszy wzrok złotym, silikonowym paskiem oraz ozdobioną słonecznym szlifem tarczą w tym samym kojącym odcieniu. Jego partnerem w kolekcji jest

Gent Shimmer Ray  to elegancki i stonowany czasomierz ze srebrnym silikonowym paskiem i zdobną tarczą w barwie księżyca.

 

Nowa rodzina biżuterii Swatch Golden/Silver Evening została wykonana z czystej, szlachetnej stali oraz stali powlekanej PVD w kolorze żółtego złota. Ciepły odcień cennego kruszcu i odświeżający blask stali tworzą wspólnie urzekające kombinacje. W naszyjniku, elementy ze stali 316L nawleczono na delikatne łańcuszki w kolorze złota. Motyw przewodni powtarzają duże kolczyki oraz bransoletka. Dodatki uzupełnia utrzymany w podobnym stylu pierścionek. Cały zestaw z pewnością będzie królował w nadchodzącym sezonie. Swatch przygotował także drugą, „odwróconą” wersję nowej linii biżuterii, w której słonecznie złote elementy pokryte PVD połączono z łańcuszkami ze lśniącej stali. W ten sposób powstał kolejny efektowny naszyjnik, elegancka bransoletka, klasyczne kolczyki oraz dobrany pierścionek. Kolekcja Golden/Silver Evening łączy w sobie charyzmatyczny chłód stali i słoneczne ciepło złota.

 

---