Jesteś tutaj: Home » Moda » Moda damska » Nowa kolekcja odzieży damskiej 

Nowa kolekcja odzieży damskiej

 

Wiosna 2012. Markafoni uruchomiło nową formę zakupów: Brand Shops. Do specjalnych promocji dołączyła regularna sprzedaż markowych produktów z najnowszych kolekcji. Już od dziś w ofercie znajdzie się również nowa kolekcja marki EMU.

 

Teraz, kiedy oferta klubu została rozszerzona o ciągłą sprzedaż, nie będzie problemu z kupieniem ulubionych ubrań. Strategia Markafoni zakłada sukcesywne otwieranie Brand Shops dedykowanych cenionym markom. Ta forma sprzedaży zapewni klientom stały dostęp do najnowszych kolekcji, również tych niedostępnych w naszym kraju. 

Zdecydowaliśmy się na otwarcie Brand Shops z uwagi na liczne sugestie naszych klubowiczów, które dotyczyły głównie krótkiego czasu trwania kampanii promocyjnych oraz dostępu do ograniczonej ilości produktów. To także szansa dla osób, które z różnych powodów, np. intensywnego trybu pracy, nie zawsze zdążą skorzystać z oferty naszego klubu na czas.” - powiedziała Ewa Szulc, Kierownik Marketingu Markafoni Polska.

 

Firma EMU powstała w latach 70. Ideą było stworzenie odpowiednich ubrań i butów dla zmarzniętych po treningu surferach. Do produkcji odzieży wykorzystano wełnę Merynosów, czyli specjalnej krzyżówki owiec żyjących jedynie w Australii. Ich wełna ma wręcz magiczne zdolności – chłodzi w gorące dni, natomiast w zimne - ociepla.

 

EMU w Polsce jest znana przede wszystkim z ciepłego obuwia. Obecnie do butów będzie można dobrać sobie również swetry, sukienki oraz szale i inne dodatki z najnowszej wiosennej kolekcji marki. Kolekcja wiosenna wykonana jest z najwyższej jakości wełny i utrzymana w najmodniejszych kolorach sezonu. Każdy kto choć raz dotknie swetra EMU pokocha jego miękkość. Włókna owcze, z których wykonane są ubrania cechuje niezwykła delikatność i elastyczność. 

 

Warto zadbać o to, aby ubrania nie tylko dobrze na nas wyglądały, ale żebyśmy mieli przyjemność z ich noszenia. Zarówno buty, jak i odzież EMU łączą w sobie wygodę, funkcjonalność oraz niebanalny styl. Najwyższa jakość w połączeniu ze współczesnym wzornictwem – właśnie takie produkty chcemy proponować naszym klientom.” - dodaje Ewa Szulc

 

---