Jesteś tutaj: Home » Kultura » Muzyka » Nowa płyta zespołu “Ira” – X 

Nowa płyta zespołu “Ira” – X

 

 

 

 

 

 

Po blisko czterech latach, od momentu wydania złotej  płyty „9”, zespół IRA wszedł do studia, a efekt ich pracy  miał premierę 16 kwietnia 2013 roku. Długo wyczekiwany, najnowszy album „X”, bo o nim właśnie mowa to wiele godzin pracy, które zaowocowały niecodziennym, bo dwupłytowym wydawnictwem zespołu.

 

Pierwszy krążek zawierać będzie 11 utworów, w tym 10 premierowych, a wśród nich dobrze już znane single „Taki sam” oraz „Szczęśliwa”. Drugi krążek będzie prawdziwym rarytasem dla wszystkich fanów i miłośników  zespołu IRA. Nigdy dotąd, czyli przez 25 lat na scenie muzycy nie nagrali swoich utworów w wersjach anglojęzycznych. Aż do teraz… Muzycy postanowili nagrać w języku angielskim 3 piosenki. Będą to świetnie znany „Mój Bóg” z płyty „9” oraz  2 piosenki z nowego krążka: „Taki sam” i „Styks”. Poza tym novum na drugiej płycie zamieszczone zostały największe przeboje w nowych, niepublikowanych dotąd aranżacjach. Dodatkowym bonusem będzie przepiękny blues zaśpiewany wspólnie z Patrycją Markowską.

Nowa płyta zespołu “Ira” – X

Całe wydawnictwo będzie, jak zwykle, utrzymana w rockowej stylistyce zespołu, ale nie zbraknie też spokojniejszego, gitarowego grania i melodyjnych piosenek. Jak widać po zapowiedziach i  tym razem zespół IRA nie rozczaruje swoich fanów.

 

CD 1

1. Taki sam
2. To moje życie
3. Gniew
4. Styx
5. W górę
6. Za siebie
7. Uciekaj
8. Szczęśliwa
9. Pretty baby
10. Pod wiatr
11. Kosmiczny

CD 2

1. Never Turn back time
2. Styks
3. Ocean(duet z Patrycją Markowską)
4. God
5. Your ghost
6. Twój cały świat

Cena:
34,99 zł
eL.

---