Jesteś tutaj: Home » Moda » Biżuteria » Nowa, zwierzęca kolekcja Creart2 już w Cocktail’me 

Nowa, zwierzęca kolekcja Creart2 już w Cocktail’me

Dostępna jest już nowa kolekcja włoskich projektantów Creart2. Urocze wzory utrzymane są w najmodniejszym w tym sezonie animalistycznym trendzie. Cienkie, pozłacane bransoletki ze zwierzęcymi zawieszkami z emaliowanego mosiądzu, długie naszyjniki z tukanami i pelikanami oraz kolorowe pierścionki i kolczyki. To wszystko i jeszcze więcej znaleźć można w showroomie Cocktail’me.

Nowa kolekcja Creart2 jest niezwykle oryginalna i kolorowa. Utrzymana w najmodniejszych kolorach tego sezonu. Dostępne bransolety z mosiądzu, wysadzane kryształkami Svarowskiego i inne wzory to unikatowe, ręcznie robione dzieła sztuki, które z pewnością przyciągną niejedno oko. „Wszystkie projekty Creart2 są wyjątkowe. Nowe wzory zaskakują jednak nie tylko formą, ale też kolorem. Wśród typowo letnich propozycji znaleźć można intensywnie żółte i różowe akcenty. Są idealne do modnych obecnie rzeczy fluo” – powiedziała Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

Wśród propozycji Creart2 poza okalającymi nadgarstek głowami zwierząt z mosiądzu znaleźć można także cienkie, pozłacane bransoletki z zawieszkami, duże okazałe pierścienie, plecione bransolety z mosiężnymi elementami oraz kolorowe kolczyki zapinane na wkrętkę. Ceny biżuterii z nowej kolekcji Creart2 wahają się od 350 zł za bransoletkę z zawieszką, do 1100 zł za dużą bransoletę z emaliowanego mosiądzu.

---